Protančili se na mistrovství ČR, jsou 1. vicemistři Čech

Alla Želinská 2019-05-11 13:21:00

Taneční klub slaví úspěchy a chystá letní příměstský tábor.

Podbořany, ČR - Taneční klub Power of Dance se zúčastnil 6. dubna postupové soutěže Czech dance tour v Kadani, kde vytančili tanečníci v disciplíně disco show krásné 1. místo a vezli si zlaté medaile a tím automaticky postup na Mistrovství Čech do Chrudimi. To se uskutečnilo 28. dubna a podbořanští tanečníci tam obsadili krásné 4. místo z deseti nejlepších týmů v Čechách v disciplíně disco show. „Postoupili jsme tak na Mistrovství České republiky do Prahy, které proběhne 26. května, a budeme bojovat o medaile,“ uvedla vedoucí trenérka klubu Alena Půtová.

V neděli 5. května tanečníci TK Power of Dance se zúčastnili v rámci České taneční organizace největší taneční tour v ČR - Czech dance masters - Mistrovství Čech, kam postoupili z 1. místa regionálního kola v Plzni. Ve sportovní hale v Chomutově předvedli neuvěřitelný výkon a z 12 nejlepších týmů se protancovali do 2. kola - získali titul 1. vicemistři Čech v disciplíně disco show a postup na Mistrovství ČR, které se bude konat 25. května v Praze! „Všem tanečníkům moc děkuji za úspěch a rodičům za podporu a pomoc s rekvizitami a líčením, protože bez nich by to všechno nebylo možné,” poděkovala Alena Půtová.

Pro všechny, kdo mají rádi tanec, je tu skvělá zpráva – TK Power of Dance chystá na přelom července a srpna příměstský taneční tábor 2019. Bude probíhat v areálu Tatranu v Podbořanech od pondělí 29. 7. do neděle 2. 8. „Chceš si užít zábavy a přitom si jen tak zatančit, nebo se v případě zájmu přidat k nám do týmu a zúčastnit se prestižních postupových soutěží, pak je toto soustředění určeno právě pro tebe,“ vzkazuje Alena Půtová všem potenciálním zájemcům ve věku od 5 do 15 let. Děti budou rozděleny dle výkonnosti a věku do skupin a tréninky povedou nejlepší z nejlepších – mistři daných stylů: disco dance, disco show a street. Účastníci letního soustředění se naučí nejen taneční vazby do hudby, ale i techniku a gymnastické prvky. „Během tanečního tábora je zajištěn celodenní pitný režim a strava. Nebude chybět ani diskotéka, zábavné hry, soutěže a táborák. „Budeme se těšit na každého nováčka. V případě zájmu pište na e-mail: ajaputova@seznam.cz, nebo volejte na tel: 723 061 898,“ vzkázala A. Půtová.

Alla Želinská

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘKA DO BISTRA

Přijmu kuchařku do bistra. Chomutov.
Tel.: 777 944 816

ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky, na jakýkoliv úvazek i brigádně. 
Tel.: 777 167 336

PANÍ NA ÚKLID

Hledáme paní na úklid. Žatec.
Tel.: 605 885 121

AUTOMECHANIK, AUTOKLEMPÍŘ, AUTOLAKÝRNÍK

Hledáme šikovného a spolehlivého automechanika, autoklempíře, autolakýrníka. Slušné jednání, dobré platové podmínky. Dále hledáme ženu nebo muže na ruční mytí vozidel. Hořešovičky, okres Kladno.
Tel.: 773 023 380

ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Státní hymna na závěr vzpomínkové akce v Podbořanech

Pietní akt završili společným zpěvem státní hymny ČR.

Přehrát video
Položení věnců k pomníku RA v Podbořanech

Během vzpomínkové akce na náměstí zazpívaly i děti ze ZŠ TGM v Podbořanech...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodám byt 1+2 ve 4. patře, bez výtahu, v Žatci, Hájkova ulice. Tel: 607 519 241.

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodám starší rodinný dům 2+1v obci Liběšice část Líčkov. Dům je podsklepený, v přízemí obytné 2 místnosti, kuchyň a koupelna s WC. Možnost přestavby půdy. Dům je napojen na vodovod, elektřinu, odpad řešen septikem, topení na tuhá paliva. Pozemek o celkové ploše 2184 m2 v klidné části obce obsahuje ještě kůlnu a velkou patrovou stodolu s možností parkování. Více informací na tel.: 724 792 814.

Vzpomínky

Radek Sakovič

Jen svíci hořící a hezkou kytici Ti na hrob můžeme dát, chvíli postát a vzpomínat. Dne 21. 5. 2019 uplynou 2 roky, co nás opustil bratr, švagr a strýc Radek SAKOVIČ. Kdo jste ho znali, vzpomeňte s námi. Rodina.

Vladimír Hryzbil

Těžko se s Tebou loučilo, těžko je bez Tebe žít. Láska však smrtí nekončí, v srdci Tě navždy budeme mít. Dne 19. 5. uplyne 2 roky, co nás navždy opustil pan Vladimír HRYZBIL ze Žatce. Stále vzpomínají syn Miroslav a snacha Dana s rodinami.

Stanislav Novotný

Dne 19. 5. 2019 by oslavil můj manžel Stanislav NOVOTNÝ ze Žatce 76 let. Stále vzpomíná manželka Jarka, sestra Jiřina z Čeradic s celou rodinou, rodina Bošinova z Jirkova a ostatní příbuzní a známí.