Tento týden v Žateckých novinách

Iveta Drlíková 2019-11-12 09:47:00

Týdeník Žatecké noviny č. 45 vychází ve středu 13. listopadu ve vašich schránkách a na stáncích!

Ve druhém listopadovém vydání Žateckých novin se dočtete o žehnání NOVÉHO ZVONU Josef a Svatomartinských slavností v Liběšicích, roztomilém VAČNATCI, který žije v Domově ,,Bez zámků“ v Tuchořicích, UČITELSKÉ STÁVCE a pestré nabídce zeleniny, ovoce dalších dobrot, kterou nově nabízí pravidelný FARMÁŘSKÝ STÁNEK na náměstí Svobody. Podíváme se také na to, jak se psal KONEC ROKU 1989 v Žatci, nebo co připravuje Žatecký příležitostní sbor k oslavám svého založení a ve velkém rozhovoru jsme vyzpovídali zakládajícího člena Občanského fóra v Žatci JAROSLAVA ROSENKRANZE.

Sportovní strana nabídne další PERNOU SEZÓNU, kterou má již za sebou kajakářka NESNÍDALOVÁ, závodní křest NEJNOVĚJŠÍCH ČLENŮ žateckého plaveckého týmu, nepovedené osmé kolo ŽATECKÝCH KUŽELKÁŘŮ, sobotní fotbalové derby mezi DOMOUŠICEMI a ŽATCEM a 75. ročník ,,Běhu kolem Doubravky v Teplicích, kterého se zúčastnila VÝPRAVA ZÁVODNÍKŮ z Atletického klubu Žatec. Samozřejmě nebude chybět fotbalový VÝSLEDKOVÝ SERVIS a tipy, KAM VYRAZIT za sportem.  

Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE, jako například výstavu k 30. výročí SAMETOVÉ REVOLUCE a kroužek PROGRAMOVÁNÍ a ROBOTIKY.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Komentáře

Nabídky práce

PROVOZNÍ

Kamarád-LORM (Zeyerova 859, Žatec) hledá PROVOZNÍHO Popis: - Vedení týmu provozních zaměstnanců - Osobně zajišťuje stravovací provoz organizace - Vede agendu skladu a stravovacího provozu - Spolupracuje na provozu sociálně terapeutické kavárny Nástup možný květen/2022 Směnnost: osmihodinová pracovní doba Místo výkonu: Domov pro osoby se zdravotním postižením - Zeyerova 859 - Žatec Benefity: 5 týdnů dovolené, FKSP 8000,- za rok (po roce v organizaci), závodní stravování Požadujeme: maturita, řidičský průkaz, práce na PC, čistý trestní rejstřík Platové zařazení: 8 platová třída, stupeň dle praxe + osobní ohodnocení po zkušební době Kontakt: životopis posílejte na UVEDENÝ E-MAIL do 10.6.2022
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


PRACOVNÍK OSTRAHY

Civilní bezpečnostní služba přijme PRACOVNÍKY OSTRAHY. Vhodné pro osoby se ZPS. Náborový příspěvek pro ZTP ve výši 5000,- Kč.
Tel.: 608 313 199


ELEKTRIKÁŘ/KA

BRABEC Vzduchotechnika - volná pracovní pozice ELEKTRIKÁŘ pro provoz ve Veleticích na HPP, nástup možný ihned.
Tel.: 732 462 781
WWW: https://www.brabec-vzt.cz/volne-pozice


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Želeč 2022: Svatojánská pouť a Buty

No tak co, tak co, tak co... Vždycky si přál, až bude popel i s kytarou, hou, vodou ať plavou, jen žádný hotel s křížkem nad hlavou...

Přehrát video
Rodinné zápolení s Hugem v Žatci

Tentokrát v Kapucínské zahradě - v rámci oslav 150 let dobrovolných hasičů v Žatci :-)

Přehrát video