Halloween v Blatně: cíl byl v údolí duchů (+ FOTOGALERIE)

Alla Želinská 2019-10-30 13:57:00

Uplynulou sobotu konečně nastal ten správný čas k tomu, aby v Blatně opět uspořádali strašidelný halloweenský podvečer.

Tentokrát se všichni sešli v místní hospůdce u Alice Hájkové. Bylo připraveno občerstvení pro děti, nově fotokoutek, který byl hojně využíván, a samozřejmostí bylo i malování na obličej od Libuše Chytré. Když děti přišly, mohly si vybrat dýni, kterou si vydlabaly, k dispozici byly i šablony a další pomůcky. Když se začalo stmívat, vyrazili všichni na halloweenský průvod – k velkému rybníku cestou lemovanou lucerničkami. Lucerny účastníky zavedly až do „údolí duchů“, které všechny děti statečně prošly a na konci je čekalo v upíří rakvi... sladké překvapení. Na hrázi společně vypustili lampiony štěstí. A na závěr celé akce byla připravena v hospodě ještě pohádka pro ty, kteří ještě nebyli zcela unaveni.

„Moc děkujeme všem, kteří se zúčastnili, a také velký dík patří všem dobrovolným pomocníkům,“ poděkovala za pořadatele Veronika Boudová z Alternativy Blatno Malměřice.

A tuto sobotu na dušičky v kulturním domě v Blatně se hraje od 15 hodin pohádka pro malé i velké „Šíleně smutná princezna”. Přijďte!   

Foto: H. Štěpánková, V. Boudová

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ÚČETNÍ

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme ÚČETNÍ. Náplní práce je zajištění vedení účetnictví příspěvkové organizace s prvky podnikatelského subjektu. Požadujeme výbornou znalost celkového účetnictví. V případě zájmu nás kontaktujte písemně na uvedený e-mail.
E-mail: havelka@chchp.cz


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video