Na Olympijský den Bohémů zavítal vicemistr světa

Hedvika Mašková 2019-06-01 14:00:00

V sobotu 25. května se na stadionu Mládí konala rodinná sportovní akce Olympijský den Bohémů. Od 13 do 17 hodin zde probíhaly soutěže ve víceboji: sprint, vytrvalostní běh, překážkový běh, skok do dálky a hod do dálky pro děti od 3 do 15 let. Program byl určen nejen jednotlivcům, ale i rodinným týmům. Na všechny aktivní účastníky pak čekaly drobné odměny

Mezi jednotlivými disciplínami si mohli všichni přítomní vyzkoušet projekt Pohybová gramotnost – aktivitu České atletického svazu určenou pro děti od pěti let a ke společnému sportování rodičů s dětmi.

Za sportovci dorazil rovněž známý atlet, medailista z vrcholných akcí ve skoku o tyči, vicemistr světa v hale Jan Kudlička. Ten mladým sportovcům ochotně rozdával kartičky s podpisy, fotil se s nimi, rozdával cenné rady a nakonec i medaile pro nejlepší. Jan ve své disciplíně drží národní rekord. Na Pražské tyčce skočil o tyči 583 centimetrů. Na olympijských hrách v Riu v roce 2016 skončil těsně pod stupni vítězů. 

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video