Děti v Sedmikrásce malovaly na kameny

Alla Želinská 2019-09-27 08:10:00

Tvořivá odpoledne pro děti v kreativní dílně Sedmikrásky na Hošťálkově náměstí v Žatci zahájilo malování na prázdninové kameny.

Ve čtvrtek 26. září malí účastníci odpoledního tvoření s Gábčou (fyzioterapeutkou Gábinou Štrasserovou) poznávaly taje malování na kameny různými technikami a různých vzorců. Na kameny a kamínky, které se nasbíraly během prázdnin, kreslily pastelkami, voskovkami, barvičkami mandaly, kytičky, vzkazy, věnování - každý podle své fantazie. Občas také spolu s Gábčou nakoukli do Pinterestu pro inspiraci ;-). Když měli obrázek nakreslený a hotový, přestříkali ho bezbarvým lakem a nechali chvíli uschnout. Domů si pak děti odnášely malá umělecká dílka.

Další tvořivé odpoledne v Sedmikrásce je naplánované na 24. října od 16 hodin a téma bude Podzim. Pak bude následovat 21. listopadu rovněž od 16 hodin Mikulášské tvořivé odpoledne a 19. prosince Vánoční. Registrovat se můžete zde .

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ÚČETNÍ

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme ÚČETNÍ. Náplní práce je zajištění vedení účetnictví příspěvkové organizace s prvky podnikatelského subjektu. Požadujeme výbornou znalost celkového účetnictví. V případě zájmu nás kontaktujte písemně na uvedený e-mail.
E-mail: havelka@chchp.cz


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video