Úvod   /   Zprávy   /   Tento týden v Nástupu

Tento týden v Nástupu

Redakce 2019-08-13 14:19:22

Týdeník Nástup č. 32 již ve středu 14. srpna ve Vašich schránkách a na stáncích. Tento týden mimořádně s přílohou Letní putování.

Na titulní straně nového Nástupu najdete rozhovor s Janem Radimským, organizátorem charitativního fotbalového turnaje na podporu těžce nemocného mladého sportovce Vladimíra Čimpery, zprávu o výtržníkovi z Chomutova, který kvůli špatné náladě rozbíjel cizí majetek či informace o tom, jak se daří nové vinici nedaleko elektrárny Tušimice na Kadaňsku. Dále se dozvíte o nevídaném rušení nočního klidu v Prunéřově nebo jak dlouho ještě potrvá rekonstrukce komunikace v Obchodní zóně Otvice. Sport Vám například prozradí, jak se vedlo v prvních mistrovských utkáních fotbalistům Chomutova, Kadaně a Perštejna. Na zadních stranách najdete také přílohu Letní putování, kde najdete zajímavé tipy na výlety v Chomutově i přilehlém okolí. 

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA ZŠ A MŠ

Městys Cítoliby (okres Louny) hledá ŘEDITELE/ŘEDITELKU pro Základní a Mateřskou školu Cítoliby. Přihlášky do konkursního řízení do 18.12.2019. Předpokládaný nástup do funkce leden 2020, nebo dle dohody. Více informací najdete na webu města nebo uvedeném telefonu.
Tel.: 415 691 134


ŘEDITEL BAZÉNU

Rada města Loun vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce ŘEDITELE/ŘEDITELKY Lounské správy plaveckých areálů, příspěvková organizace pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 11. Podrobné informace na uvedených kontaktech.
Tel.: 415 621 116
E-mail: j.zuskova@mulouny.cz


SERVÍRKA

Přijmu servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Děti z MŠ Měcholupy děkuji za dárky k Vánocům

Zástupci věznice Drahonice předali dětem do školky ručně šité loutky, oblečky na panenky, kulisy do pohádek. Vše vyrobily odsouzené ženy. Děti za dárky poděkovaly...

Přehrát video
Zahájení adventu v Krásném Dvoře

Na návsi v Krásném Dvoře letos zahájili advent 1. adventní neděli 1. prosince - jako vždy pohodově a pospolu, malé i velké přišli potěšit Anděl a Čert na chůdách...

Přehrát video