Úvod   /   Zprávy   /   Tento týden v Nástupu

Tento týden v Nástupu

2019-05-14 07:20:00

Týdeník Nástup č. 19 již ve středu 15. května ve Vašich schránkách a na stáncích.

Na titulní straně aktuálního Nástupu se dočtete jak od města získat peníze na výměnu starého kotle, o uzavřených cyklostezkách mezi Otvicemi a Chomutovem, vážné dopravní nehodě v Kadani či Zahájení turistické sezóny v Klášterci nad Ohří. Dozvíte se i co bylo příčinou epidemie zažívacího onemocnění na Základní škole Duhová cesta v Chomutově a nechybí ani nejmladší miminka z chomutovské porodnice. Kultura Vás pozve například na druhý ročník vinařské akce ve Stranné nebo koncert Vivat Tango.  

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video