Opravují cyklostezku v Bezručáku

Redakce 2019-11-27 08:39:33

CHOMUTOV (r) — Do oprav cyklostezky v Bezručově údolí se po skončení cyklistické sezóny pustili pracovníci chomutovských Technických služeb. Opravují praskliny v živičném povrchu, aby zde příští rok cyklisté a in–linisté mohli bez problémů a bezpečně jezdit, protože práce na asfaltovém povrchu lze provádět až mimo hlavní cyklistickou sezónu. „Nyní, po skončení hlavních rekreačních aktivit na cyklostezce, zatíráme podélné a příčné praskliny v živičném povrchu. Tyto opravy se nedají dělat za provozu, asfalt by se lepil in–linistům na kolečka,“ řekl vedoucí provozovny komunikace Technických služeb Chomutova Vladimír Hurník. Dále se letos na stezce opravovala prkna na zábradlích a mostech. V součinnosti s městem byly též rekonstruovány dva mosty, na jednom se dočkala opravy zídka opěry. Vyměněno bylo i 6 z 21 odpadkových košů. Foto: TsmCh

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Slavnosti Husitů Smolnice

Taneční rozcvička před posledním soutěžním úkolem.

Přehrát video
Traktoriáda Líšťany

Devátý ročník ,,přehlídky traktorů".

Přehrát video