Tento týden v Žateckých novinách

Iveta Drlíková 2019-07-30 10:54:00

Týdeník Žatecké noviny č. 30 vychází ve středu 31. července ve vašich schránkách a na stáncích!

Ve třicátém vydání Žateckých novin se dočtete o návštěvě ČTYŘNOHÝCH CHLUPÁČŮ nemocničního oddělení dlouhodobě nemocných, neslavném 70. VÝROČÍ popravy kapitána Karla Sabely a dalších čtyř odbojářů, podpoře města v KOTLÍKOVÝCH DOTACÍCH a chystané schůzce se zájemci z řad občanů, REKONSTRUKCI VODOVODU A KANALIZACE v ulici Studentská, aktuální výstavě TISÍCILETÁ TRADICE české měny, dětských kresbách ze soutěže TVOŘÍME Z ODPADU 2019, které nyní zdobí KONTEJNERY ve sběrném dvoře, krásnohorském WORKSHOPU, kterého se zúčastnili žáci žatecké ZUŠ, extrémním SUCHU, které si vyžádalo ZÁKAZ ODBĚRU povrchové vody a nabídneme také rozhovor s paleo artistou Jiřím Svobodou, jehož REKONSTRUKCE PRAVĚKU budou čtenáře na stránkách našeho týdeníku provázet během nadcházejícího měsíce.

Sportovní strana nabídne PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ Slavoje Žatec s vítězem středočeského přeboru, třetí kolo STŘELECKÉ SOUTĚŽE ,,Žatecký pohár“, reportáž z BEACH CUPU, který letos vyhráli lounští RYBÁŘI a KUŽELKÁŘSKÝ TURNAJ v Bílině, na němž startovali čtyři reprezentanti žatecké LOKOMOTIVY A. 

Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE, jako například na RYTÍŘSKÉ SLAVNOSTI ve Stekníku i NOVOU PROHLÍDKOVOU TRASU či jubilejní 35. ročník ŽATECKÉ NECKYÁDY. Nechybí prázdninový SOUTĚŽNÍ SNÍMEK z ptačí perspektivy, ani další ,,NA SLOVÍČKO“ s psycholožkou Dr. Danou Cooke.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Komentáře

Nabídky práce

TECHNICKÝ PRACOVNÍK TĚŽBY SUROVIN

SEVEROČESKÉ PÍSKOVNY A ŠTĚRKOVNY přijmou do pískovny v Roztylech u Žatce TECHNICKÉHO PRACOVNÍKA TĚŽBY SUROVIN. Podmínkou ŘP skupiny B, výhodou německý jazyk.
Kontakt: p. Borovičková
Tel.: 602 559 161


KLEMPÍŘ

Pracovní nabídka na pozici KLEMPÍŘ! Nejlépe po vyučení, možno i bez praxe. Info na uvedeném telefonu.
Tel.: 605 045 089


SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ A MATRIKÁŘ/MATRIKÁŘKA OBCE HŘIVICE

Starosta obce Hřivice vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce SAMOSTATNÉ/HO ÚČETNÍ/HO A MATRIKÁŘKY/MATRIKÁŘE OBCE HŘIVICE s předpokladem trvalého pracovního poměru na plný pracovní úvazek. Více informací najdete na webu www.hrivice.cz. Pro více informací kontaktujte starostu obce na uvedeném telefonu nebo e-mailu.
Tel.: 606 686 797
WWW: https://www.hrivice.cz/obecni-urad/uredni-deska/vyberove-rizeni-na-obsazeni-funkce-samostatne-ucetni-a-matrikarky-14413.html?ftr
E-mail: starosta@hrivice.cz


VŠEOBECNÁ SESTRA/PRAKTICKÁ SESTRA, ZDRAVOTNICKÝ ASISTENT

SOCIÁLNÍ SLUŽBY CHOMUTOV (Písečná 5030, 430 04 Chomutov) nabízí volné pracovní místo VŠEOBECNÁ SESTRA/PRAKTICKÁ SESTRA, ZDRAVOTNICKÝ ASISTENT NA DOMOVĚ PRO SENIORY PÍSEČNÁ NEBO NA DOMOVĚ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM PÍSEČNÁ. Požadavky: SŠ zdravotnické vzdělání nebo vyšší odborné vzdělání - obor všeobecná sestra, praxe výtána, ale vhodné i pro absolventy, znalost práce na PC. Nástup možný ihned.
Kontakt: Ing. Pavlína Dvořáková
Tel.: 728 842 114
E-mail: dvorakova@soschomutov.cz


ELEKTRIKÁŘ A ZÁMEČNÍK

Přijmeme elektrikáře i bez vyhlášky a zámečníky, na jakýkoliv úvazek i brigádně.
Tel.: 777167336

Poslední videa

Žatecký otužilec a utopenec - Silvestr 2021

Účastníci si těsně před 15. hodinou připili na úspěšný ponor do řeky Ohře ;-) Pod železničním libočanským mostem...

Přehrát video
Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video