Úvod   /   Zprávy   /   Hry a klamy

Hry a klamy

2019-06-08 05:35:00

CHOMUTOV (r) — Výstava s názvem Hry a klamy je od 1. června do 27. července k vidění i osahání v Galerii Lurago Chomutovské knihovny (na snímku) a ve výstavních prostorách Oblastního muzea v Chomutově na Palackého ulici. Oblíbená putovní výstava ze science centra IQlandia v Liberci úspěšně cestuje po České republice již od roku 2008 a za tuto dobu ji zhlédly statisíce spokojených návštěvníků. Přístupná je do pondělí do soboty od 9 do 17 hodin. Školní či jiné dětské skupiny mají v červnu vstup zdarma a mohou si jej rezervovat na e–mailech lurago@chomutovskaknihovna.cz nebo dokonalova@muzeumchomutov.cz, či na telefonních číslech 474 619 332, 607 615 420 a 727 914 279.

S výstavou souvisí Muzejní noc vědy a kouzel, která v sobotu 8. června od 17 do 21 hodin proběhne v hlavní budově muzea (Palackého 86) a kostele sv. Kateřiny (ve sklepení radnice). Návštěvníci budou v doprovodu historických postav rozplétat detektivní příběh jednoho z nejvýznamnějších alchymistů rudolfinské doby. Na závěr se přenesou v čase i prostoru do sklepení radnice, kde vypukne jedinečná UV světelná show. Součástí programu bude také workshop UV luminiscence pro malé i velké. Více na www. muzeumchomutov. cz. Foto: Soňa ŠÍMOVÁ

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ÚČETNÍ

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme ÚČETNÍ. Náplní práce je zajištění vedení účetnictví příspěvkové organizace s prvky podnikatelského subjektu. Požadujeme výbornou znalost celkového účetnictví. V případě zájmu nás kontaktujte písemně na uvedený e-mail.
E-mail: havelka@chchp.cz


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video