Tento týden v Žateckých novinách

Iveta Drlíková 2019-11-05 09:45:00

Týdeník Žatecké noviny č. 44 vychází ve středu 6. listopadu ve vašich schránkách a na stáncích!

V prvním listopadovém vydání Žateckých novin se dočtete o tradiční DÝŇOVÉ PÁRTY a LAMPIONOVÉM PRŮVODU ve Staňkovicích, sbírce a požehnání NOVÉHO ZVONU v Liběšicích, DOPRAVNÍ NEHODĚ v Průmyslové zóně Triangle, dále kdo je novým ředitelem ŽATECKÉ TEPLÁRENSKÉ, o spolupráci zpěváka JOSEFA VÁGNERA a pěveckého sboru CAMERATA, umělecké VÝSTAVĚ DĚL SENIORŮ, novém CHODNÍKU V ČERADICÍCH a dalších plánech obce, zapojení GYMNÁZIA ŽATEC do mezinárodního projektu ERASMUS+ a další zprávy ze Žatecka. Namísto velkého rozhovoru tentokrát nabídneme ANKETU o tom, jak prožívali události „Sametové revoluce“ někteří pamětníci z Lounska.

Na sportovní straně píšeme o postupu volejbalistek z VK Sever Žatec do ELITNÍ OSMIČKY, rozhodujícím souboji NOHEJBALISTŮ, úspěchu bowlingářky Endersové na MEZINÁRODNÍM TURNAJI, dále přinášíme zpravodajství ze soutěže kuželkářů, fotbalový VÝSLEDKOVÝ SERVIS a tipy, KAM VYRAZIT za sportem nadcházející víkend.  

Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE a také reportážní fotografii z jednoho z posledních výletů ŽATECKÝCH TURISTŮ.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin.

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Pracovní nabídka na Žatecku! Do pískovny v Roztylech u Žatce přijmeme STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video