Úvod   /   Zprávy   /   Tento týden v Nástupu

Tento týden v Nástupu

Redakce 2019-12-03 08:10:53

CHOMUTOV — V aktuální čísle nového Nástupu se dozvíte podrobnosti o revitalizaci Kamencového jezera, která byla obyvatelům podrobně přiblížena minulou středu v chomutovském kině Svět, kolik vybrala charitativním sportovním turnajem Městská policie Chomutov na děti z chomutovském nemocnice a milovníci klasických swingových a jazzových melodií si mohou zasoutěžit o lístky na koncert Big Bandu Zdeňka Tölga, jež proběhne 19. prosince od 19 hodin v městském divadle v Chomutově. Kulturní strana se věnuje rozsvěcení vánočních stromů v regionu a na sportu zjistíte jak dopadlo závěrečné fotbalové derby 1.A třídy mezi Spořicemi a Kláštercem nebo kdo připravil florbalisty Chomutova o domácí neporazitelnost.

Týdeník Nástup č. 48 již ve středu 4. prosince ve Vašich schránkách a na stáncích

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video