Deset fotbalových týmů hrálo pro malou Lynettku

Alla Želinská 2019-08-13 13:07:00

Petrohradský spolek VEEV již tradičně pořádá v letních měsících fotbalový turnaj. „Už dva roky na této sportovní akci vybíráme finanční prostředky na onkologicky nemocnou holčičku jménem Lynettka. V letošním roce jsme se dočkali toho, že Lynettka je na tom zdravotně tak, že se samotné akce mohla zúčastnit a převzít si s maminkou šek na 25 000 Kč, které jsme vybrali v období dvou let. Finanční částku využije na fyzioterapii,“ s radostí říká vedoucí spolku VEEV Eva Učíková.

V letošním ročníku spolek samozřejmě vybíral také. Nakonec se vybralo na dobrovolném vstupu necelých 10 000 Kč a mužstvo Trafic Kladno přislíbilo za každou vstřelenou branku 1000 Kč. Nakonec vystříleli pro Lynettku 15 000 Kč! „Celému mužstvu velmi děkujeme za úžasný počin,“ dodává.

Letos se na fotbalový turnaj přihlásilo 10 týmů. Mužstvo z Petrohradu, ALL stars Louny, Trafic Kladno, Beer tým Kladno, Jack Daniels Vyškov, Loupáci Litvínov, MC Koito Žatec, Legendy Zavidov, Spartak Lubenec a AC Roma. Celý den se nesl v přátelském duchu. V rámci turnaje byl vyhlášen nejlepší střelec, kterým se stal Dominik Žďánský z mužstva Legendy Zavidov, a nejstarší hráč turnaje, kterým se stal Petr Šašek z MC Koito Žatec. V letošním roce pořadatelé obohatili cenu i o putovní pohár, který vyhrálo mužstvo ze Zavidova.

„Děkujeme všem za vydařený den, sportovní zážitky a za to, že se zde každý rok sejdeme za účelem dobré věci,“ poděkovali organizátoři, jimž byla odměnou ohromná bezprostřední radost dívenky a její maminky. „Mockrát děkujeme Evě Učíkově a celému spolku, místním občanům, hráčům, jste všichni úžasný! Vaší pomoci si nesmírně vážíme… mate srdce na pravým místě,“ netajila emoce máma Lynettky Markéta Sivulski.

Konečné pořadí turnaje: 1. místo – Legendy Zavidov, 2. místo – Spartak Lubenec (vítěz předešlých 3 ročníků), 3. místo – ALL stars Louny, 4. místo – TJ Sokol Petrohrad, 5. místo BEER tým Kladno, 6. místo – Jack Daniels Výškov, 7. místo – Trafic Kladno, 8. místo – MC Koito Žatec, 9. místo – Loupáci Litvínov, 10. místo – AC Roma.

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA ZŠ A MŠ

Městys Cítoliby (okres Louny) hledá ŘEDITELE/ŘEDITELKU pro Základní a Mateřskou školu Cítoliby. Přihlášky do konkursního řízení do 18.12.2019. Předpokládaný nástup do funkce leden 2020, nebo dle dohody. Více informací najdete na webu města nebo uvedeném telefonu.
Tel.: 415 691 134


ŘEDITEL BAZÉNU

Rada města Loun vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce ŘEDITELE/ŘEDITELKY Lounské správy plaveckých areálů, příspěvková organizace pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 11. Podrobné informace na uvedených kontaktech.
Tel.: 415 621 116
E-mail: j.zuskova@mulouny.cz


SERVÍRKA

Přijmu servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Děti z MŠ Měcholupy děkuji za dárky k Vánocům

Zástupci věznice Drahonice předali dětem do školky ručně šité loutky, oblečky na panenky, kulisy do pohádek. Vše vyrobily odsouzené ženy. Děti za dárky poděkovaly...

Přehrát video
Zahájení adventu v Krásném Dvoře

Na návsi v Krásném Dvoře letos zahájili advent 1. adventní neděli 1. prosince - jako vždy pohodově a pospolu, malé i velké přišli potěšit Anděl a Čert na chůdách...

Přehrát video