Halloween v Blatně: cíl byl v údolí duchů (+ FOTOGALERIE)

Alla Želinská 2019-10-30 13:57:00

Uplynulou sobotu konečně nastal ten správný čas k tomu, aby v Blatně opět uspořádali strašidelný halloweenský podvečer.

Tentokrát se všichni sešli v místní hospůdce u Alice Hájkové. Bylo připraveno občerstvení pro děti, nově fotokoutek, který byl hojně využíván, a samozřejmostí bylo i malování na obličej od Libuše Chytré. Když děti přišly, mohly si vybrat dýni, kterou si vydlabaly, k dispozici byly i šablony a další pomůcky. Když se začalo stmívat, vyrazili všichni na halloweenský průvod – k velkému rybníku cestou lemovanou lucerničkami. Lucerny účastníky zavedly až do „údolí duchů“, které všechny děti statečně prošly a na konci je čekalo v upíří rakvi... sladké překvapení. Na hrázi společně vypustili lampiony štěstí. A na závěr celé akce byla připravena v hospodě ještě pohádka pro ty, kteří ještě nebyli zcela unaveni.

„Moc děkujeme všem, kteří se zúčastnili, a také velký dík patří všem dobrovolným pomocníkům,“ poděkovala za pořadatele Veronika Boudová z Alternativy Blatno Malměřice.

A tuto sobotu na dušičky v kulturním domě v Blatně se hraje od 15 hodin pohádka pro malé i velké „Šíleně smutná princezna”. Přijďte!   

Foto: H. Štěpánková, V. Boudová

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA ZŠ A MŠ

Městys Cítoliby (okres Louny) hledá ŘEDITELE/ŘEDITELKU pro Základní a Mateřskou školu Cítoliby. Přihlášky do konkursního řízení do 18.12.2019. Předpokládaný nástup do funkce leden 2020, nebo dle dohody. Více informací najdete na webu města nebo uvedeném telefonu.
Tel.: 415 691 134


ŘEDITEL BAZÉNU

Rada města Loun vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce ŘEDITELE/ŘEDITELKY Lounské správy plaveckých areálů, příspěvková organizace pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 11. Podrobné informace na uvedených kontaktech.
Tel.: 415 621 116
E-mail: j.zuskova@mulouny.cz


SERVÍRKA

Přijmu servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Děti z MŠ Měcholupy děkuji za dárky k Vánocům

Zástupci věznice Drahonice předali dětem do školky ručně šité loutky, oblečky na panenky, kulisy do pohádek. Vše vyrobily odsouzené ženy. Děti za dárky poděkovaly...

Přehrát video
Zahájení adventu v Krásném Dvoře

Na návsi v Krásném Dvoře letos zahájili advent 1. adventní neděli 1. prosince - jako vždy pohodově a pospolu, malé i velké přišli potěšit Anděl a Čert na chůdách...

Přehrát video