Tento týden v Žateckých novinách

Iveta Drlíková 2019-11-19 10:34:00

Týdeník Žatecké noviny č. 46 vychází ve středu 20. listopadu ve vašich schránkách a na stáncích!

Ve třetím listopadovém vydání Žateckých novin se dočtete plánech majitele bývalého KIOSKU NA NÁDRAŽNÍCH SCHODECH, přání jednoho z JEŽÍŠKOVÝCH VNOUČAT Josefa Šulce, otevření JAZYKOVÉ UČEBNY Robotel, oslavách SV. MARTINA v Základní a mateřské škole Tuchořice, posledním VÍTÁNÍ OBČÁNKŮ v tomto roce, NEPOŘÁDKU na odpočívadle nad obcí Žiželice, vzpomínkovém aktu KŘIŠŤÁLOVÉ NOCI v žatecké synagoze, vyznamenání pro VELITELE HASIČSKÉ ČETY v Žatci a napsala nám také jedna z našich čtenářek o seniorském klubu, jehož stálou vedoucí je paní BUVALIČOVÁ.

Sportovní strana nabídne úspěch žateckých BOWLINGÁŘEK na mistrovství republiky, zápasy STOLNÍCH TENISTŮ, dvě zlaté medaile z evropského šampionátu musherů pro manžele KLÍMOVI, porážku favorita žateckými FLORBALISTY, prohru kuželkářů LOKOMOTIVY A v Chomutově, výsledky házenkářského MEMORIÁLU Moniky Šubrtové, zvládnutou nominaci na ME Lucie SVĚCENÉ i pozvánku na ADVENTNÍ BĚH. Samozřejmě nebude chybět fotbalový VÝSLEDKOVÝ SERVIS a tipy, KAM VYRAZIT za sportem.  

Kulturní strana nabídne pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE, jako například na výstavu BETLÉMŮ v regionálním muzeu. Nabídneme také reportážní fotografii z akce KNIHOMOLÍK.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Komentáře

Nabídky práce

PROVOZNÍ

Kamarád-LORM (Zeyerova 859, Žatec) hledá PROVOZNÍHO Popis: - Vedení týmu provozních zaměstnanců - Osobně zajišťuje stravovací provoz organizace - Vede agendu skladu a stravovacího provozu - Spolupracuje na provozu sociálně terapeutické kavárny Nástup možný květen/2022 Směnnost: osmihodinová pracovní doba Místo výkonu: Domov pro osoby se zdravotním postižením - Zeyerova 859 - Žatec Benefity: 5 týdnů dovolené, FKSP 8000,- za rok (po roce v organizaci), závodní stravování Požadujeme: maturita, řidičský průkaz, práce na PC, čistý trestní rejstřík Platové zařazení: 8 platová třída, stupeň dle praxe + osobní ohodnocení po zkušební době Kontakt: životopis posílejte na UVEDENÝ E-MAIL do 10.6.2022
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


PRACOVNÍK OSTRAHY

Civilní bezpečnostní služba přijme PRACOVNÍKY OSTRAHY. Vhodné pro osoby se ZPS. Náborový příspěvek pro ZTP ve výši 5000,- Kč.
Tel.: 608 313 199


ELEKTRIKÁŘ/KA

BRABEC Vzduchotechnika - volná pracovní pozice ELEKTRIKÁŘ pro provoz ve Veleticích na HPP, nástup možný ihned.
Tel.: 732 462 781
WWW: https://www.brabec-vzt.cz/volne-pozice


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Želeč 2022: Svatojánská pouť a Buty

No tak co, tak co, tak co... Vždycky si přál, až bude popel i s kytarou, hou, vodou ať plavou, jen žádný hotel s křížkem nad hlavou...

Přehrát video
Rodinné zápolení s Hugem v Žatci

Tentokrát v Kapucínské zahradě - v rámci oslav 150 let dobrovolných hasičů v Žatci :-)

Přehrát video