Tento týden v Žateckých novinách

Iveta Drlíková 2019-07-30 10:54:00

Týdeník Žatecké noviny č. 30 vychází ve středu 31. července ve vašich schránkách a na stáncích!

Ve třicátém vydání Žateckých novin se dočtete o návštěvě ČTYŘNOHÝCH CHLUPÁČŮ nemocničního oddělení dlouhodobě nemocných, neslavném 70. VÝROČÍ popravy kapitána Karla Sabely a dalších čtyř odbojářů, podpoře města v KOTLÍKOVÝCH DOTACÍCH a chystané schůzce se zájemci z řad občanů, REKONSTRUKCI VODOVODU A KANALIZACE v ulici Studentská, aktuální výstavě TISÍCILETÁ TRADICE české měny, dětských kresbách ze soutěže TVOŘÍME Z ODPADU 2019, které nyní zdobí KONTEJNERY ve sběrném dvoře, krásnohorském WORKSHOPU, kterého se zúčastnili žáci žatecké ZUŠ, extrémním SUCHU, které si vyžádalo ZÁKAZ ODBĚRU povrchové vody a nabídneme také rozhovor s paleo artistou Jiřím Svobodou, jehož REKONSTRUKCE PRAVĚKU budou čtenáře na stránkách našeho týdeníku provázet během nadcházejícího měsíce.

Sportovní strana nabídne PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ Slavoje Žatec s vítězem středočeského přeboru, třetí kolo STŘELECKÉ SOUTĚŽE ,,Žatecký pohár“, reportáž z BEACH CUPU, který letos vyhráli lounští RYBÁŘI a KUŽELKÁŘSKÝ TURNAJ v Bílině, na němž startovali čtyři reprezentanti žatecké LOKOMOTIVY A. 

Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE, jako například na RYTÍŘSKÉ SLAVNOSTI ve Stekníku i NOVOU PROHLÍDKOVOU TRASU či jubilejní 35. ročník ŽATECKÉ NECKYÁDY. Nechybí prázdninový SOUTĚŽNÍ SNÍMEK z ptačí perspektivy, ani další ,,NA SLOVÍČKO“ s psycholožkou Dr. Danou Cooke.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video