Děti v Sedmikrásce malovaly na kameny

Alla Želinská 2019-09-27 08:10:00

Tvořivá odpoledne pro děti v kreativní dílně Sedmikrásky na Hošťálkově náměstí v Žatci zahájilo malování na prázdninové kameny.

Ve čtvrtek 26. září malí účastníci odpoledního tvoření s Gábčou (fyzioterapeutkou Gábinou Štrasserovou) poznávaly taje malování na kameny různými technikami a různých vzorců. Na kameny a kamínky, které se nasbíraly během prázdnin, kreslily pastelkami, voskovkami, barvičkami mandaly, kytičky, vzkazy, věnování - každý podle své fantazie. Občas také spolu s Gábčou nakoukli do Pinterestu pro inspiraci ;-). Když měli obrázek nakreslený a hotový, přestříkali ho bezbarvým lakem a nechali chvíli uschnout. Domů si pak děti odnášely malá umělecká dílka.

Další tvořivé odpoledne v Sedmikrásce je naplánované na 24. října od 16 hodin a téma bude Podzim. Pak bude následovat 21. listopadu rovněž od 16 hodin Mikulášské tvořivé odpoledne a 19. prosince Vánoční. Registrovat se můžete zde .

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA ZŠ A MŠ

Městys Cítoliby (okres Louny) hledá ŘEDITELE/ŘEDITELKU pro Základní a Mateřskou školu Cítoliby. Přihlášky do konkursního řízení do 18.12.2019. Předpokládaný nástup do funkce leden 2020, nebo dle dohody. Více informací najdete na webu města nebo uvedeném telefonu.
Tel.: 415 691 134


ŘEDITEL BAZÉNU

Rada města Loun vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce ŘEDITELE/ŘEDITELKY Lounské správy plaveckých areálů, příspěvková organizace pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 11. Podrobné informace na uvedených kontaktech.
Tel.: 415 621 116
E-mail: j.zuskova@mulouny.cz


SERVÍRKA

Přijmu servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Děti z MŠ Měcholupy děkuji za dárky k Vánocům

Zástupci věznice Drahonice předali dětem do školky ručně šité loutky, oblečky na panenky, kulisy do pohádek. Vše vyrobily odsouzené ženy. Děti za dárky poděkovaly...

Přehrát video
Zahájení adventu v Krásném Dvoře

Na návsi v Krásném Dvoře letos zahájili advent 1. adventní neděli 1. prosince - jako vždy pohodově a pospolu, malé i velké přišli potěšit Anděl a Čert na chůdách...

Přehrát video