Tento týden v Žateckých novinách

Iveta Drlíková 2019-11-12 09:47:00

Týdeník Žatecké noviny č. 45 vychází ve středu 13. listopadu ve vašich schránkách a na stáncích!

Ve druhém listopadovém vydání Žateckých novin se dočtete o žehnání NOVÉHO ZVONU Josef a Svatomartinských slavností v Liběšicích, roztomilém VAČNATCI, který žije v Domově ,,Bez zámků“ v Tuchořicích, UČITELSKÉ STÁVCE a pestré nabídce zeleniny, ovoce dalších dobrot, kterou nově nabízí pravidelný FARMÁŘSKÝ STÁNEK na náměstí Svobody. Podíváme se také na to, jak se psal KONEC ROKU 1989 v Žatci, nebo co připravuje Žatecký příležitostní sbor k oslavám svého založení a ve velkém rozhovoru jsme vyzpovídali zakládajícího člena Občanského fóra v Žatci JAROSLAVA ROSENKRANZE.

Sportovní strana nabídne další PERNOU SEZÓNU, kterou má již za sebou kajakářka NESNÍDALOVÁ, závodní křest NEJNOVĚJŠÍCH ČLENŮ žateckého plaveckého týmu, nepovedené osmé kolo ŽATECKÝCH KUŽELKÁŘŮ, sobotní fotbalové derby mezi DOMOUŠICEMI a ŽATCEM a 75. ročník ,,Běhu kolem Doubravky v Teplicích, kterého se zúčastnila VÝPRAVA ZÁVODNÍKŮ z Atletického klubu Žatec. Samozřejmě nebude chybět fotbalový VÝSLEDKOVÝ SERVIS a tipy, KAM VYRAZIT za sportem.  

Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE, jako například výstavu k 30. výročí SAMETOVÉ REVOLUCE a kroužek PROGRAMOVÁNÍ a ROBOTIKY.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA ZŠ A MŠ

Městys Cítoliby (okres Louny) hledá ŘEDITELE/ŘEDITELKU pro Základní a Mateřskou školu Cítoliby. Přihlášky do konkursního řízení do 18.12.2019. Předpokládaný nástup do funkce leden 2020, nebo dle dohody. Více informací najdete na webu města nebo uvedeném telefonu.
Tel.: 415 691 134


PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK až 30 000,- KČ!! Firma Donaldson (průmyslová zóna Klášterec nad Ohří) hledá nové kolegy na pozice ELEKTROMECHANIK (náborový příspěvek 30 000,- Kč), Technik kvality - proces (náborový příspěvek 10 000,- Kč), Specialista BOZP, PO a EMS (náborový příspěvek 15 000,- Kč), Zákaznický servis, Účetní, Nákupčí.
Tel.: 474 616 614


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Postoloprty: Rozsvícení vánočního stromu

Zuška

Přehrát video
Postoloprty: Rozsvícení vánočního stromu

ZUŠka

Přehrát video