Úvod   /   Zprávy   /   Klauni v Domově

Klauni v Domově

2019-07-27 07:53:00

KADAŇ (zmo) — Zdravotní klaun je dobročinná organizace působící v České republice od roku 2001. V současné době disponuje šestaosmdesáti certifikovanými zdravotními klauny, kteří navštěvují na šest desítek nemocnic, domovy pro seniory a hospice. Do kadaňského Domova zavítali Tomík a Maruška (Radim Madeja a Marta Sovová), tým pro severočeskou oblast. Během několika málo minut se přirozeně a nenuceně sžili s prostředím a odvedli velký kus dobré práce. „Je to trochu jiné, než když jsme u dětí. Fungují jiné gagy, jiné postupy. Snad jsme ale i tady byli co platní,” hodnotí dopoledne sympatická dvojice. Na jejich poslední větu nelze odpovědět jinak, než ano, ano a ještě jednou ano. Důkazem byla i při závěrečném loučení sem tam ukápnutá slzička na tvářích klientů. Krédem zdravotních klaunů je „Rozdávat radost a smích, přinášet dobrou náladu, těšit člověka.” To vše bylo v kadaňském Domově pro seniory naplněno bezezbytku.

Foto: Zdeněk MORAVEC

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Rodinné zápolení s Hugem v Žatci

Tentokrát v Kapucínské zahradě - v rámci oslav 150 let dobrovolných hasičů v Žatci :-)

Přehrát video
13. Školní ples ZŠ Husova v Národním domě v Podbořanech

...a Macarena :-)

Přehrát video