Tento týden v Žateckých novinách

2019-08-13 14:02:00

Týdeník Žatecké noviny č. 32 vychází ve středu 14. srpna ve vašich schránkách a na stáncích!

Ve druhém srpnovém vydání Žateckých novin si můžete přečíst o NEDOSTATKU KRVE v žatecké nemocnici, SVATBĚ redaktorky Žateckých novin, KAPESNÍCH HODINKÁCH po pozůstalém z Tuchořic, které vzbudily na aukci nečekaný zájem, chystané výstavě ŽATECKÉ DOMY očima studentů Fakulty architektury ČVUT, dalších akcích BUSKINGU V PODLOUBÍ, již 35. ročníku ŽATECKÉ NECKYÁDY, pozdržení PŘÍPADU SPOLEČNOSTI FEMME z důvodu změny soudce, podpoře regionu firmou NEXEN TIRE a jejího slavnostního otevření na konci měsíce srpna, ZRUŠENÍ STŘEDNÍ ŠKOLY v Otvicích, a s tím souvisejích změn v hromadné dopravě, oslavě STÝCH NAROZENIN žatecké občanky Anny Topolančinové, INFORMAČNÍ LAVINĚ, nebezpečném psychologickém zranění zvaném TRAUMA a nabídneme také druhý díl seriálu Jiřího Svobody o PREHISTORII NA ŽATECKU, tentokrát to budou DRUHOHORY.

Sportovní strana nabídne rozhovor o účasti kajakářky LUCIE NESNÍDALOVÉ na mistrovství světa, odkud veze stříbrnou medaili z týmového závodu tříčlenných hlídek, úvodní zápas SLAVOJE, při němž se diváci dočkali pouze jedné branky, reportážní fotografii z TENISOVÉHO TURNAJE ČTYŘHER, na kterém ve finále porazili sourozence Koutníkovi otec a syn Karasovi a také netradičně další prázdninový SOUTĚŽNÍ SNÍMEK z ptačí perspektivy.

Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE, ale rovněž VZPOMÍNKY, BLAHOPŘÁNÍ, INZERÁTY a další zdravý recept od výživové poradkyně JARMILY HOKROVÉ.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA ZŠ A MŠ

Městys Cítoliby (okres Louny) hledá ŘEDITELE/ŘEDITELKU pro Základní a Mateřskou školu Cítoliby. Přihlášky do konkursního řízení do 18.12.2019. Předpokládaný nástup do funkce leden 2020, nebo dle dohody. Více informací najdete na webu města nebo uvedeném telefonu.
Tel.: 415 691 134


ŘEDITEL BAZÉNU

Rada města Loun vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce ŘEDITELE/ŘEDITELKY Lounské správy plaveckých areálů, příspěvková organizace pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 11. Podrobné informace na uvedených kontaktech.
Tel.: 415 621 116
E-mail: j.zuskova@mulouny.cz


SERVÍRKA

Přijmu servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Děti z MŠ Měcholupy děkuji za dárky k Vánocům

Zástupci věznice Drahonice předali dětem do školky ručně šité loutky, oblečky na panenky, kulisy do pohádek. Vše vyrobily odsouzené ženy. Děti za dárky poděkovaly...

Přehrát video
Zahájení adventu v Krásném Dvoře

Na návsi v Krásném Dvoře letos zahájili advent 1. adventní neděli 1. prosince - jako vždy pohodově a pospolu, malé i velké přišli potěšit Anděl a Čert na chůdách...

Přehrát video