Nejkrásnější dívkou roku je Adéla Řehulková ze Žatce

Hedvika Fajkusová 2019-06-11 15:00:00

Nejenom že zdejší zem rodí nejlepší chmel, v Žatci se rodí také nejkrásnější teenagerky. Minulý měsíc se stala Dívkou roku 2019 čerstvě patnáctiletá Adéla Řehulková ze Žatce. Ta není jen krásná, ale také šikovná sportovní tanečnice twirlingu. V září loňského roku vybojovala juniorský světový titul v Jihoafrické republice.

Jubilejní třicátý ročník soutěže krásy Dívka roku proběhl 6. května v pražském Divadle pod Palmovkou a výtěžek z něj byl věnován na charitativní účely. Adéla Řehulková ze Žatce se probojovala mezi finálovou desítku a byla od počátku favoritkou moderátora večera Davida Gránského. Patnáctiletá Adéla se stala nejen Dívkou roku 2019, ale také Dívkou roku Sympatie 2019. O druhém titulu rozhodlo samo publikum.

Druhou příčku v soutěži obsadila Adriana Antošová z Dětenic a na třetím místě se u místila Veronica Biagini z Ostravy. Vyhlášeny byly také Dívky roku Talent - Adriana Antošová a Like Chips - Veronika Biagini.

Adéla Řehulková ze Žatce, která se nyní pyšní titulem Dívka roku 2019 je žákyní deváté třídy Základní školy nám. 28. října. Vyniká nejen svou krásou, ale také talentem, což stvrzuje juniorský světový titul v twirlingu, který vybojovala loni v září na šampionátu v Jihoafrické republice. Adéla Řehulková začínala s mažoretkami již v pěti letech. Twirlingu se však věnuje teprve tři roky. Nyní jí pomalu ale jistě končí povinná školní docházka a chystá se na střední školu, konkrétně na střední pedagogickou školu do Mostu. Adéla by se chtěla věnovat modelingu a za pár let ji možná budeme moci fandit i v soutěži Miss Czech Republic. 

Foto: archiv Dívka roku 2019


Hedvika Fajkusová

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

KLEMPÍŘ, POKRÝVAČ, IZOLATÉR

Přijmeme KLEMPÍŘE, POKRÝVAČE, IZOLATÉRA. Dobré platové podmínky včetně bonusů. Práce po celý rok. Nezaučené zaškolíme.
Tel.: 605 118 954

ŘIDIČ MKD

Přijmeme ŘIDIČE MKD pravidelná linka CZE-DE, práce i v noci. Požadujeme: ŘP C+E, profesní způsobilost, psychotesty, kartu do tachografu, čistý trestní rejstřík, bydliště Chomutov a okolí. Čistý příjem cca 35 tisíc včetně stravného.
Tel.: 777 100 646

PROJEKTANT/KA POZEMNÍCH STAVEB

Projekční kancelář CZECHOTEC Engineering spol. s r. o. se sídlem v Chomutově přijme PROJEKTANTA/KU POZEMNÍCH STAVEB. Vhodné i pro čerstvé absolventy SPŠ st.
Kontakt: Ing. Ondřej Petřík
Tel.: 607 802 734
E-mail: petrik@czechotec.cz

UKLÍZEČKA

Hledám spolehlivou pracovnici na úklid. Kadaň. Tel.: 605 885 121.

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Přijmeme novou posilu do našeho týmu. Jedná se o práci u PC a jednání s klienty. Plat 8000Kč - 15000Kč. Po zaučení víc. Okres Chomutov a Most.
Tel.: 775 577 927

Poslední videa

Podbořanské letní slavnosti - páteční začátek

Krátce po 16. hodině se Masarykovo náměstí stále zaplňovalo lidmi - na hlavním pódiu hrála kapela Full Time, stánky s občerstvením a pivem, atrakce s malými i velkými návštěvníky se rozjížděly...

Přehrát video
Cítoliby: Spanilá jízda veteránů

Veteráni se vydali na spanilou jízdu okolím.

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

VÝMĚNA BYTU

Vyměním hezký byt 3+1 na Březenecké za menší. Email: polly3@email.cz. (240)

NEMOVITOSTI - PRODEJ

Prodám 2 garáže se zahradou v Chomutově, 750 m2, cena dohodou. - Tel. 605 366 986.

Vzpomínky

Krista Adamová

Rok za rokem ubíhá, čas prý rány hojí, vzpomínka na Tebe však stále stejně bolí. - Dne 20. června uplyne 21 smutných let, kdy nás navždy opustila naše milovaná maminka, sestra a teta, paní Krista ADAMOVÁ z Klášterce na Ohří. S láskou a úctou stále vzpomínají a za tichou vzpomínku všem, kteří ji měli rádi, děkují synové Jaroslav a Ervín s rodinami, sestry Běta, Truda a Věra s rodinami.

Věra Froňková

V srdci zůstává živý obraz a vzpomínka, už se nevrátí naše drahá maminka. - Dne 19. června uplynulo deváté smutné výročí úmrtí paní Věry FROŇKOVÉ z Klášterce nad Ohří. S láskou vzpomínají syn Josef a dcera Anna s rodinami. Všem za vzpomínku děkujeme.

Josef Kunc

Dne 4. června 2019 by pan Josef KUNC oslavil 80. narozeniny. Před 7 lety se však vydal na cestu, ze které již není návratu. Vzpomeňte s námi a vy, kdož jste ho znali, uctěte jeho památku tichou vzpomínkou. S láskou dcera Jitka s rodinou, syn Josef s manželkou Aničkou a manželka Julie.