Tento týden v Regionu Podbořanska

Alla Želinská 2019-05-06 11:21:00

Region Podbořanska č. 18 již v ÚTERÝ 7. května ve vašich schránkách a na stáncích.

V aktuálním vydání týdeníku Region Podbořanska píšeme o nových jesličkách pro děti už od půlroku, které budou od září i v Podbořanech, o příčinách březnového požáru ve výchovném ústavu a o tom, kdo založil požár před dvěma roky v Myslivně na kraji Podbořan, o proběhlých čarodějnicích a májových oslavách, o 28. ročníku pochodu podbořanských turistů za Babkou a Dědkem a oblíbenou pochoutkou - dršťkovou polévkou.

Dozvíte se také, jaké úspěchy slaví malí tanečníci z Power of Dance a zda už dorazilo léto i na Rubín, nebo kolik občánků přivítali v Lubenci. Najdete také článek o kapličce ve Stachově a o tom, jaká sláva ji čeká 11. května. A píšeme i o druhém ročníku Doupovského jarmarku, který se chystá v závěru května.

Můžete se podívat na fotografie z přespávačky v DDM a čarodějnic ve školce.

Sportovní strana informuje o vysoké výhře fotbalistů Baníku Buškovice i o 20. ročníku Memoriálu J. Endršta na buškovickém hřišti, přináší také zprávu o nadějích kuželkářů a o 45kilometrovém běhu J. Hesse, který takto opět podpořil ultramaratonce Š. Dvořáka.  

Komentáře

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


KUCHAŘ/ČÍŠNÍK

Přijmu kuchaře, servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video