Hříškov přivítá sraz automotoveteránů

Lucie Steklá 2019-07-26 10:40:15

Hříškov (lus) Posedmé se tuto sobotu sjedou do Hříškova veteráni. 

Organizátoři slibují, jako každý rok, povedený sraz historických vozidel, který si všichni užijí v dobré náladě. „Bude nám vel-kým potěšením, pokud si uděláte čas a přijdete si s námi tento den opět, jako v minulých letech, v dobré náladě užít,“ zvou organizátoři fanoušky nablýskaných veteránů.

Registrace vozidel bude probíhat při příjezdu v místě srazu. Každý registrovaný účastník obdrží registrační a hlasovací lístek a má se tak možnost zapojit do ankety o tři nejhezčí vozidla ve čtyřech soutěžních kategoriích: osobní automobil, terénní vozidlo, motocykl a traktor. „Vyhlášení výsledků a předání pohárů se uskuteční po návratu ze spanilé jízdy okolními obcemi kolem, zhruba v délce padesáti kilometrů. Věříme, že nám, jako každý rok, zachovají přízeň majitelé překrásných autobusů, s nimiž se na spanilou jízdu budou moci vydat taktéž diváci a vrátit se tak ve svých vzpomínkách o několik let zpět,“ řekl za pořadatele Jindra Kabourek. V loňském roce sraz svojí návštěvou poctil Jakub Smolík, výborný zpěvák, muzikant, ale především skvělý člověk, pro něhož jsou motorky splněným snem. „Uvědomujeme si tedy, že laťka byla nasazena hodně vysoko a přichystat pro vás překvapení pro tento rok, nebude vůbec jednoduché. O to více jsme se snažili,“ dodal. Sraz veteránů začíná v deset dopoledne, v pravé poledne vozy vyjedou na jízdu. „Nezbývá nic jiného, než si na sobotu přát krásné počasí, které nám v minulých letech nikdy nechybělo. Snad se nám toto přání vyplní i tentokrát,“ uzavřel J. Kabourek.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

13. Školní ples ZŠ Husova v Národním domě v Podbořanech

...a Macarena :-)

Přehrát video
Slavnosti Husitů Smolnice

Taneční rozcvička před posledním soutěžním úkolem.

Přehrát video