Množí se vloupačky do aut. Zloději vykradli dokonce i sanitu

Hedvika Mašková 2019-12-08 14:00:00

V posledních dnech vyjíždějí žatečtí policisté k několika případům vloupání do osobních vozidel. V minulém týdnu se neznámý zloděj ani nezdráhal vloupat se do sanitního vozu sdružení Záchranáři Žatec připraveného k výjezdu. Rozbitým bočním okénkem odcizil palubní kameru a zanechal po sobě pěkný nepořádek. Škoda byla odhadnuta na sedm tisíc korun a případ již řeší Policie ČR.

,,Doufáme, že do týdne bude sanita opět provozuschopná. Naštěstí máme k dispozici náhradní sanitu, ale museli jsme posunout její plánovaný servis,“ vysvětlila Zdeňka Uďanová ze Záchranářů Žatec a dodala: ,,Jako dobrovolnický spolek si financujeme vše sami, pomáhat druhým a učit děti a žáky první pomoc je naše hobby, ne zaměstnání – o to více nás to poškození vozu mrzí. Na provoz si vyděláváme zdravotnickými asistencemi v našem volném čase. Finančně nám hodně přispívá i město Žatec, za což velice děkujeme, na financování se podílejí i sami členové svými vlastními prostředky.“

Vloupačky do aut v Žatci se v minulém týdnu značně rozmohly. Policisté proto nabádají občany, aby v autech nenechávali žádné cennosti, peníze či elektroniku.

Foto: Záchranáři Žatec

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video