Protančili se na mistrovství ČR, jsou 1. vicemistři Čech

Alla Želinská 2019-05-11 13:21:00

Taneční klub slaví úspěchy a chystá letní příměstský tábor.

Podbořany, ČR - Taneční klub Power of Dance se zúčastnil 6. dubna postupové soutěže Czech dance tour v Kadani, kde vytančili tanečníci v disciplíně disco show krásné 1. místo a vezli si zlaté medaile a tím automaticky postup na Mistrovství Čech do Chrudimi. To se uskutečnilo 28. dubna a podbořanští tanečníci tam obsadili krásné 4. místo z deseti nejlepších týmů v Čechách v disciplíně disco show. „Postoupili jsme tak na Mistrovství České republiky do Prahy, které proběhne 26. května, a budeme bojovat o medaile,“ uvedla vedoucí trenérka klubu Alena Půtová.

V neděli 5. května tanečníci TK Power of Dance se zúčastnili v rámci České taneční organizace největší taneční tour v ČR - Czech dance masters - Mistrovství Čech, kam postoupili z 1. místa regionálního kola v Plzni. Ve sportovní hale v Chomutově předvedli neuvěřitelný výkon a z 12 nejlepších týmů se protancovali do 2. kola - získali titul 1. vicemistři Čech v disciplíně disco show a postup na Mistrovství ČR, které se bude konat 25. května v Praze! „Všem tanečníkům moc děkuji za úspěch a rodičům za podporu a pomoc s rekvizitami a líčením, protože bez nich by to všechno nebylo možné,” poděkovala Alena Půtová.

Pro všechny, kdo mají rádi tanec, je tu skvělá zpráva – TK Power of Dance chystá na přelom července a srpna příměstský taneční tábor 2019. Bude probíhat v areálu Tatranu v Podbořanech od pondělí 29. 7. do neděle 2. 8. „Chceš si užít zábavy a přitom si jen tak zatančit, nebo se v případě zájmu přidat k nám do týmu a zúčastnit se prestižních postupových soutěží, pak je toto soustředění určeno právě pro tebe,“ vzkazuje Alena Půtová všem potenciálním zájemcům ve věku od 5 do 15 let. Děti budou rozděleny dle výkonnosti a věku do skupin a tréninky povedou nejlepší z nejlepších – mistři daných stylů: disco dance, disco show a street. Účastníci letního soustředění se naučí nejen taneční vazby do hudby, ale i techniku a gymnastické prvky. „Během tanečního tábora je zajištěn celodenní pitný režim a strava. Nebude chybět ani diskotéka, zábavné hry, soutěže a táborák. „Budeme se těšit na každého nováčka. V případě zájmu pište na e-mail: ajaputova@seznam.cz, nebo volejte na tel: 723 061 898,“ vzkázala A. Půtová.

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Pracovní nabídka na Žatecku! Do pískovny v Roztylech u Žatce přijmeme STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video