Tento týden v Žateckých novinách

2019-06-04 12:07:00

Týdeník Žatecké noviny č. 22 vychází ve středu 5. června ve vašich schránkách a na stáncích!

Ve dvacátém druhém vydání Žateckých novin se dočtete o TAKTICKÉM CVIČENÍ složek integrovaného záchranného systému na letišti Macerka, oslavách DNE DĚTÍ v Žatci a přilehlých obcích, zahájení sezóny a řadě novinek MĚSTSKÉHO KOUPALIŠTĚ, o kauze plastiky CHMELOVÉHO KONĚ na Nerudovo náměstí, pádu kamionu z 15 METROVÉHO MOSTU, ocenění NEJLEPŠÍCH SPORTOVCŮ ze Žatce, systému předání CENNOSTÍ ZEMŘELÝCH pozůstalým, výjezdu studentů DO ZAHRANIČÍ na zkušenou, soutěži DÍVKA ROKU 2019, ve které zvítězila slečna z našeho města a dobrodružné cestě na kole RODÁKA ZE ŽATCE až do Bruselu.

Sportovní strana nabídne úspěch žateckých ATLETŮ na krajských přeborech, čtyři medaile pro otce a syna SLANINOVI z mistrovství Evropy, vítězný víkend TENISTŮ na domácích kurtech, krásné třetí místo z republikového finále o pohár ministra školství pro VOLEJBALISTKY ze ZŠ Komenského alej, pražský turnaj mladých stolních tenistů, v němž se prosadili naši DOROSTENCI a pozveme vás také na tradiční nohejbalový turnaj trojic ,,O CHMELOVOU SPARŤANSKOU ŠIŠKU“. Nechybí ani TIPY na to, kam se vydat tento týden za sportem a fotbalový VÝSLEDKOVÝ SERVIS. 

Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE, jako například na KYTIČKOVOU SLAVNOST nebo přednášku k výstavě NEUVĚŘITELNÝ SVĚT prvních zemědělců. Přinášíme také reportáž z hudební přehlídky JAZZ FEST COMPETITION 2019 a skvělou zprávu o VÍTĚZSTVÍ ochotníků na přehlídce v Boru.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954

ŘIDIČ MKD

Přijmeme ŘIDIČE MKD pravidelná linka CZE-DE, práce i v noci. Požadujeme: ŘP C+E, profesní způsobilost, psychotesty, kartu do tachografu, čistý trestní rejstřík, bydliště Chomutov a okolí. Čistý příjem cca 35 tisíc včetně stravného.
Tel.: 777 100 646

PROJEKTANT/KA POZEMNÍCH STAVEB

Projekční kancelář CZECHOTEC Engineering spol. s r. o. se sídlem v Chomutově přijme PROJEKTANTA/KU POZEMNÍCH STAVEB. Vhodné i pro čerstvé absolventy SPŠ st.
Kontakt: Ing. Ondřej Petřík
Tel.: 607 802 734
E-mail: petrik@czechotec.cz

UKLÍZEČKA

Hledám spolehlivou pracovnici na úklid. Kadaň. Tel.: 605 885 121.

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Přijmeme novou posilu do našeho týmu. Jedná se o práci u PC a jednání s klienty. Plat 8000Kč - 15000Kč. Po zaučení víc. Okres Chomutov a Most.
Tel.: 775 577 927

Poslední videa

Podbořanské letní slavnosti - páteční začátek

Krátce po 16. hodině se Masarykovo náměstí stále zaplňovalo lidmi - na hlavním pódiu hrála kapela Full Time, stánky s občerstvením a pivem, atrakce s malými i velkými návštěvníky se rozjížděly...

Přehrát video
Cítoliby: Spanilá jízda veteránů

Veteráni se vydali na spanilou jízdu okolím.

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím chalupu nebo chatu poblíž Loun s dobrým výhledem na České středohoří. Tel.: 606 668 715.

PRONÁJEM

Pronajmu vybavenou chatku pro 6 osob na Nechranické přehradě, týdenní pobyt za 5.600 Kč. Tel.: 777 127 517.

Vzpomínky

Antonín Karafiát

Dne 13. 6. by oslavil 81. narozeniny a dne 19. 6. tomu bude 20 let, co nás navždy opustil náš milovaný manžel, otec, dědeček, pan Antonín KARAFIÁT. Stále vzpomínají manželka Markéta, dcera Iveta s rodinou a syn Miroslav.

Vlasta Hauenschildová

Jsou slzy, které neuschnou, je bolest, která nikdy nezmizí. Láska smrtí nekončí, stále v srdci zůstává. Dne 11. června 2019 by oslavila 90. výročí narození moje milá maminka a naše babička paní Vlasta HAUENSCHILDOVÁ z Loun, rodačka z Cítolib. S láskou stále vzpomíná dcera Jarmila s manželem a vnoučata Michalka a Jirka. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi.

Alois Zlatohlávek

Dne 5. června uplynulo 23 let, co nás navždy opustil pan Alois ZLATOHLÁVEK z Ročova. Stále vzpomínají manželka, synové s rodinami a sestra s rodinou.