Tento týden v Žateckých novinách

Iveta Drlíková 2019-11-05 09:45:00

Týdeník Žatecké noviny č. 44 vychází ve středu 6. listopadu ve vašich schránkách a na stáncích!

V prvním listopadovém vydání Žateckých novin se dočtete o tradiční DÝŇOVÉ PÁRTY a LAMPIONOVÉM PRŮVODU ve Staňkovicích, sbírce a požehnání NOVÉHO ZVONU v Liběšicích, DOPRAVNÍ NEHODĚ v Průmyslové zóně Triangle, dále kdo je novým ředitelem ŽATECKÉ TEPLÁRENSKÉ, o spolupráci zpěváka JOSEFA VÁGNERA a pěveckého sboru CAMERATA, umělecké VÝSTAVĚ DĚL SENIORŮ, novém CHODNÍKU V ČERADICÍCH a dalších plánech obce, zapojení GYMNÁZIA ŽATEC do mezinárodního projektu ERASMUS+ a další zprávy ze Žatecka. Namísto velkého rozhovoru tentokrát nabídneme ANKETU o tom, jak prožívali události „Sametové revoluce“ někteří pamětníci z Lounska.

Na sportovní straně píšeme o postupu volejbalistek z VK Sever Žatec do ELITNÍ OSMIČKY, rozhodujícím souboji NOHEJBALISTŮ, úspěchu bowlingářky Endersové na MEZINÁRODNÍM TURNAJI, dále přinášíme zpravodajství ze soutěže kuželkářů, fotbalový VÝSLEDKOVÝ SERVIS a tipy, KAM VYRAZIT za sportem nadcházející víkend.  

Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE a také reportážní fotografii z jednoho z posledních výletů ŽATECKÝCH TURISTŮ.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA ZŠ A MŠ

Městys Cítoliby (okres Louny) hledá ŘEDITELE/ŘEDITELKU pro Základní a Mateřskou školu Cítoliby. Přihlášky do konkursního řízení do 18.12.2019. Předpokládaný nástup do funkce leden 2020, nebo dle dohody. Více informací najdete na webu města nebo uvedeném telefonu.
Tel.: 415 691 134


PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK až 30 000,- KČ!! Firma Donaldson (průmyslová zóna Klášterec nad Ohří) hledá nové kolegy na pozice ELEKTROMECHANIK (náborový příspěvek 30 000,- Kč), Technik kvality - proces (náborový příspěvek 10 000,- Kč), Specialista BOZP, PO a EMS (náborový příspěvek 15 000,- Kč), Zákaznický servis, Účetní, Nákupčí.
Tel.: 474 616 614


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Postoloprty: Rozsvícení vánočního stromu

Zuška

Přehrát video
Postoloprty: Rozsvícení vánočního stromu

ZUŠka

Přehrát video