Tento týden v Žateckých novinách

Iveta Drlíková 2019-07-30 10:54:00

Týdeník Žatecké noviny č. 30 vychází ve středu 31. července ve vašich schránkách a na stáncích!

Ve třicátém vydání Žateckých novin se dočtete o návštěvě ČTYŘNOHÝCH CHLUPÁČŮ nemocničního oddělení dlouhodobě nemocných, neslavném 70. VÝROČÍ popravy kapitána Karla Sabely a dalších čtyř odbojářů, podpoře města v KOTLÍKOVÝCH DOTACÍCH a chystané schůzce se zájemci z řad občanů, REKONSTRUKCI VODOVODU A KANALIZACE v ulici Studentská, aktuální výstavě TISÍCILETÁ TRADICE české měny, dětských kresbách ze soutěže TVOŘÍME Z ODPADU 2019, které nyní zdobí KONTEJNERY ve sběrném dvoře, krásnohorském WORKSHOPU, kterého se zúčastnili žáci žatecké ZUŠ, extrémním SUCHU, které si vyžádalo ZÁKAZ ODBĚRU povrchové vody a nabídneme také rozhovor s paleo artistou Jiřím Svobodou, jehož REKONSTRUKCE PRAVĚKU budou čtenáře na stránkách našeho týdeníku provázet během nadcházejícího měsíce.

Sportovní strana nabídne PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ Slavoje Žatec s vítězem středočeského přeboru, třetí kolo STŘELECKÉ SOUTĚŽE ,,Žatecký pohár“, reportáž z BEACH CUPU, který letos vyhráli lounští RYBÁŘI a KUŽELKÁŘSKÝ TURNAJ v Bílině, na němž startovali čtyři reprezentanti žatecké LOKOMOTIVY A. 

Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE, jako například na RYTÍŘSKÉ SLAVNOSTI ve Stekníku i NOVOU PROHLÍDKOVOU TRASU či jubilejní 35. ročník ŽATECKÉ NECKYÁDY. Nechybí prázdninový SOUTĚŽNÍ SNÍMEK z ptačí perspektivy, ani další ,,NA SLOVÍČKO“ s psycholožkou Dr. Danou Cooke.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/UČITELKA mateřské školy

Základní a mateřská škola Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/KA mateřské školy. Platové zařazení dle nař. vlády č. 341/2017 Sb., v aktuálním znění, příspěvek na stravu, NÁSTUP OD 1.2.2020. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 30. ledna 2020.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Hrníčkování pro rodiče s dětmi v DDM Žatec

V domě dětí a mládeže se v pátek 17. 1. odpoledne hrníčkovalo s Janou Bělohoubkovou, která prozradila jednoduchý a přitom pro mnohé neznámý způsob vytvoření svého vlastního neopakovatelného hrníčku.

Přehrát video
Školáci bruslí na kluzišti v Žatci

Čtvrťáci ZŠ P. Bezruče v Žatci chodí o hodinách tělesné výchovy také na kluziště před radnicí si zabruslit. Zastihli jsme je tam v úterý 14. ledna kolem poledne....

Přehrát video