Sice bez autosedaček, zato pod vlivem

Redakce 2019-09-11 10:08:00

CHOMUTOV (r) — Na opravdu „výživnou“ směs porušení zákona narazili minulý týden chomutovští městští policisté. Podařilo se jim totiž „vyhmátnout” řidiče, který nejenže sedl za volant pod vlivem návykové látky a se zákazem řízení, ale k dovršení všeho vezl v autě děti, aniž je před tím připoutal do předepsaných dětských autosedaček.

„Během kontrolní činnosti v ulici Zahradní neuniklo pozornosti hlídky vozidlo, v němž na zadních sedadlech byly děti bez autosedaček. Pro podezření ze spáchání přestupku byl řidič vyzván k zastavení vozidla, dále k prokázání totožnosti a k předložení dokladů potřebných pro řízení. Muž uvedl, že řidičský průkaz mu odebral při jedné jediné kontrole Magistrát města Chomutova, i když vlastně vůbec nemá ponětí proč,“ informovali o případu strážníci.

Vzhledem k tomu, že kontrolované vozidlo na místě překáželo, odtlačila ho jeho posádka na blízké parkoviště, kde si strážníci ověřili lustrací, že muž má skutečně vysloven zákaz řízení.

Následovala výzva k orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která měla negativní výsledek, ovšem u druhé zkoušky na přítomnost jiné návykové látky již muž neobstál.

Výsledek byl totiž pozitivní na přítomnost amfetaminu/metamfetaminu. Na místo strážníci přivolali Policii ČR, která si celou událost převzala, a strážníci ještě vyčkali na místě do příjezdu odtahové služby.

Foto:  Odtahová služba nakládá osobní automobil Ford Fiesta, jehož řidič vezl malé děti bez předepsaných autosedaček a byl při tom pod vlivem pervitinu. Navíc má chomutovským magistrátem vysloven zákaz řízení. Více v článku pod fotografií. Foto: Městská policie Chomutov

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video