Děti oslavily svůj den

Redakce 2019-06-08 14:00:00

V sobotu 1. června uspořádali občané ve spolupráci se Spolkem pro rozvoj Sedčic velkou oslavu dne dětí s názvem Den všech dětí. Sezvány byly všechny děti bez ohledu místa pobytu. Povedlo se. Úžasného dne se přišlo a přijelo zúčastnit na 62 dětí všech věkových kategorií.

Děti dorazily z místní obce i okolí – měst Kadaň a Jirkov, z obce Vysoká Pec a 12 dětí přijelo i z Dětského domova Hory svaté Kateřiny. Oslava začala půlhodinovým představením loutkového divadla a pak se děti vydaly plnit rozličné úkoly na čtrnácti stanovištích, kde byly ihned na místě odměněny malou sladkostí. Po splnění všech úkolů si děti vyzvedly zasloužené balíčky odměn, a aby měly ještě větší radost, na každého čekala věcná cena v dětské tombole. Mezi doprovodné atrakce patřila ukázka základních úkonů zdravovědy a poskytnutí první pomoci, které předvedl mladý tým záchranářů ze Žatce. Děti měly dále možnost se vyřádit ve skákacím hradě, užít si zábavu s opravdu velkými nafukovacími míči a osvěžit se ve vodní sprše. Dále měly možnost prohlédnout si stroje, na kterých přijeli čtyři motorkáři, mohly si udělat památeční foto a položit otázky kolem motorek. Pořadatelé zajistili občerstvení a děti si mohly opéct buřty, nebo se nasytit množstvím koláčů a jednohubek. Ve večerních hodinách akce pokračovala dále a tentokráte zaměřena na dospělé, protože i dospělý člověk je uvnitř duše vlastně stále malým dítětem. I pro ně byla malá tombola, opékání a písně u ohně.

Akci pořadatelé financovali pouze z vlastních prostředků a darů, bez použití peněz z obecního rozpočtu.

A dle ohlasu se už nyní těší na další akce, které mají v plánu pro děti a vlastně pro všechny občany nejen z okolí.

Svátek dětí oslavovali 1. června nejen v Sedčičích, ale také v dalších obcích nedaleko Žatce. Přímo ve městě byl pro děti připraven program v parku pod nemocnicí i kapucínské zahradě.

Aleš Dohnal

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954

ŘIDIČ MKD

Přijmeme ŘIDIČE MKD pravidelná linka CZE-DE, práce i v noci. Požadujeme: ŘP C+E, profesní způsobilost, psychotesty, kartu do tachografu, čistý trestní rejstřík, bydliště Chomutov a okolí. Čistý příjem cca 35 tisíc včetně stravného.
Tel.: 777 100 646

PROJEKTANT/KA POZEMNÍCH STAVEB

Projekční kancelář CZECHOTEC Engineering spol. s r. o. se sídlem v Chomutově přijme PROJEKTANTA/KU POZEMNÍCH STAVEB. Vhodné i pro čerstvé absolventy SPŠ st.
Kontakt: Ing. Ondřej Petřík
Tel.: 607 802 734
E-mail: petrik@czechotec.cz

UKLÍZEČKA

Hledám spolehlivou pracovnici na úklid. Kadaň. Tel.: 605 885 121.

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Přijmeme novou posilu do našeho týmu. Jedná se o práci u PC a jednání s klienty. Plat 8000Kč - 15000Kč. Po zaučení víc. Okres Chomutov a Most.
Tel.: 775 577 927

Poslední videa

Podbořanské letní slavnosti - páteční začátek

Krátce po 16. hodině se Masarykovo náměstí stále zaplňovalo lidmi - na hlavním pódiu hrála kapela Full Time, stánky s občerstvením a pivem, atrakce s malými i velkými návštěvníky se rozjížděly...

Přehrát video
Cítoliby: Spanilá jízda veteránů

Veteráni se vydali na spanilou jízdu okolím.

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím chalupu nebo chatu poblíž Loun s dobrým výhledem na České středohoří. Tel.: 606 668 715.

PRONÁJEM

Pronajmu vybavenou chatku pro 6 osob na Nechranické přehradě, týdenní pobyt za 5.600 Kč. Tel.: 777 127 517.

Vzpomínky

Antonín Karafiát

Dne 13. 6. by oslavil 81. narozeniny a dne 19. 6. tomu bude 20 let, co nás navždy opustil náš milovaný manžel, otec, dědeček, pan Antonín KARAFIÁT. Stále vzpomínají manželka Markéta, dcera Iveta s rodinou a syn Miroslav.

Vlasta Hauenschildová

Jsou slzy, které neuschnou, je bolest, která nikdy nezmizí. Láska smrtí nekončí, stále v srdci zůstává. Dne 11. června 2019 by oslavila 90. výročí narození moje milá maminka a naše babička paní Vlasta HAUENSCHILDOVÁ z Loun, rodačka z Cítolib. S láskou stále vzpomíná dcera Jarmila s manželem a vnoučata Michalka a Jirka. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi.

Alois Zlatohlávek

Dne 5. června uplynulo 23 let, co nás navždy opustil pan Alois ZLATOHLÁVEK z Ročova. Stále vzpomínají manželka, synové s rodinami a sestra s rodinou.