Protančili se na mistrovství ČR, jsou 1. vicemistři Čech

Alla Želinská 2019-05-11 13:21:00

Taneční klub slaví úspěchy a chystá letní příměstský tábor.

Podbořany, ČR - Taneční klub Power of Dance se zúčastnil 6. dubna postupové soutěže Czech dance tour v Kadani, kde vytančili tanečníci v disciplíně disco show krásné 1. místo a vezli si zlaté medaile a tím automaticky postup na Mistrovství Čech do Chrudimi. To se uskutečnilo 28. dubna a podbořanští tanečníci tam obsadili krásné 4. místo z deseti nejlepších týmů v Čechách v disciplíně disco show. „Postoupili jsme tak na Mistrovství České republiky do Prahy, které proběhne 26. května, a budeme bojovat o medaile,“ uvedla vedoucí trenérka klubu Alena Půtová.

V neděli 5. května tanečníci TK Power of Dance se zúčastnili v rámci České taneční organizace největší taneční tour v ČR - Czech dance masters - Mistrovství Čech, kam postoupili z 1. místa regionálního kola v Plzni. Ve sportovní hale v Chomutově předvedli neuvěřitelný výkon a z 12 nejlepších týmů se protancovali do 2. kola - získali titul 1. vicemistři Čech v disciplíně disco show a postup na Mistrovství ČR, které se bude konat 25. května v Praze! „Všem tanečníkům moc děkuji za úspěch a rodičům za podporu a pomoc s rekvizitami a líčením, protože bez nich by to všechno nebylo možné,” poděkovala Alena Půtová.

Pro všechny, kdo mají rádi tanec, je tu skvělá zpráva – TK Power of Dance chystá na přelom července a srpna příměstský taneční tábor 2019. Bude probíhat v areálu Tatranu v Podbořanech od pondělí 29. 7. do neděle 2. 8. „Chceš si užít zábavy a přitom si jen tak zatančit, nebo se v případě zájmu přidat k nám do týmu a zúčastnit se prestižních postupových soutěží, pak je toto soustředění určeno právě pro tebe,“ vzkazuje Alena Půtová všem potenciálním zájemcům ve věku od 5 do 15 let. Děti budou rozděleny dle výkonnosti a věku do skupin a tréninky povedou nejlepší z nejlepších – mistři daných stylů: disco dance, disco show a street. Účastníci letního soustředění se naučí nejen taneční vazby do hudby, ale i techniku a gymnastické prvky. „Během tanečního tábora je zajištěn celodenní pitný režim a strava. Nebude chybět ani diskotéka, zábavné hry, soutěže a táborák. „Budeme se těšit na každého nováčka. V případě zájmu pište na e-mail: ajaputova@seznam.cz, nebo volejte na tel: 723 061 898,“ vzkázala A. Půtová.

Komentáře

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video