Mostecké uleví až obchvat

Soňa Šímová 2019-12-01 06:44:00

CHOMUTOV (soš) — V Nástupu číslo 46 jsme psali o vážné dopravní nehodě v Mostecké ulici. Obyvatelé přilehlých sídlišť si zde dlouhodobě stěžují na zhoršenou dopravní situaci. Zeptali jsme se tedy tiskové mluvčí magistrátu města Denisy Špeilové:

Plánuje město v nejbližší době v tomto úseku zvýšit bezpečnost a přidat osvětlení?

Mostecká ulice je teď velice vytížená. Ztížená dopravní situace v této lokalitě je ovlivněna rekonstrukcí ulice Tomáše ze Štítného a investičními akcemi společnosti SVS. Jednoznačně jí tedy pomůže dokončení těchto akcí a hlavně dostavba obchvatu. Díky prognózám můžeme po dokončení stavby očekávat úbytek počtu vozidel v Mostecké ulici o 50 až 70 procent. V současné době tudy projede více vozidel, než po Palackého třídě. Lze tedy předpokládat, že při snížení provozu ubyde také množství případných rizik a dopravních nehod. V rámci městských investic se budou v budoucnu přechody pro chodce v Mostecké ulici postupně osvětlovat.

Neuvažuje město o posílení hlídek městské policie v době hokejových a fotbalových utkání?

Posilování hlídek městské policie momentálně není v plánu, jelikož všechny akce v rámci ochrany veřejného pořádku nebo i kulturní a sportovní akce jsou již ze strany MěPo zajišťovány.

Foto: Soňa ŠÍMOVÁ

Napsal(a): Soňa Šímová

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ÚČETNÍ

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme ÚČETNÍ. Náplní práce je zajištění vedení účetnictví příspěvkové organizace s prvky podnikatelského subjektu. Požadujeme výbornou znalost celkového účetnictví. V případě zájmu nás kontaktujte písemně na uvedený e-mail.
E-mail: havelka@chchp.cz


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video