Chomutovsko: Kam vyrazit za kulturou

2019-09-06 05:48:00

Kulturní tipy.

ČTVRTEK 5. ZÁŘÍ

Chomutov — od 16 hodin v Café Atrium Koncert ke dni horníků.

Klášterec nad Ohří — od 17 hodin v malém renesančním sále zámku vernisáž výstavy fotografií 10 let očima Štěpána Malasta. Součástí výstavy bude model rekonstruovaného kulturního domu z Lega.

PÁTEK 6. ZÁŘÍ

Chomutov — od 20 hodin v Cafe Rouge. Spolek Kuprospěchu opět pozval zajímavé a oceňované hudebníky, kteří do Chomutova běžně nejezdí.

Jirkov — od 17 hodin v Kostelní ulici Dechový hornický orchestr Severočeských dolů kapelníkem Josefem Zástavou.

SOBOTA 7. ZÁŘÍ

Chomutov — od 9 hodin v Café atrium Mezi městy Multikulturní festival a Kredenc Fest.

Klášterec nad Ohří — od 13.30 hodin v lázních Evženie Kláštěrecké promenády. Mirai, Visací zámek, dětské atrakce a další.

Chomutov — od 9 do 17 hodin Den Evropského dědictví — zpřístupnění památek zdarma.  

Červený Hrádek — Zámecká svíčková. Soutěž o nejlepší svíčkovou, Doktorská pohádka, kapely Celebration, Taxmeni a Makovec a mnoho dalšího.

ÚTERÝ 10. ZÁŘÍ

Kadaň — od 19 hodin v Orfeu Caveman.


PROBÍHAJÍCÍ VÝSTAVY:

Chomutov — do 30. září v kostele sv. Ignáce Unfocused — Ladislav Hovorka; v galerii Zlatý klenot výstava Vladimíra Franze; do 21. září v Galerii Špejchar Štěpán Jirák — Česká krajina; do 7. září v kostele sv. Kateřiny Svět je stále krásný / Die Welt ist noch immer schön.

Kadaň — do 29. září v hradním muzeu Kadaňský březen 1919; do 22. září v Galerii Josefa Lieslera Pavel Rajdl — obrazy, keramika.

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA MŠ

Obec Blatno hledá ŘEDITELE/ŘEDITELKU pro Mateřskou školu Blatno. Termín podání přihlášek je do 16. 10. 2019. Bližší info najdete na http://www.blatno-lounsko.cz/.

SERVÍRKA A POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ

Přijmeme servírku a pomocnou sílu do kuchyně na HPP v restauraci v Chomutově.
Tel.: 725 155 297

REGIONÁLNÍ ZÁSTUPCE NA PRODEJ A DISTRIBUCI

Hledáme regionálního zástupce na prodej a distribuci - tepelných čerpadlel a jejich montáže, obory: elektro, instalater, MěR. Zahájení 2020.
E-mail: best.heating@seznam.cz

OBKLADAČ

Hledám zaměstnance na HPP na práci do Německa, profese obkladač. Platové ohodnocení 2000 Euro. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: +420 737 527 350

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Přijmeme novou posilu do našeho týmu. Jedná se o práci u PC a jednání s klienty. Plat 8000Kč - 15000Kč. Po zaučení víc. Okres Chomutov a Most.
Tel.: 775 577 927

Poslední videa

Na Dni otevřených dveří DDM Podbořany

Mezi 32 kroužky, které DDM nabízí, je také Škola magie a kouzel - její vedoucí předvedl 11. 9. na dni otevřených dveří malé zájemkyni jedno z "kouzel" :-)

Přehrát video
Lenešice: první školní den

Škola začíná ...

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu byt 1+1 v Lounech u Luny. Tel. 776 155 255.

PRONÁJEM

Pronajmu zařízený RD 10 km od Loun, nájemné dohodou. Tel. 604 350 365.

Vzpomínky

Josef Dolan

Odešel, jak si osud přál, ale v našich srdcích žije dál. Dne 18. září 2019 uplyne rok od úmrtí pana Josefa DOLANA. Vzpomíná manželka Věra, syn Josef s manželkou a vnuk s rodinou.

Maruška Davídková

Láska smrtí nekončí, stále v srdci zůstává… Už je tomu 34 let, co nás opustila paní Maruška DAVÍDKOVÁ, rozená Čapková z Lenešic. Zemřela v 38 letech. Kdo jste ji znali, vzpomeňte s námi. Bratr Ivan, bratranec Jaroslav.

Antonín Máša

Dopracovaly pilné ruce, utichlo předobré srdce. Očima se už nepodíváš, teď klidným spánkem odpočíváš. Utichlo srdce, zůstal jen žal, ten, kdo Tě miloval, vzpomíná dál. Dne 18. září tomu je jedenáct let, co od nás odešel náš milovaný tatínek, dědeček a strýček pan Antonín MÁŠA z Loun. Stále vzpomínají syn Jaroslav s rodinou, dcery Martina a Lenka s rodinami, sestry Marie a Květa s rodinami a ostatní příbuzní.