Tento týden v Žateckých novinách

Iveta Drlíková 2019-07-16 13:30:00

Týdeník Žatecké noviny č. 28 ve středu 17. července ve vašich schránkách a na stáncích!

Ve dvacátém osmém vydání Žateckých novin se dočtete o současných a plánovaných INVESTIČNÍCH AKCÍCH, netradičním vítání občánka v ZÁLUŽICÍCH, úspěchu žatecké floristky JITKY BARBORKOVÉ, slavnostním otevření nového zázemí TENISOVÝCH KURTŮ, podvodech na seniorech a zakázaném PODOMNÍM PRODEJI, vernisáži muzejní výstavy ,,PŘIJĎTE K NÁM NA JEDNO“, přípravách na NOMINAČNÍ DOKUMENTACI UNESCO, rekvalifikačních kurzech VĚZENKYŇ z Drahonic, ZAŽÍVACÍCH POTÍŽÍCH na táboře v Žerotíně, předání DOBRÝCH LISTŮ KOMORY a dvoudenním vojenském závodu MEMORIÁL DAVIDA BENEŠE.

Sportovní strana nabídne pozvánku na TURNAJ v PLÁŽOVÉM VOLEJBALE, úspěch malé rybářky KLÁRY ČECHOVIČOVÉ, exhibiční utkání v deblu, v němž si s žateckými tenisty zahrál BOHDAN ULIHRACH, další ročník HOPMAN TRIATLONU, vydařené každoroční akci SPLUTÍ OHŘE, start LUCIE SVĚCENÉ na světové univerziádě v Neapoli a úspěšnou sezónu starších žákyň VOLEJBALOVÉHO KLUBU Sever Žatec. 

Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE, jako například na veřejnou SOCHAŘSKOU DÍLNU, výstavu mapující tisíciletou tradici ČESKÉ MĚNY a několik zajímavých výletů, které nabízí ŽATECKÁ KNIHOVNA. Nechybí prázdninový SOUTĚŽNÍ SNÍMEK z ptačí perspektivy a další z vítězných prací letošního CHOMUTOVSKÉHO KALAMÁŘE.

 Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video