Poprvé bez bodu: Louny se Srbicemi padly 2:6

Lucie Steklá 2019-05-07 08:46:16

První jarní prohra a hned s vysokým skore. Lounští fotbalisté v neděli utrpěli ostudnou porážku v souboji prvního s druhým týmem tabulky krajského přeboru. Srbice je přestřílely 2:6.

Podobně jako před týdnem se lounští hráči střetli s druhým mužstvem tabulky a stejně tak výsledek utkání skončil čtyřgólvým rozdílem. "Jenže,zatímco jsme v Krupce zvítězili naprosto zaslouženě 4:0, tentokrát jsme 2:6 prohráli, a také naprosto zaslouženě. Naši hráči si zřejmě nevzali za své, díky čemu jsme Krupku venku přehráli. Protože tentokrát právě hráči Srbic byli daleko důraznější,rychlejší,lépe se pohybovali a také o mnoho více se chtěli prosadit. Laxním přístupem našich obránců jsme už ve druhé minutě umožnili vstřelit soupeři vedoucí gól. A gól nabudil ještě více hostující hráče,zatímco my působili ospale. Sice jsme měli i územní převahu a vytvořili si i gólové šance, ovšem zákony fotbalu jsou neúprosné - není v něm nic zadarmo. Zatímco naši středoví hráči hráli spíše pěší fotbal a naši zadáci jen míče nakopávali, soupeř nás důrazem a dobrým pohybem trestal. Proto šel pět minut před poločase do dvoubrankového vedení. V poločase jsme se přeskupením mužstva snažili tým nabudit, když z rozestavení 4-1-4-1 jsme přešli na 4-4-2 a z postu stopera se na hrot jako záchrana vysunul Kuba Suchý. Jenže ani to nám ke zlepšení nepomohlo, protože individuální výkony hráčů se nezvedly. Když hosté jako přes kopírák po brejku do naší otevřené obrany potřetí skórovali, zkusili jsme hru se třemi obránci a vsadili vše na útok. Sice jsme z toho vytěžili dva vstřelené góly, ale zase další tři dostali. A zase po identických brejkových situacích, kdy jsme ve středu hřiště neuměli vyhrát a dohrát souboje. Hosté nás za naši herní lehkovážnost dokonale potrestali, jejich vítězství bylo naprosto zasloužené," zhodnotil utkání Loun trenér Zdeněk Kudela. 


FK SEKO Louny - TJ Sokol Srbice 2:6 (0:2)

Sestava: Patrovský - Pergl (66.Schettl),Vokurka,Suchý,Fiřt - Pospíšil - Soukup (79.Myšák),Sulovský,Trup,Zícha - Lesniak 

Branky:77.Lesniak, 86.(PK) Trup  

ŽK : 42.Trup, 47. Pospíšil 

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video
Krásný Dvůr: Po stopách hraběte Rudolfa

Zajímavý edukační program na zámku absolvovaly ve čtvrtek 16. 7. děti z příměstského tábora DDM Žatec. Lektorka Zdenka Lněníčková se s nimi vypravila po stopách Jana Rudolfa Černína...

Přehrát video