Při „souboji” s dveřmi dva agresoři ublížili sami sobě

2019-06-23 06:31:00

CHOMUTOV/KADAŇ (r) — Po muži, který z nejasných důvodů vykopl skleněnou výplň dveří restaurace v Holešické ulici, pátrali nedávno strážníci chomutovské městské policie. Po příjezdu na místo jim svědkyně ukázala, kterým směrem pachatel utíkal, a uvedla, že za ním běželi i dva hosté.

Následně se strážníci rozdělili a hledali muže, který jim byl popsán.

„Nedaleko od místa incidentu byl nalezen pachatel, který ležel na zemi s velkou řeznou ránou. Dva ze svědků celé události mu přidržovali hadr na ráně. Na místo byla přivolána zdravotnická záchranná služba, která si převzala muže k ošetření, a strážníci během těchto úkonů po celou dobu asistovali pro bezpečnost zdravotnické složky,“ popsali okolnosti neobvyklého případu strážníci. Na chirurgickou ambulanci se posléze dostavila Policie ČR, která si událost převzala k šetření a bude zjišťovat její okolnosti.

K velmi podobnému případu došlo před časem také v Kadani. V půl osmé večer byla městská policie přivolána k domu v Chomutovské ulici, před kterým ležel zraněný muž. „Muž se pokoušel otrhnout vchodové dveře a přitom upadl na hlavu. Poranil si její zadní část, kde měl tržnou ránu. Zjevně byl pod vlivem alkoholu. Vzhledem k povaze jeho zranění a jeho lehké dezorientaci, byla na místo přivolána zdravotnická záchranná služba, která muže převezla na ošetření do nemocnice,“ informovali o události kadaňští městští policisté.

1. foto: Hluboká řezná rána, kterou si při vykopávání skleněné výplně dveří restaurace způsobil vandal v chomutovské Holešické ulici.

2. foto: Vykopnuté dveře, potřísněné krví pachatele. Foto: MP Chomutov (2x)

Komentáře

Nabídky práce

Příslušník Policie ČR

Staňte se příslušníkem Policie ČR. Náborový příspěvek 110 000,- Kč, po roce 31 890,- Kč jistý služební příjem. Požadavky: občanství ČR, věk 18 let, SŠ s maturitou, fyzická, zdravotní a osobní způsobilost, bezúhonnost, bez stranické příslušnosti.
Tel.: 974 421 751
E-mail: krpu.nabor@pcr.cz


VEDOUCÍ PROVOZU, KUCHAŘ, POKLADNÍ

Veřejné stravování CZ a.s. nabízí volné pracovní pozice - VEDOUCÍ PROVOZU (PULS Chomutov), KUCHAŘ (Nexen - průmyslová zóna Triangle), POKLADNÍ (KOITO Žatec). Všechny pozice jsou vhodné pro lidi s částečným zdravotním omezením (ZTP). Bližší info a finanční podmínky při osobním jednání.
Tel.: 724 194 195


REDAKTOR/KA

Vydavatelství Ohře Media hledá REDAKTORA/KU pro Žatecké noviny. CO BUDETE DĚLAT: psát o zajímavém dění v Žatci a okolí. CO OD VÁS OČEKÁVÁME: samostatnost, aktivitu, spolehlivost, zájem o dění v regionu, práci s PC, řidičák výhodou. CO NABÍZÍME: spolupráci v rozsahu zhruba půl úvazku, práci z domova. Životopisy a tři ukázky redaktorské práce (článek, blog, apod.) posílejte na uvedenou e-mailovou adresu nebo volejte.
Tel.: 604 288 678
E-mail: jan.rodling@ohremedia.cz


SPECIALISTA ISO, SPECIALISTA KVALITY

Firma SSE Explo Česká republika s.r.o. Tuchořice přijme do týmu posilu na pozici SPECIALISTA ISO, SPECIALISTA KVALITY. Výkon práce v Žatci. Požadavky: orientace v oblasti ISO 9001, 14001, 45001 je velkou výhodou, výborná znalost MS Office, znalost AJ na komunikativní úrovni, výborné komunikační schopnosti a loajalita, samostatnost, pečlivost, flexibilita, spolehlivost, ŘP - skupina B (aktivní řidič), trestní bezúhonnost. Nabízíme: flexibilní pracovní dobu, občasná práce z domova, odpovídající finanční ohodnocení podle kvality a výsledků odvedené práce, příspěvek na stravné, mobil, notebook, příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, na očkování proti klíšťové encefalitidě, roční odměny. Základní mzda 25000 - 40000 CZK. Smluvní vztah: HPP. Vhodné pro absolventy SŠ, VŠ - praxe výhodou. Nástup leden 2022.
Kontakt: Jaroslava Urbánková
Tel.: 731 095 668
E-mail: jaroslava.urbankova@sse-cesko.cz


STROJNÍK KOLOVÉHO NAKLADAČE

Severočeské pískovny a štěrkovny s.r.o. přijmou STROJNÍKA KOLOVÉHO NAKLADAČE. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166

Poslední videa

Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video
2. sezona bruslení v Podbořanech zahájena

Od soboty 20. 11. Takto se bruslilo na kluzišti v areálu koupaliště ve středu 24. 11.

Přehrát video