Seniora srazila na Tyršáku v Lounech dodávka, muž zemřel

Lucie Steklá 2019-11-07 14:52:00

K tragické události došlo před polednem v Lounech poblíž Tyršova náměstí. Seniora tam srazila dodávka, muž následkům zranění podlehl.

Ve čtvrtek 7. listopadu krátce před polednem  vyjížděly záchranné složky k nehodě na Tyršovo náměstí v Lounech. Osobní vozidlo tam srazilo chodce. "Jednotka HZS Ústeckého kraje ze stanice Louny vyjela v 11.40 hodin k dopravní nehodě na Tyršově náměstí v Lounech. Při nehodě byl sražen chodec. Hasiči mu poskytli první pomoc, nasadil krční límec, a předali jej Zdravotnické záchranné službě," řekl Lukáš Marvan, komisař a tiskový mluvčí Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje.

Nehoda má bohužel tragické následky. Sražený muž (ročník 33) následkům zranění podlehl.

Ke srážce 86 letého muže došlo na přechodu pro chodce u restaurace Slávie. „Bohužel i přes maximální snahu záchranářů a delší dobu trvající resuscitaci chodec zemřel,“ uvedl mluvčí Záchranné služby Ústeckého kraje Prokop Voleník.

V Poděbradově ulici, na křižovatce s ulicemi Tomanova a Fügnerova, přistál také záchranářský vrtulník, provoz řídila policie, objížďka byla přilehlými ulicemi. Vrtulník odlétal bohužel prázdný. Řidiče menší dodávky, který po střetu s chodcem narazil do stromu, odvezla sanitka s podezřením na středně vážná zranění do žatecké nemocnice.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

OPERÁTORKA VÝROBY

LOGIT Hlubany - Podbořany přijímá! Plat od 21 tisíc + řada benefitů. Hledáme nové kolegyně na pracovní pozici OPERÁTORKA TEXTILNÍHO STROJE. Mzda od 21 tisíc, nepřetržitý provoz, náborový příspěvek 5 tisíc, zapracování pod dohledem školitele, příplatky na pojištění 700 Kč za měsíc, příplatky na dopravu 2 Kč/km, stravné zdarma v hodnotě 180 Kč na směnu.
Kontakt: Lucie Čečrlová
Tel.: 415 237 916
E-mail: lucie.cecrlova@radicigroup.com


ZDRAVOTNÍ SESTRA

Nemocnice Kadaň nabízí náborový příspěvek až 35 000,- Kč pro zdravotní sestry a hledá do svých řad kolegyně/kolegy na pozice VŠEOBECNÁ SESTRA PRO INTENZIVNÍ PÉČI NA ODDĚLENÍ JIP, DĚTSKÁ SESTRA, RADIOLOGICKÁ ASISTENTKA, VŠEOBECNÁ SESTRA v oborech chirurgie, interna, ortopedie, pediatrie, gynekologie a porodnictví, intenzivní medicína, anestezie, rtg. Nástup možný IHNED do HPP nebo na DPČ, DPP!
Tel.: 725 425 180
E-mail: benesova@nemkadan.cz


BRIGÁDA - ÚKLID

Hledám brigádnici na úklid, Žatec, Podbořany, dlouhodobě.
Tel.: 605 885 121


KUCHAŘ/ČÍŠNÍK

Do zavedené restaurace v Žatci přijmeme kuchaře a číšníka.
Tel.: 702 536 412


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389

Poslední videa

V Očihově v neděli 9. 2. přivítali nové občánky

Nejmenším kamarádům a všem hostům malé slavnosti přednesli pásmo básniček děti z MŠ Blšany pod vedením paní učitelky Romany Ptáčkové ;-)

Přehrát video
První vysvědčení dostali žáci 1.A ZŠ P. Bezruče v Žatci

Paní učitelka Jitka Zusková na své žáky nedá dopustit, v pololetí měli nejlepší ohodnocení z celé školy ;-)

Přehrát video