Cítolibská pouť bavila návštěvníky

Lucie Steklá 2019-08-13 14:00:00

Vycházka po Cítolibech minulý pátek ve čtyři odpoledne zahájila letošní Cítolibskou svatojakubskou pouť. Páteční večer pak v zahradě Dělnického domu zpříjemnila country kapela Honáci. Sobotní odpoledne už patřilo všem, pro malé byly přichystány pouťové atrakce i stánky s bohatým občerstvením, nechyběly hračky.

 Pouť zahájila v jednu odpoledne dechovka Květovanka, ve tři hodiny ji vystřídal program pro děti Komix a jeho Z pohádky do muzikálu a zase zpátky. Před vyhlášením výsledků soutěže pořádané Městysem Cítoliby Rozkvetlé okno zahrála návštěvníkům Abba Revival. Podvečerní program uvedl Roman Štabrňák (na snímku vpravo) a Ernesto Čekan, kteří bezmála dvě hodiny návštěvníky bavily pásmem písniček, humorných scének a kouzel, do kterého zapojili i přítomné publikum. Večer nechyběla pouťová zábava, na níž zahrála kapela No to snad není možný, v půl desáté ji obohatila ohňová show, po ní následoval ohňostroj. Na místní faře probíhala, kromě tradičních expozic, výstava o historii sportu v Cítolibech a také sbírka na záchranu zvonu sv. Václava.

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/UČITELKA mateřské školy

Základní a mateřská škola Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/KA mateřské školy. Platové zařazení dle nař. vlády č. 341/2017 Sb., v aktuálním znění, příspěvek na stravu, NÁSTUP OD 1.2.2020. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 30. ledna 2020.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Hrníčkování pro rodiče s dětmi v DDM Žatec

V domě dětí a mládeže se v pátek 17. 1. odpoledne hrníčkovalo s Janou Bělohoubkovou, která prozradila jednoduchý a přitom pro mnohé neznámý způsob vytvoření svého vlastního neopakovatelného hrníčku.

Přehrát video
Školáci bruslí na kluzišti v Žatci

Čtvrťáci ZŠ P. Bezruče v Žatci chodí o hodinách tělesné výchovy také na kluziště před radnicí si zabruslit. Zastihli jsme je tam v úterý 14. ledna kolem poledne....

Přehrát video