Tento týden v Žateckých novinách

Iveta Drlíková 2019-07-16 13:30:00

Týdeník Žatecké noviny č. 28 ve středu 17. července ve vašich schránkách a na stáncích!

Ve dvacátém osmém vydání Žateckých novin se dočtete o současných a plánovaných INVESTIČNÍCH AKCÍCH, netradičním vítání občánka v ZÁLUŽICÍCH, úspěchu žatecké floristky JITKY BARBORKOVÉ, slavnostním otevření nového zázemí TENISOVÝCH KURTŮ, podvodech na seniorech a zakázaném PODOMNÍM PRODEJI, vernisáži muzejní výstavy ,,PŘIJĎTE K NÁM NA JEDNO“, přípravách na NOMINAČNÍ DOKUMENTACI UNESCO, rekvalifikačních kurzech VĚZENKYŇ z Drahonic, ZAŽÍVACÍCH POTÍŽÍCH na táboře v Žerotíně, předání DOBRÝCH LISTŮ KOMORY a dvoudenním vojenském závodu MEMORIÁL DAVIDA BENEŠE.

Sportovní strana nabídne pozvánku na TURNAJ v PLÁŽOVÉM VOLEJBALE, úspěch malé rybářky KLÁRY ČECHOVIČOVÉ, exhibiční utkání v deblu, v němž si s žateckými tenisty zahrál BOHDAN ULIHRACH, další ročník HOPMAN TRIATLONU, vydařené každoroční akci SPLUTÍ OHŘE, start LUCIE SVĚCENÉ na světové univerziádě v Neapoli a úspěšnou sezónu starších žákyň VOLEJBALOVÉHO KLUBU Sever Žatec. 

Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE, jako například na veřejnou SOCHAŘSKOU DÍLNU, výstavu mapující tisíciletou tradici ČESKÉ MĚNY a několik zajímavých výletů, které nabízí ŽATECKÁ KNIHOVNA. Nechybí prázdninový SOUTĚŽNÍ SNÍMEK z ptačí perspektivy a další z vítězných prací letošního CHOMUTOVSKÉHO KALAMÁŘE.

 Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/UČITELKA mateřské školy

Základní a mateřská škola Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/KA mateřské školy. Platové zařazení dle nař. vlády č. 341/2017 Sb., v aktuálním znění, příspěvek na stravu, NÁSTUP OD 1.2.2020. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 30. ledna 2020.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Hrníčkování pro rodiče s dětmi v DDM Žatec

V domě dětí a mládeže se v pátek 17. 1. odpoledne hrníčkovalo s Janou Bělohoubkovou, která prozradila jednoduchý a přitom pro mnohé neznámý způsob vytvoření svého vlastního neopakovatelného hrníčku.

Přehrát video
Školáci bruslí na kluzišti v Žatci

Čtvrťáci ZŠ P. Bezruče v Žatci chodí o hodinách tělesné výchovy také na kluziště před radnicí si zabruslit. Zastihli jsme je tam v úterý 14. ledna kolem poledne....

Přehrát video