Úvod   /   Zprávy   /   Tento týden v Nástupu

Tento týden v Nástupu

Redakce 2019-12-03 08:10:53

CHOMUTOV — V aktuální čísle nového Nástupu se dozvíte podrobnosti o revitalizaci Kamencového jezera, která byla obyvatelům podrobně přiblížena minulou středu v chomutovském kině Svět, kolik vybrala charitativním sportovním turnajem Městská policie Chomutov na děti z chomutovském nemocnice a milovníci klasických swingových a jazzových melodií si mohou zasoutěžit o lístky na koncert Big Bandu Zdeňka Tölga, jež proběhne 19. prosince od 19 hodin v městském divadle v Chomutově. Kulturní strana se věnuje rozsvěcení vánočních stromů v regionu a na sportu zjistíte jak dopadlo závěrečné fotbalové derby 1.A třídy mezi Spořicemi a Kláštercem nebo kdo připravil florbalisty Chomutova o domácí neporazitelnost.

Týdeník Nástup č. 48 již ve středu 4. prosince ve Vašich schránkách a na stáncích

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

UČITEL/UČITELKA mateřské školy

Základní a mateřská škola Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/KA mateřské školy. Platové zařazení dle nař. vlády č. 341/2017 Sb., v aktuálním znění, příspěvek na stravu, NÁSTUP OD 1.2.2020. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 30. ledna 2020.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Školáci bruslí na kluzišti v Žatci

Čtvrťáci ZŠ P. Bezruče v Žatci chodí o hodinách tělesné výchovy také na kluziště před radnicí si zabruslit. Zastihli jsme je tam v úterý 14. ledna kolem poledne....

Přehrát video
Postoloprty: Rozsvícení vánočního stromu

Zuška

Přehrát video