Tento týden v Žateckých novinách

Iveta Drlíková 2019-08-27 11:15:00

Týdeník Žatecké noviny č. 34 vychází ve středu 28. srpna ve vašich schránkách a na stáncích!

V posledním srpnovém vydání Žateckých novin se dočtete o přípravách 62. ročníku DOČESNÉ a s nimi souvisejícími DOPRAVNÍMI KOMPLIKACEMI, dnu plném her v MUZEJNÍ ZAHRADĚ, nových HODINÁCH na Kruhovém náměstí, otevření zrekonstruovaného FOTBALOVÉHO HŘIŠTĚ ve Staňkovicích, výstavě ŽATECKÉ DOMY v prostorách bývalé spořitelny, příspěvcích ve výši 670 tisíc na DROBNÉ PROJEKTY, škodě na ŽELEZNICI a nabídneme také čtvrtý a poslední díl seriálu Jiřího Svobody o PREHISTORII NA ŽATECKU, ve kterém se podíváme do čtvrtohor – věku mamutů a prvních lidí.

Sportovní strana nabídne fotbalové reportážní fotografie z domácího zápasu FK SLAVOJ a také z tradičního MEMORIÁLU PETRA ADLERA ve Staňkovicích, skvělou formu mladého nadějného tenisty TOMA HÄNELA, výsledky kvalifikace na PŘEBOR MĚSTA ŽATEC v tenise a start HÁZENKÁŘSKÝCH SOUTĚŽÍ. Nechybí ani fotbalový VÝSLEDKOVÝ SERVIS.  

Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE, ale také na ROZHLEDNU ČERVEŇÁK. Máme pro vás další LETNÍ ČTENÍ vítězných prací Chomutovského kalamáře a poslední prázdninový SOUTĚŽNÍ SNÍMEK z ptačí perspektivy.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Nabídky práce

PRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ

DPS Žatec hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/PRACOVNICI VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ (ERGO) na dobu určitou. Podmínka: minimálně středoškolské vzdělání, vítáno vzdělání v oboru ergoterapie. Přihlášky formou přiloženého životopisu zasílejte do 31. října 2021 na uvedený e-mail nebo adresu.
Kontakt: Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec
E-mail: antoni@dpszatec.cz


PRACOVNICE NA EKONOMICKÉM ÚSEKU

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme PRACOVNICI na ekonomický úsek. Požadujeme SŠ vzdělání, komunikační schopnosti a komplexní znalost účetnictví. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme na ekonomický úsek ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI. Požadujeme SŠ vzdělání, základní znalost účetnictví, komunikační schopnosti a znalost MS Office. Vhodné i pro absolventy. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


TURISTICKÝ PRŮVODCE

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme PRŮVODCE 1. Na hlavní pracovní poměr 2. Na dohodu pro pravidelnou výpomoc (vhodné i pro aktivní seniory, studenty, osoby na mateřské/rodičovské) Požadujeme ochotu pracovat o víkendech a svátcích, cizí jazyk výhodou. 5 týdnů dovolené, platové ohodnocení dle legislativy. Nástup možný ihned.
E-mail: havelka@chchp.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video