Tento týden v Žateckých novinách

Iveta Drlíková 2019-08-06 10:14:00

Týdeník Žatecké noviny č. 31 vychází ve středu 7. srpna ve vašich schránkách a na stáncích!

V prvním srpnovém vydání Žateckých novin si můžete přečíst o akci ŽATEC ŽIJE HUDBOU, která přilákala do centra našeho města nejen hudebníky, ale i stovky nadšených posluchačů, částečné UZAVÍRCE křižovatky ulic tř. Obránců míru a Dvořákova, prvním ročníku HOLEDEČSKÉ PIVOPIJÁDY, tradičních LETNÍCH RYTÍŘSKÝCH SLAVNOSTÍ na zámku Stekník, jednání kraje z důvodu KŮROVCOVÉ KALAMITY, dobrém skutku ODSOUZENÝCH z Věznice Nové Sedlo objektu Drahonice, zvýšení populace SYSLŮ V ČESKÉM STŘEDOHOŘÍ a nabídneme také první díl seriálu Jiřího Svobody o PREHISTORII NA ŽATECKU.

Sportovní strana nabídne úspěchy HENDIKEPOVANÉHO SPORTOVCE Michala Pallaga, jenž je několikanásobným českým mistrem v hodu diskem a koulí, sobotní 34. ročník MEMORIÁLU JOSEFA A ZDEŇKA HLAVÁČKOVÝCH v Ročově, pozvánku na TENISOVÝ TURNAJ a první zápas SK SLAVOJE pod vedením nového trenéra, rekord na MISTROVSTVÍ SVĚTA Karate SKIF v Hradci Králové a DOBROČINNÝ fotbalový turnaj, jehož výtěžek byl darován mamince onkologicky nemocné holčičky.  

Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE, jako například na DEN PLNÝ HER v muzejní zahradě a POSEZENÍ NA HRADBÁCH se Zuzkou Nemčíkovou. Máme pro vás také reportážní fotografii z VERNISÁŽE výstavy KOČKY VE SLADOVNĚ a nechybí ani prázdninový SOUTĚŽNÍ SNÍMEK z ptačí perspektivy, ani další LETNÍ ČTENÍ vítězných prací Chomutovského kalamáře.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/UČITELKA mateřské školy

Základní a mateřská škola Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/KA mateřské školy. Platové zařazení dle nař. vlády č. 341/2017 Sb., v aktuálním znění, příspěvek na stravu, NÁSTUP OD 1.2.2020. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 30. ledna 2020.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Hrníčkování pro rodiče s dětmi v DDM Žatec

V domě dětí a mládeže se v pátek 17. 1. odpoledne hrníčkovalo s Janou Bělohoubkovou, která prozradila jednoduchý a přitom pro mnohé neznámý způsob vytvoření svého vlastního neopakovatelného hrníčku.

Přehrát video
Školáci bruslí na kluzišti v Žatci

Čtvrťáci ZŠ P. Bezruče v Žatci chodí o hodinách tělesné výchovy také na kluziště před radnicí si zabruslit. Zastihli jsme je tam v úterý 14. ledna kolem poledne....

Přehrát video