Škola nabízí jazykové kurzy! Úspěšným absolventům nahrazují maturitní zkoušku

Iveta Drlíková 2019-09-25 11:12:00

ŽATEC - Kateřina Mudrová a Natálie Kušnirová, studentky žatecké Obchodní akademie a Střední odborné škole zemědělské a ekologické, uspěly ve zkouškách Cambridge English. Na ty se připravovaly pod vedením lektorky Radky Klasnové na jazykovém kurzu, který probíhal přímo na jejich škole. Obě tak získaly certifikát znalosti anglického jazyka v úrovni B1, který nahrazuje ústní část maturitní zkoušky.

Od letošního podzimu si mohou obě slečny angličtinu prohlubovat i nadále, protože jejich škola v kurzech pokračuje, a to ve třech úrovních – základní, pokročilí B1 a pokročilí B2. S výukou se začíná 9. října a přihlásit se mohou i studenti z jiných škol nebo veřejnost. Ceny jsou mírné, například za základní kurz angličtiny v rozsahu padesáti hodin zaplatí zájemci 2900 korun. „Za skvělou spolupráci bych rád poděkoval jazykové škole Medou a lektorce Radce Klasnové. Zájemci z jiných škol a veřejnosti se do kurzů mohou hlásit na stránkách naší školy,“ říká Jiří Karas, ředitel OA SOŠZE Žatec.

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

ZŠ TGM Podbořany: Poslední školní den a loučení s deváťáky

Školní ráno 30. června ve znamení loučení se školním rokem a pro žáky 9. třídy se školními léty...

Přehrát video
Hlubany Logit: Vyhlášení nejlepších projektů z 12. grantového kola fondu LOGIT

Petr Veselý, Kateřina Valešová a Tomáš Petr z Ústecké komunitní nadace přijeli 28. 6. do Podbořan - firmy Logit, aby předali symbolické šeky zástupcům podpořených organizací a celou akci zaznamenali.

Přehrát video