Tento týden v Žateckých novinách

Iveta Drlíková 2019-06-18 10:30:00

Týdeník Žatecké noviny č. 24 vychází ve středu 19. června ve vašich schránkách a na stáncích!

Ve dvacátém třetím vydání Žateckých novin se dočtete o tom, jak probíhal DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ u žateckých hasičů, jak bude probíhat rekonstrukce KLÁŠTERA KAPUCÍNŮ, co trápí po deštích obyvatele PODMĚSTÍ, kdo se zapojil do dobrovolného úklidu před ZLATÝM CHMELEM, jak dlouho bude trvat výměna KANALIZACE a VODOVODU na Havlíčkově náměstí, co lidé stále nechápou na službě SENIORTAXI, jaké hrozí tresty za PAŠOVÁNÍ DROG do Věznice Nové Sedlo, kam v rámci programu Erasmus+ vyrazili žáci z MĚCHOLUP, jak si tuchořičtí užili ŠKOLU V PŘÍRODĚ, kdo se ujal pasování PRVŇÁČKŮ NA ČTENÁŘE a na co se zaměřili policisté při uplynulé DOPRAVNÍ AKCI.

Sportovní strana nabídne úspěch twirlerky ANIČKY TRNKOVÉ v Holandsku a kajakářky LUCIE NESNÍDALOVÉ, která nás bude reprezentovat na mistrovství Evropy, loučení SLAVOJE výhrou nad Lovosicemi, vysvětlení REORGANIZACE fotbalové soutěže, největší týmovou soutěž mužů v NOHEJBALE, představení Tenisového klubu Žatec v Jirkově a stříbrnou medaili pro MARKA KOUTNÍKA na Mistrovství republiky čtyřher ve squashi. Nechybí ani TIPY na to, kam se vydat tento týden za sportem a fotbalový VÝSLEDKOVÝ SERVIS. 

Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE, jako například na LETECKÝ DEN na letišti Macerka a LOUTKOVOU ZAHRADU. Přinášíme také reportáže z mezinárodního filmového festivalu MENTAL POWER PRAGUE FILM FESTIVAL a KYTIČKOVÉ SLAVNOSTI MŠ U Jezu a U mašinky.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/UČITELKA mateřské školy

Základní a mateřská škola Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/KA mateřské školy. Platové zařazení dle nař. vlády č. 341/2017 Sb., v aktuálním znění, příspěvek na stravu, NÁSTUP OD 1.2.2020. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 30. ledna 2020.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Hrníčkování pro rodiče s dětmi v DDM Žatec

V domě dětí a mládeže se v pátek 17. 1. odpoledne hrníčkovalo s Janou Bělohoubkovou, která prozradila jednoduchý a přitom pro mnohé neznámý způsob vytvoření svého vlastního neopakovatelného hrníčku.

Přehrát video
Školáci bruslí na kluzišti v Žatci

Čtvrťáci ZŠ P. Bezruče v Žatci chodí o hodinách tělesné výchovy také na kluziště před radnicí si zabruslit. Zastihli jsme je tam v úterý 14. ledna kolem poledne....

Přehrát video