Kam vyrazit o víkendu na Žatecku, Lounsku a Podbořansku

Alla Želinská 2019-08-30 10:58:00

Dům 2019, rozloučení s prázdninami, busking v podloubí, Stebenské divadelní léto, Blatenské hry bez hranic, letní promítání, Hradozámecká noc - kulturní nabídka posledního prázdninového víkendu.

ŽATECKO

PÁTEK 30. SRPNA

Letní kino Žatec: Angry Birds ve filmu 2 – animovaný rodinný film. Ve 21 hod.

Žatec, nám. svobody: Mladé perspektivní ryby - hudba v podloubí. Od 16 hod.

SOBOTA 31. SRPNA

Zámek Stekník: Hradozámecká noc - Noční kostýmované prohlídky zámku. Procházka zámeckými komnatami v atmosféře rozsvícených lustrů a lamp. Začátky jednotlivých prohlídek budou v 18, 19, 20, 21 a 22 hodin.  

Žiželice, sportovní areál: Rozloučení s prázdninami - soutěže, opékání buřtů, pořádají maminky ze Žiželic. Od 17 hodin.

NEDĚLE 1. ZÁŘÍ

Muzeum, Křížova vila, Stará papírna: Otevřeno od 13 do 17 hodin.

LOUNSKO

PÁTEK 30. SRPNA

Kino Svět Louny: Přes prsty – premiéra ČR. Také v sobotu a neděli. V 17.30 a 20 hod.

Angry Birds ve filmu 2 – 3D animovaný. Také v sobotu a neděli. V 15 hod.

Krvavá nevěsta – horor. Také v sobotu. Ve 22 hod.

Výstaviště Louny: Dům 2019 - 26. ročník všeobecné stavební výstavy – stavební materiály, rodinné domy na klíč, chalupy, rekreační chaty a altány atd., doprovodný program, občerstvení. Také v sobotu a neděli. Od 9 do 17 hod.

Zámek Nový Hrad Jimlín: Kulturní šmitec - Rázná tečka za kulturním létem – Konvrzek + Kalivoda, Ústaf Voiceband Brno, Yamabushi, Koonda Holaa, Anatol Svahilec. Od 17 hod.

Zahrada Dělnického domu: Ženy v běhu - letní promítání (za špatného počasí na sále). Od 21.30 hod.

SOBOTA 31. SRPNA

Kino Svět Louny: Toy Story 4: Příběh hraček – 2D. Také v neděli. V 10 hod.

Lví král – 3D. Také v neděli. Ve 13 hod.

Louny, Mírové náměstí: Lounské farmářské trhy - nabídka a prodej čerstvé zeleniny, ovoce, rostlin, potravin a produktů přednostně z Loun a okolí. Od 8 do 12 hod.

Archeoskanzen Březno u Loun: Labutí píseň prázdnin - výroba pravěké hry, bubnování s Jirkou Adamem, čarování s Kořínkem. Od 10 do 17 hod.

Vernerův mlýn Brloh: Rozšířená prohlídka trasy technologie mletí pšenice je obohacena o ukázku chodu mlýnských strojů. Od 15 hod.

Zámek Nový Hrad Jimlín: Hudební festival swingu a evergreenů - 8. ročník na zámeckém nádvoří – jako hlavní účinkující vystoupí Felix Slováček ml., Bigband teplické konzervatoře, diriguje Lukáš Čajka a další hosté; dětský koutek, občerstvení. Od 10 do 17 hod.

Galerie U Plazíka Peruc: Moje pohledy – Květoslava Foitová - Vernisáž výstavy fotografií Květoslavy Foitové - Moje pohledy. Výstava bude přístupná o víkendech a svátcích od 10 do 17 hodin do 28. října. Ve 14 hod.

NEDĚLE 1. ZÁŘÍ

Zámek Pátek u Loun: Mše svatá v zámecké kapli - Celebruje Mons. Michael J. Pojezdný, emeritní opat strahovský, na varhany doprovází Martina Podaná a zpěvem Miroslav Sochr. Od 9.30 hod.

PODBOŘANSKO

PÁTEK 30. SRPNA

Kino Blšany: Příšerákovi – animovaný film. V 18.30 hod.

Vroutek, Myslivna: Rock for Churchill - Open air festival v areálu Myslivny - v pátek skupiny Acute Dose, Yellow Cap, Vypsaná fixa, Gaia Mesiah, Skyline, Tata Bojs, Dub FX, Skindred. V sobotu U-Prag, Ucee, Poletíme?, Horkýže Slíže, United Flavour, Stromboli, J.A.R, Yungblud, Modestep Live, Modeselektor Live. V pátek od 13, v sobotu od 11 hodin.

Koupaliště Krásný Dvůr: Rozloučení s létem - hrají Křižáci, grilované prase, vstup zdarma. Od 20 hodin.

SOBOTA 31. SRPNA

Zámecký park a zámek Krásný Dvůr: Hradozámecká noc - Par force de chiens … aneb lovecká sezóna zahájena. Komentované procházky parkem vycházejí od zámku v 17 a 20 hodin, součástí procházky je vstup do Novogotického templu. Zážitková hra - start mezi 17:30 a 19:30, součástí zážitkové hry je netradiční prohlídka vybraných interiérů zámku. Od 17 hod.

Stebno, mezi kaštany u silážní jámy cestou do Blatna: Odhalení zrestaurované sochy Ecce Homo - Slavnostní odhalení vzácné sochy, hosté kněz Richard Polák, zástupce města Kryr, Ústeckého kraje, nadace OF, sponzorů. V 10 hod.

Stebenské divadelní léto - Divadlo NaOko Chomutov - pohádka pro děti Popelka, podvečerní představení pro dospělé Blesk, Cobblestone (Dlažební kostka) bluegrassová kapela, soutěže pro děti a dospělé, občerstvení. U altánu ve Stebně. Od 14 hod.

Hřiště TJ Blatno: Blatenské hry bez hranic - Soutěže čtyřčlenných družstev (registrace od 13 hodin na hřišti), občerstvení, večer zábava pod širým nebem - hraje Druhá šance. Od 14 hod.

Nepomyšl, u fotbalového hřiště: Turnaj v plážovém volejbale - 8. ročník turnaje O pohár starosty městyse Nepomyšl v plážovém volejbale. Od 9.30 hod.

Taneční zábava pod širým nebem - k tanci a poslechu hraje H3K, občerstvení zajištěno. Od 18 hod.

NEDĚLE 1. ZÁŘÍ

Libyně u Lubence: Otevřeno – kostel s unikátním vitrážovým muzeem otevřen v sobotu a neděli. Klíče od Vochlické rozhledny se vyzvedávají v kostele. Od 13 do 16 hodin.

Schillerova rozhledna Kryry: Otevřeno každou sobotu a neděli a o svátcích od 12 do 16 hodin.

Kaple u Petrohradu: Kaple Všech svatých otevřena každou sobotu a neděli od 14 do 16 hod.

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA ZŠ A MŠ

Městys Cítoliby (okres Louny) hledá ŘEDITELE/ŘEDITELKU pro Základní a Mateřskou školu Cítoliby. Přihlášky do konkursního řízení do 18.12.2019. Předpokládaný nástup do funkce leden 2020, nebo dle dohody. Více informací najdete na webu města nebo uvedeném telefonu.
Tel.: 415 691 134


ŘEDITEL BAZÉNU

Rada města Loun vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce ŘEDITELE/ŘEDITELKY Lounské správy plaveckých areálů, příspěvková organizace pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 11. Podrobné informace na uvedených kontaktech.
Tel.: 415 621 116
E-mail: j.zuskova@mulouny.cz


SERVÍRKA

Přijmu servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Děti z MŠ Měcholupy děkuji za dárky k Vánocům

Zástupci věznice Drahonice předali dětem do školky ručně šité loutky, oblečky na panenky, kulisy do pohádek. Vše vyrobily odsouzené ženy. Děti za dárky poděkovaly...

Přehrát video
Zahájení adventu v Krásném Dvoře

Na návsi v Krásném Dvoře letos zahájili advent 1. adventní neděli 1. prosince - jako vždy pohodově a pospolu, malé i velké přišli potěšit Anděl a Čert na chůdách...

Přehrát video