O výhře Slovan rozhodl v nájezdech

Lucie Steklá 2019-10-23 18:25:00

Louny (lus) Hokejový Slovan Louny v sobotu v šestém kole krajské hokejové ligy na domácím ledě uvítal soupeře z Klášterce. Tým, který porazil v březnovém finále krajské ligy. Tentokrát to byl souboj vyrovnaný, i když Slovan dvakrát vedl. A tak po remízových třetinách, které skončily 1:1, 1:1 a 0:0 přišly na řadu samostatné nájezdy. V nich byli domácí hokejisté úspěšnější a zaslouženě zvítězili. Zápas ukončila až dvanáctá série nájezdů, o vítězný nájezd se postaral Vlasta Salač. Louny z utkání braly dva body.

Slovan si výhrou upevnil vedoucí pozici v tabulce. Další utkání odehraje v sobotu 26. října v Lovosicích.

Do Loun opět zavítali Tygři z Klášterce nad Ohří. Už před utkáním bylo jasné, že tento duel bude minimálně vyrovnaný a to se také potvrdilo. Slovanu se dvakrát povedlo vedení v zápase, ale bojující Klášterec vždy vyrovnal. Na konci třetí třetiny byl nerozhodný stav 2:2. Duel musely rozhodnout samostatné nájezdy, které rozhodl až ve dvanácté sérii ve prospěch Slovanu Salač.

Branky a nahrávky: Branky: 2. Dalecký, 26. Gebelt, rozhodující nájezd Salač – 13. Bečka, 31. Suk.

Louny: T. Charvát – Srb, Balázs, Hloucha, Gebelt, Vavrica, Šedivý, Svoboda - Jarý, Dalecký, M. Dittrich, Kousek, Salač, Růžek, Szakal, D. Dittrich.

Klášterec nad Ohří: Šebek – Váňa, Blažek, Nerad, Týr, Kozelnický, Kosina – Bárta, Suk, Andres, Procházka, Hartman, Vlastník, Chlouba, Bečka, Pöschl, Vlk.