Sportovní hala hostila barevný minivolejbal

Alla Želinská 2019-05-18 19:07:00

Krajskému kolu turnaje minivolejbalu v barvách kralovali volejbalisté z Jirkova a Ústí, výprava z Žatce se neztratila, bojovala o body.

Sportovní hala Koldům v Litvínově patřila v sobotu 18. května více něž dvěma desítkám týmů barevného minivolejbalu, které ve dvou kategoriích (žlutá a oranžová) soutěžily o diplomy, medaile a postup do celostátního kola. V krajském kole turnaje se utkaly v zápasech systémem 2 x 7 minut dvojice z přípravek a mladších žákyň a žáků volejbalových klubů Sever Žatec, Jirkov, Teplice, Ústí nad Labem, Duchcov, Děčín, Litvínov. VK Sever Žatec vyslal na turnaj celkem 4 dvojice z přípravky ve žluté a oranžové barvě, které statečně bojovaly od začátku do konce, povzbuzovali je trenéři Daniel Beneš a Andrea Rosová a také rodiče. A i když se na stupně vítězů děvčata nedostala, zaslouží si pochvalu za účast a reprezentaci svého klubu, na památku si odvezla pěkné omalovánky a barevná trička, ve kterých hrála. Turnaj proběhl v dobré atmosféře, hráčkám a hráčům záleželo na výsledku, bojovali, řada z nich poprvé hrála utkání a svůj velký opravdový turnaj, museli se vyrovnat s tlakem hry na body a o ceny. Nejlepších výsledků dosáhli volejbalisté z týmů Ústí nad Labem a Jirkova. Uznání a poděkování ovšem patří všem účastníkům, trenérům, rozhodčím, rodičům, kteří fandili.   

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA ZŠ A MŠ

Městys Cítoliby (okres Louny) hledá ŘEDITELE/ŘEDITELKU pro Základní a Mateřskou školu Cítoliby. Přihlášky do konkursního řízení do 18.12.2019. Předpokládaný nástup do funkce leden 2020, nebo dle dohody. Více informací najdete na webu města nebo uvedeném telefonu.
Tel.: 415 691 134


ŘEDITEL BAZÉNU

Rada města Loun vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce ŘEDITELE/ŘEDITELKY Lounské správy plaveckých areálů, příspěvková organizace pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 11. Podrobné informace na uvedených kontaktech.
Tel.: 415 621 116
E-mail: j.zuskova@mulouny.cz


SERVÍRKA

Přijmu servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Děti z MŠ Měcholupy děkuji za dárky k Vánocům

Zástupci věznice Drahonice předali dětem do školky ručně šité loutky, oblečky na panenky, kulisy do pohádek. Vše vyrobily odsouzené ženy. Děti za dárky poděkovaly...

Přehrát video
Zahájení adventu v Krásném Dvoře

Na návsi v Krásném Dvoře letos zahájili advent 1. adventní neděli 1. prosince - jako vždy pohodově a pospolu, malé i velké přišli potěšit Anděl a Čert na chůdách...

Přehrát video