V MOL Cupu Louny nepokračují. V sobotu začíná divizní sezona

Lucie Steklá 2019-08-10 07:54:00

Do nové sezony vstoupily Louny domácím zápasem proti týmu Brandýs nad Labem v rámci předkola MOL Cupu. Generálka na divizní sezonu se však domácím nepovedla a soupeři, který je současně jedním z týmů divize B, Louny podlehly 0:2.

 První poločas začali domácí lépe. Hned v první minutě se dostaly Louny do dvou dobrých příležitostí, bohužel ani jednu nevyužily. To hosté hned svou první šanci proměnili. Po výborně zahraném rohu od Voženílka se hlavou prosadil Šmejkal. V 15. minutě se zranil hráč hostí Šašek, když po souboji s domácím útočníkem spadl a ošklivě si zranil levou ruku. Po menší pauze, kterou si vyžádalo ošetření a přivolání záchranné služby, zápas pokračoval. Domácí fotbalisté sice drželi míč na svých kopačkách po většinu času, ale šance si nevytvářeli. Za zmínku stojí hlavička po rohovém kopu, která ale skončila vysoko nad brankou hostí. Druhý poločas vypadal velmi podobně jako ten první. Domácí drželi míč na svých kopačkách a hosté se snažili vyrážet do rychlých protiútoků. Deset minut před koncem nacentroval do vápna brandýský Zmeškal, kde se Šmejkal dostal ke hlavičce, kterou zablokovala rukou domácí nová posila Pavel Besta. Následoval pokutový kop, který bezpečně proměnil Baloun a zvýšil na 2:0 pro hosty. Louny tak v MOL Cupu končí. Vítěz utkání Brandýs se v dalším kole potká s týmem druholigového Ústí nad Labem. "V naší sestavě se poprvé objevil na pozici stopera velmi zkušený Pavel Besta, hráč s mnoha ligovými starty a zkušenostmi ze zahraničních lig.  Do zápasu jsme měli skvělý vstup, ale ani Marčaník ani Nykl své stoprocentní příležitosti neproměnili. A platilo - nedáš,dostaneš, o pár minut později hosté z rohu šli do vedení. Během posledních dvou střetnutí jsme tak dostali tři góly z rohu, a to díky opakovanému neplnění osobních úkolů a nesoustředěnosti. Ve zbytku poločasu si už soupeř další šanci nevytvořil. Tu naši další měl na hlavě Nykl, ale technicky ji dobře neřešil. Měli jsme míč častěji v držení, ale nebezpeční jsme být nedokázali. Hráli jsme pomalu,bez nápadu, zkušení hráči soupeře s takovou hrou neměli problémy. Ve druhém poločase se naše hra zlepšila, měli jsme i většinovou územní převahu. Problémem ale pro nás přesto zůstalo, jak se dostal do brankových příležitostí. Chyběla nám totiž nadále rychlost v kombinací a také větší důraz. Zápas rozhodla nešťastná ruka ve vápně nového hráče Besty, penaltu hosté bezpečně proměnili. Máme v mužstvu dost nových hráčů, ale to neomlouvá, že hosté postoupili po právu. Byli nejenom herně vyzrálejší, ale hlavně efektivní," řekl k utkání trenér Loun Zdeněk Kudela. 


Branky: 7. Šmejkal, 82. (PK) Baloun. Rozhodčí: Starý - Toman, Nedvěd. Diváci: 200. ŽK: Besta - J. Stross, Pechač. ČK: 87. J. Stross.

Fotbalový klub SEKO Louny: Patrovský - Vokurka, Besta, Fiřt, Minařík (88. Kafka), Suchý, Zícha, Trup, Nykl (64. Matkovič), Zerner, Marčaník (46. Jaroš). FK Brandýs nad Labem: Bodlák - Reichert (74. Pechač), Šašek (17. Klíma), Baloun (c), Voženílek - J. Stross - Dosoudil, Kovařík, Šmejkal, Vostárek (86. Komárek) - Zmeškal. Trenér: M. Zamazal.

Tuto sobotu (10. srpna) lounským fotbalistům začíná divizní sezona. V prvním utkání zajíždí na trávník Českého Brodu. První domácí utkání nové sezonu odehrají Louny v neděli 18. srpna proti Ostrovu nad Ohří. Domácí utkání se budou hrát na devadesát devět procent na hřišti Městského stadionu Louny, kde probíhá rekonstrukce zázemí. Hřiště je oploceno, ke stavbě je přístup zamezen. Utkání začíná v 17 hodin. Lucie Steklá

další články autora

Komentáře

Nabídky práce

OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE

LOGIT Hlubany - Podbořany přijímá! Hledáme nové kolegyně na pracovní pozici OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE. Mzda od 21 tisíc, nepřetržitý provoz, náborový příspěvek 5 tisíc, zapracování pod dohledem školitele, příplatky na pojištění 700 Kč za měsíc, příplatky na dopravu 2 Kč/km, stravné zdarma v hodnotě 180 Kč na směnu.
Kontakt: Ing. Simona Šilarová
Tel.: 727 838 954
E-mail: simona.silarova@radicigroup.com

TECHNIK

Společnost H-REKULTIVACE a.s. (Černovice 226) hledá zaměstnance na pozici TECHNIK. Požadujeme středoškolské vzdělání - lesnického nebo zahradnického směru výhodou, schopnost vést kolektiv zaměstnanců, ŘP sk. B. Nástup možný ihned. Nabízíme: nástupní plat 30000,- Kč + měsíční a roční bonus. K dispozici osobní SUV automobil, mobil, IT technika. Trvalý pracovní poměr. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
E-mail: lj@h-rekultivace.cz

ŘEDITEL/KA MŠ a ZŠ

Pracovní příležitost! Obec Bitozeves vypisuje konkurzní řízení na obsazení pozice ŘEDITELE/ŘEDITELKY ZŠ a MŠ Bitozeves. Přihlášky zasílejte v zalepené obálce do 25. září 15 hodin (rozhodující je datum doručení) na adresu: Obec Bitozeves, Bitozeves 50, PSČ 440 01 nebo osobně na podatelnu Obce Bitozeves. Obálku označte slovy: ,,KONKURZ ZŠ BITOZEVES - NEOTVÍRAT". Požadavky: Odborná kvalifikace pro přímou pedagogickou činnost pro výkon funkce ředitele podle zákona č.563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, v platném znění, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, znalost problematiky řízení ve školství a školských předpisů, organizační a řídící schopnosti, 4 roky praxe v přímé pedagogické činnosti. K přihlášce doložte (originály nebo úředně ověřené kopie): doklady o získání odborné kvalifikace, doklad o průběhu všech zaměstnání potvrzený posledním zaměstnavatelem, podrobný životopis, koncepci rozvoje školy (max rozsah 3 stran strojopisu), lékařské potvrzení o způsobilosti k vykonávání funkce (ne starší 2 měsíců), výpis z rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců). Ředitel/ka bude jemnován/a na dobu určitou na období 6-ti let. Předpokládaný nástup 1.2. 2020.

STRÁŽNÍK

Rádi byste se stali součástí Městské policie Podbořany? Máte šanci! Město Podbořany vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa STRÁŽNÍK Městské policie Podbořany na dobu neurčitou. Bližší informace na uvedených kontaktech.
Tel.: 777 214 193
E-mail: gutzer@podborany.net

HLÍDÁNÍ - BRIGÁDA/VÝPOMOC

V Žatci hledáme osobu(y), která by navštěvovala pratetu s pohybovým omezením (denně 30 min, Písecká ul.) a zkontrolovala, že teta v den jedla a pila (jídlo zaváží pečovatelky). Finance dohodou. Krátkodobě, cca 2 měsíce. Mohou se střídat 2 osoby. Tel./SMS: 602 660 664 nebo 602 743 664.
Tel.: 602 660 664

Poslední videa

Cvrnkaní kuliček na Dni her v muzejní zahradě v Žatci

Ve čtvrtek 15. srpna zahrada regionálního muzea K. A. Polánka přilákala - i v nepříliš příznivém počasí - desítky malých a velkých návštěvníků. Do hry (svého dětství) se s radostí pustili i dospělí:)

Přehrát video
Smolnice: Hry mikroregionu Perucko

Děti ráje ...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu byt 1+2 v N. Ervěnicích. Čistý vchod, nájem 7,7 tis. + 1 kauce nutná. Tel. 606 294 302.

NEMOVITOSTI - KOUPĚ

Koupím zahrádku v Chomutově. Tel. 728 512 011.

Vzpomínky

Jarmila Kluchová

Dne 24. 8. 2019 uplyne 1 rok, od úmrtí paní Jarmily KLUCHOVÉ. Stále vzpomínají dcera Jarmila s manželem, vnoučata, pravnoučata a prapravnoučata.

Emil Přibyl

Jen těžko k uvěření, že tak dlouho už tu s námi není. Kdo Tě znal, ten v dobrém vzpomene, kdo měl rád, nikdy nezapomene. Dne 24. 8. 2019 uplyne 10 let, co nás navždy opustil manžel, tatínek, dědeček a pradědeček, pan Emil PŘIBYL. Vzpomínají manželka, děti s rodinou, vnoučata a pravnoučata.

Miroslava Hermanová

Láska smrtí nekončí, stále v srdci zůstává... Dne 20. srpna uplynulo 21 let od úmrtí paní Miroslavy Hermanové z Kaštic. Stále vzpomínají dcera Pavlína a syn Pavel s rodinami.