Napadený muž údajně zemřel! Policie dál hledá svědky

Tomáš Skřipský 2019-09-25 12:20:52

CHOMUTOV (tos) — Chomutovští policisté se znovu obracejí na veřejnost s výzvou ke spolupráci. Přihlásit se mají svědkové fyzické potyčky několika osob, k níž došlo 1. září v době od 01.35 do 01.40 hodin na parkovišti před restaurací Admiral Club v Bezručově ulici. „Do současné doby se žádný svědek nepřihlásil. Proto policie opětovně žádá případné svědky události, kteří by mohli poskytnout policistům jakoukoli informaci související s uvedeným incidentem, aby se přihlásili na linku 158 nebo na nejbližší policejní služebnu,“ uvedla policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Incident policie vyšetřuje jako těžké ublížení na zdraví a výtržnictví, ale na sociálních sítích se objevily zprávy, že aktéry rvačky měli být cizinci a napadený — prý občan Makedonie — na následky zranění v nemocnici zemřel. Potvrdit to či vyvrátit ale Glogovská odmítla. „K případu s ohledem na probíhající vyšetřování a zájem na řádném objasnění věci zatím nebudeme sdělovat další informace,“ řekla.

Napsal(a): Tomáš Skřipský

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

ZŠ TGM Podbořany: Poslední školní den a loučení s deváťáky

Školní ráno 30. června ve znamení loučení se školním rokem a pro žáky 9. třídy se školními léty...

Přehrát video
Hlubany Logit: Vyhlášení nejlepších projektů z 12. grantového kola fondu LOGIT

Petr Veselý, Kateřina Valešová a Tomáš Petr z Ústecké komunitní nadace přijeli 28. 6. do Podbořan - firmy Logit, aby předali symbolické šeky zástupcům podpořených organizací a celou akci zaznamenali.

Přehrát video