Tento týden v Žateckých novinách

Iveta Drlíková 2019-11-12 09:47:00

Týdeník Žatecké noviny č. 45 vychází ve středu 13. listopadu ve vašich schránkách a na stáncích!

Ve druhém listopadovém vydání Žateckých novin se dočtete o žehnání NOVÉHO ZVONU Josef a Svatomartinských slavností v Liběšicích, roztomilém VAČNATCI, který žije v Domově ,,Bez zámků“ v Tuchořicích, UČITELSKÉ STÁVCE a pestré nabídce zeleniny, ovoce dalších dobrot, kterou nově nabízí pravidelný FARMÁŘSKÝ STÁNEK na náměstí Svobody. Podíváme se také na to, jak se psal KONEC ROKU 1989 v Žatci, nebo co připravuje Žatecký příležitostní sbor k oslavám svého založení a ve velkém rozhovoru jsme vyzpovídali zakládajícího člena Občanského fóra v Žatci JAROSLAVA ROSENKRANZE.

Sportovní strana nabídne další PERNOU SEZÓNU, kterou má již za sebou kajakářka NESNÍDALOVÁ, závodní křest NEJNOVĚJŠÍCH ČLENŮ žateckého plaveckého týmu, nepovedené osmé kolo ŽATECKÝCH KUŽELKÁŘŮ, sobotní fotbalové derby mezi DOMOUŠICEMI a ŽATCEM a 75. ročník ,,Běhu kolem Doubravky v Teplicích, kterého se zúčastnila VÝPRAVA ZÁVODNÍKŮ z Atletického klubu Žatec. Samozřejmě nebude chybět fotbalový VÝSLEDKOVÝ SERVIS a tipy, KAM VYRAZIT za sportem.  

Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE, jako například výstavu k 30. výročí SAMETOVÉ REVOLUCE a kroužek PROGRAMOVÁNÍ a ROBOTIKY.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Pracovní nabídka na Žatecku! Do pískovny v Roztylech u Žatce přijmeme STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video