Na závěr mezinárodního zápasu starších žáků zavládly emoce

2019-10-24 09:26:00

Louny (hcs) Minulý čtvrtek odpoledne na zimní stadion do Loun zavítal po dvou letech dánský tým ISK Hvidovre a poměřil síly s týmem starších žáků HC Slovan Louny.

 V první třetině Slovan lépe bruslil, ale góly střílel pouze dánský soupeř. První gól vsítil v čase 5:37 hráč Rohde střelou zpoza bránícího hráče Loun. Druhý gól Dánů padl při přesilovce Slovanu 5/3 po samostatném úniku Wetzela v čase 10:20. Příznivější pro Slovan se jevila druhá třetina, které skončila 0:0. Po druhé třetině v kabině důrazně promluvil trenér Zinek k týmu. Jeho proslov musel slyšet každý. Začala třetí třetina a i v ní byla cítit silová převaha Dánů. Louny nesložily zbraně a v 49:44 snížil skóre lounský Kladivo po přihrávce Kopelenta. Hvidovre reagovali 51:30 třetím gólem hráče Beckhause. Posledních osm a půl minuty už patřily střelecky pouze Lounům. V čase 55:22 v přesilovce 5/4 po asistenci Buchcara vstřelil gól Sainer. Hned v 56:53 gólově uspěl Podaný po asistenci Kladiva a skóre bylo vyrovnáno na 3:3. Tlak i štěstí Loun pokračovalo i v čase 57:16, kdy Kladivo zvyšoval po asistenci Kopelenta na 4:3. I nadále se hrálo tvrdě a vylučovalo se. Poslední slovo v zápase měla lounská kapitánka Slavíčková, která v 59:51 potvrdila výhru Loun do prázdné branky Dánů. Po závěrečném hvizdu při podávání si rukou mezi hráči zavládly emoce, které vyústily v šarvátku. Po krátké době se vše uklidnilo a domácí si mohli vychutnat pocit z vítězství.

HC Slovan Louny - ISK Hvidovre 5:3 (0:2, 0:0, 5:1)

Sestava HC Slovan Louny: Tarant T. (B), Fridrich R. (B), Holý M., Kladivo J., Stanko D., Buchcar L., Lochovský V., Slavíčková K., David J., Kopelent J., Sainer L., Frolík J., Benešovský P., Kříž Š., Podaný R. 

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Pracovní nabídka na Žatecku! Do pískovny v Roztylech u Žatce přijmeme STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video