Na Olympijský den Bohémů zavítal vicemistr světa

Hedvika Mašková 2019-06-01 14:00:00

V sobotu 25. května se na stadionu Mládí konala rodinná sportovní akce Olympijský den Bohémů. Od 13 do 17 hodin zde probíhaly soutěže ve víceboji: sprint, vytrvalostní běh, překážkový běh, skok do dálky a hod do dálky pro děti od 3 do 15 let. Program byl určen nejen jednotlivcům, ale i rodinným týmům. Na všechny aktivní účastníky pak čekaly drobné odměny

Mezi jednotlivými disciplínami si mohli všichni přítomní vyzkoušet projekt Pohybová gramotnost – aktivitu České atletického svazu určenou pro děti od pěti let a ke společnému sportování rodičů s dětmi.

Za sportovci dorazil rovněž známý atlet, medailista z vrcholných akcí ve skoku o tyči, vicemistr světa v hale Jan Kudlička. Ten mladým sportovcům ochotně rozdával kartičky s podpisy, fotil se s nimi, rozdával cenné rady a nakonec i medaile pro nejlepší. Jan ve své disciplíně drží národní rekord. Na Pražské tyčce skočil o tyči 583 centimetrů. Na olympijských hrách v Riu v roce 2016 skončil těsně pod stupni vítězů. 

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/UČITELKA mateřské školy

Základní a mateřská škola Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/KA mateřské školy. Platové zařazení dle nař. vlády č. 341/2017 Sb., v aktuálním znění, příspěvek na stravu, NÁSTUP OD 1.2.2020. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 30. ledna 2020.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Hrníčkování pro rodiče s dětmi v DDM Žatec

V domě dětí a mládeže se v pátek 17. 1. odpoledne hrníčkovalo s Janou Bělohoubkovou, která prozradila jednoduchý a přitom pro mnohé neznámý způsob vytvoření svého vlastního neopakovatelného hrníčku.

Přehrát video
Školáci bruslí na kluzišti v Žatci

Čtvrťáci ZŠ P. Bezruče v Žatci chodí o hodinách tělesné výchovy také na kluziště před radnicí si zabruslit. Zastihli jsme je tam v úterý 14. ledna kolem poledne....

Přehrát video