Tento týden v Žateckých novinách

2019-06-04 12:07:00

Týdeník Žatecké noviny č. 22 vychází ve středu 5. června ve vašich schránkách a na stáncích!

Ve dvacátém druhém vydání Žateckých novin se dočtete o TAKTICKÉM CVIČENÍ složek integrovaného záchranného systému na letišti Macerka, oslavách DNE DĚTÍ v Žatci a přilehlých obcích, zahájení sezóny a řadě novinek MĚSTSKÉHO KOUPALIŠTĚ, o kauze plastiky CHMELOVÉHO KONĚ na Nerudovo náměstí, pádu kamionu z 15 METROVÉHO MOSTU, ocenění NEJLEPŠÍCH SPORTOVCŮ ze Žatce, systému předání CENNOSTÍ ZEMŘELÝCH pozůstalým, výjezdu studentů DO ZAHRANIČÍ na zkušenou, soutěži DÍVKA ROKU 2019, ve které zvítězila slečna z našeho města a dobrodružné cestě na kole RODÁKA ZE ŽATCE až do Bruselu.

Sportovní strana nabídne úspěch žateckých ATLETŮ na krajských přeborech, čtyři medaile pro otce a syna SLANINOVI z mistrovství Evropy, vítězný víkend TENISTŮ na domácích kurtech, krásné třetí místo z republikového finále o pohár ministra školství pro VOLEJBALISTKY ze ZŠ Komenského alej, pražský turnaj mladých stolních tenistů, v němž se prosadili naši DOROSTENCI a pozveme vás také na tradiční nohejbalový turnaj trojic ,,O CHMELOVOU SPARŤANSKOU ŠIŠKU“. Nechybí ani TIPY na to, kam se vydat tento týden za sportem a fotbalový VÝSLEDKOVÝ SERVIS. 

Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE, jako například na KYTIČKOVOU SLAVNOST nebo přednášku k výstavě NEUVĚŘITELNÝ SVĚT prvních zemědělců. Přinášíme také reportáž z hudební přehlídky JAZZ FEST COMPETITION 2019 a skvělou zprávu o VÍTĚZSTVÍ ochotníků na přehlídce v Boru.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ÚČETNÍ

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme ÚČETNÍ. Náplní práce je zajištění vedení účetnictví příspěvkové organizace s prvky podnikatelského subjektu. Požadujeme výbornou znalost celkového účetnictví. V případě zájmu nás kontaktujte písemně na uvedený e-mail.
E-mail: havelka@chchp.cz


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video