Kam na Chomutovsku za kulturou

Redakce 2019-10-10 09:00:00

Kulturní tipy od čtvrtka do středy.

ČTVRTEK 10. ŘÍJNA

Chomutov — od 17 hodin v Café atrium vernisáž retrospektivní výstavy Masopust s chutí do života; od 17 hodin v Galerii Špejchar vernisáž výstavy Milana Pecáka — Retrospektiva; od 18 hodin v galerii Zlatý klenot výstava obrazů Ladislava Chabra.

PÁTEK 11. ŘÍJNA

Chomutov — od 18 hodin v Café atrium Petra Bornerová Trio; od 19 hodin v Hřebíkárně Neřež; od 20 hodin v Kulisárně Konzert 18 — vystoupí Midi Lidi, Ventolin.

Chomutov — od 19 hodin v Městském divadle Slet bubeníků. Pavel Fajt – Koncertní bubny, Bicí souprava, elektronika, zpěv , Miloš Vacík – Brazilské bubny, percussion, zpěv, Broněk Pavlíček / Ephraim Goldin – Africké bubny, zpěv, Vladivojna La Chia – Zpěv, kytara, Pavel Koudelka – Bicí souprava, Petr Gablas / Michal Grombiřík – Cimbál, zpěv. 

Klášterec nad Ohří — od 17 hodin v galerii Kryt vernisáž výstavy obrazů Václava Krejcara a prodejní výstava ručně šitých kabelek Zuzany Havelkové.

SOBOTA 12. ŘÍJNA

Chomutov — od 19 hodin v Jacques Café Copacaband.

Zámek Pětipsy —  od 13 do 16 hodin IV. Den otevřených dveří na zámku Pětipsy - návštěvníci se seznámí s postupem záchranných prací při rekonstrukci objektu zámku. Objekt zámku bude zájemcům zpřístupněn pro organizované  prohlídky s průvodcem (z důvodu bezpečnosti na stavbě).

ÚTERÝ 15. ŘÍJNA

Klášterec nad Ohří — od 19 hodin v kulturním domě Koncert v barvách SeMaForu.

STŘEDA 16. ŘÍJNA

Klášterec nad Ohří — od 9 hodin v knihovně prodejní výstava podzimních květin.

Kadaň — od 19 hodin v KD Střelnice Zdeněk Izer Na plný coole.

PROBÍHAJÍCÍ VÝSTAVY:

Chomutov — do 18. října v galerii Lurago Pavel Kreml — Šmouhy po štětci.

Kadaň — do 3. listopadu v Galerii Josefa Lieslera výstava Olgy Vaicová–Patrovské: Malba, litografie, art protis.

Klášterec nad Ohří — na zámku výstava fotografií Pabla Chacóna Gila Pohled na Latinskou Ameriku.

Červený Hrádek — na zámku fotografická výstava Věry Vernerové.

Spořice — v kostele svatého Bartoloměje výstava obrazů Milana Tótha.

Komentáře

Nabídky práce

NÁMĚSTEK/NÁMĚSTKYNĚ PRO VÝROBU A DISTRIBUCI

Žatecká teplárenská, a.s. vyhlašuje výběrové řízení na pozici NÁMĚSTEK/NÁMĚSTKYNĚ PRO VÝROBU A DISTRIBUCI.
Kontakt: Ing. Miroslava Schönbeková, MBA
Tel.: 727 819 858
E-mail: ztas@ztas.cz

BRIGÁDA - OBSLUHA RESTAURACE A BARU

DOBŘE PLACENÁ BRIGÁDA! RESTAURACE A BOWLING NOVÝ SVĚT (HUSOVA 2642, LOUNY). Přijmeme brigádníky na obsluhu restaurace a baru starší 18 let.
Tel.: 603 178 361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ

Válcovny trub Chomutov, a.s. hledají zaměstnance do výroby na pozice: VRCHNÍ MISTR (plat individuálně), PROVOZNÍ TECHNIK ZDVIHACÍCH ZAŘÍZENÍ (až 32 800Kč/měsíc), MONTÉR ZDVIHACÍCH ZAŘÍZENÍ (až 32 800Kč/měsíc), JEŘÁBNÍK/JEŘÁBNICE (až 22 400Kč/měsíc), VALCÍŘ (až 26 800/měsíc), OBSLUHA STROJE (až 27 300Kč/měsíc), BRUSIČ - VYBRUŠOVÁNÍ VAD (až 24 300Kč/měsíc), ZÁMEČNÍK (až 32 900Kč/měsíc), OBRÁBĚČ (až 34 500Kč/měsíc). Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost, dobrý zdravotní stav, vyučení v oboru pro pozice zámečník, obráběč. Dále nabízíme: bonusy za odpracované směny, dovolená navíc, příspěvek na penzijní připojištění, další benefity dle kolektivní smlouvy.
Tel.: 474 644 044
E-mail: charvatova.pavla@steel-holding.cz

PRODEJCE - PRACOVNÍK SKLADU

ELEKTRO VIOLA (MĚLECKÁ 2638, LOUNY) hledáme kolegu na pozici PRODEJCE - PRACOVNÍK SKLADU. Nabízíme férovou mzdu +bonusové složky. Požadujeme min. ukončené střední odborné vzdělání. Vhodné i pro absolventy. Nástup možný ihned. Životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
Kontakt: p. Švátora
Tel.: 770 143 405
E-mail: viola@viola.cz

BRIGÁDA - ÚKLID

Hledám pracovnici na úklid. Dlouhodobá brigáda. Žatec.
Tel.: 605 885 121

Poslední videa

Cvičení s Mirkou v tělocvičně 3. ZŠ Žatec ;-)

Pod záštitou Sever Žatec - ASPV probíhá v tělocvičně ZŠ 28. října v žateckém Podměstí cvičení dospělých - žen, dívek, mužů. Přidat se můžete i vy. Každé pondělí a čtvrtek od šesti do sedmi večer.

Přehrát video
Kouzlo světla

Vizualizace Dynamo

Přehrát video

Odběr novinek

Aktuality do vaší emailové schránky!

Pro odběr novinek zadejte vaší emailovou adresu:

Textová inzerce

PRONÁJEM

Pronajmu byt 3+1 v Žatci, ulice Pražská, 3. poschodí s výtahem. Byt je v zatepleném domě, nová plastová okna a dveře. Tel.: 721 538 734.

PRONÁJEM

Dlouhodobě pronajmu byt 3+1 v Chomutově, Cihlářská ul., po rekonstr., nezař., nájem 11,5 tis. vč. Energií. 775356835.

Vzpomínky

Milánek Pihrt

Odešel jsi náhle, nikdo to nečekal, krutý osud nám Tě vzal, smutný domov a cestu na hřbitov zanechal. Dne 13. října tomu bylo 13 let, co nás navždy opustil náš milovaný syn, bratr a vnuk Milánek PIHRT. Stále s láskou vzpomínají rodiče, sestra a bratr s rodinami a babičky.

Renata Štysová

Dne 22. října uplyne 7 let, co nás navždy opustila paní Renata ŠTYSOVÁ ze Žatce. S láskou v srdci stále vzpomínají manžel Helmut, syn Pavel s manželkou a dcera Renata s rodinou.

Anton Kuzma

Dne 17. 10. 2019 uplyne 10 let, co navždy odešel pan Anton KUZMA ze Žatce. Stále vzpomínají synové Miroslav a Antonín s rodinami, dcery Dagmar, Libuše a Jaroslava s rodinami.