Seniora srazila na Tyršáku v Lounech dodávka, muž zemřel

Lucie Steklá 2019-11-07 14:52:00

K tragické události došlo před polednem v Lounech poblíž Tyršova náměstí. Seniora tam srazila dodávka, muž následkům zranění podlehl.

Ve čtvrtek 7. listopadu krátce před polednem  vyjížděly záchranné složky k nehodě na Tyršovo náměstí v Lounech. Osobní vozidlo tam srazilo chodce. "Jednotka HZS Ústeckého kraje ze stanice Louny vyjela v 11.40 hodin k dopravní nehodě na Tyršově náměstí v Lounech. Při nehodě byl sražen chodec. Hasiči mu poskytli první pomoc, nasadil krční límec, a předali jej Zdravotnické záchranné službě," řekl Lukáš Marvan, komisař a tiskový mluvčí Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje.

Nehoda má bohužel tragické následky. Sražený muž (ročník 33) následkům zranění podlehl.

Ke srážce 86 letého muže došlo na přechodu pro chodce u restaurace Slávie. „Bohužel i přes maximální snahu záchranářů a delší dobu trvající resuscitaci chodec zemřel,“ uvedl mluvčí Záchranné služby Ústeckého kraje Prokop Voleník.

V Poděbradově ulici, na křižovatce s ulicemi Tomanova a Fügnerova, přistál také záchranářský vrtulník, provoz řídila policie, objížďka byla přilehlými ulicemi. Vrtulník odlétal bohužel prázdný. Řidiče menší dodávky, který po střetu s chodcem narazil do stromu, odvezla sanitka s podezřením na středně vážná zranění do žatecké nemocnice.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

MODELÁŘ/KA SLÉVÁRENSKÝCH MODELŮ

Měsíční výdělek 28-30 tisíc měsíčně, 25 dní dovolené, stravenky v hodnotě 75,-Kč nebo obědy v hodnotě 100,-Kč plně hrazeny zaměstnavatelem. Firma Römheld & Moelle s provozovnou v Žatci (Leoše Janáčka 3224, 438 01 Žatec) hledá kandidáty na pozici MODELÁŘ/KA SLÉVÁRENSKÝCH MODELŮ. Požadavky: vyučení v technickém oboru - znalost nebo praxe v oboru modelářství výhodou, Manuální zručnost, nutná orientace ve výkresové dokumentaci.
Tel.: 739 705 434
E-mail: spacek@roemheld-moelle.cz


PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ

Německá společnost Beinbauer Automotive CZ s.r.o., (VGP Park Chomutov-Hala A, Spořická 630, 431 01 Spořice) hledá do svého týmu nové posily na pozice CNC OPERÁTOR, SEŘIZOVAČ CNC, ELEKTRONIK (MECHANIK), PRŮMYSLOVÝ MECHANIK, LOGISTIK VE VÝROBĚ. Pro více informací se obraťte na Viktora Rukaberta (viktor.rukabert@beinbauer-group.de)
Kontakt: Viktor Rukabert
E-mail: viktor.rukabert@beinbauer-group.de


SERVÍRKA

Přijmu servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Přijmeme novou posilu do našeho týmu. Jedná se o práci u PC a jednání s klienty. Plat 8000Kč - 15000Kč. Po zaučení víc. Okres Chomutov a Most.
Tel.: 775 577 927


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Mělce: 75. výročí výsadku

Zahájení, proslov

Přehrát video
Postoloprty: Den prevence

Psí záchranáři

Přehrát video