Sedmáci pojedou na Pražský hrad. Vyhráli v soutěži kanceláře prezidenta o nejhezčí betlém

Lucie Steklá 2019-12-03 11:54:00

Postoloprty (mif) Kancelář prezidenta republiky slaví v prosinci sto let od svého vzniku. Při této příležitosti byla vyhlášena pro děti ze základních škol a dětských domovů soutěž o nejhezčí vánoční betlém. Soutěž, nad níž převzala záštitu dcera prezidenta republiky Kateřina Zemanová, se konala od poloviny října do listopadu. Deset nejhezčích betlémů bude vystaveno během adventních dnů v reprezentačních prostorách Pražského hradu.

Základ betlému žáků 7. B Základní školy Postoloprty byl již připraven. „Přesto jsme museli v průběhu listopadu zabrat, abychom stihli stanovený termín. Keramickou hlínu jsme spojili se sklem. Betlém jsme do-končili, instalovali v prostoru a vyfotili,“ řekla za 7. B třídní učitelka. Miroslava Folberová. A podařilo se!!!! Úžasná zpráva přišla emailem: „S radostí si Vás dovolujeme in-formovat, že Vaši žáci a žákyně 7. B ZŠ Postoloprty se stali výherci v soutěži o nejhezčí vánoční betlém.” Sedmáky tak čeká slavnostní přijetí, překvapení a prohlídka reprezentačních prostor, které běžně nejsou návštěvníkům přístupné. „Moc nás to po-těšilo a odměnu si určitě užijeme,“ dodala třídní učitelka.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITEL/KA ZŠ A MŠ

Městys Cítoliby (okres Louny) hledá ŘEDITELE/ŘEDITELKU pro Základní a Mateřskou školu Cítoliby. Přihlášky do konkursního řízení do 18.12.2019. Předpokládaný nástup do funkce leden 2020, nebo dle dohody. Více informací najdete na webu města nebo uvedeném telefonu.
Tel.: 415 691 134


PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK až 30 000,- KČ!! Firma Donaldson (průmyslová zóna Klášterec nad Ohří) hledá nové kolegy na pozice ELEKTROMECHANIK (náborový příspěvek 30 000,- Kč), Technik kvality - proces (náborový příspěvek 10 000,- Kč), Specialista BOZP, PO a EMS (náborový příspěvek 15 000,- Kč), Zákaznický servis, Účetní, Nákupčí.
Tel.: 474 616 614


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Postoloprty: Rozsvícení vánočního stromu

Zuška

Přehrát video
Postoloprty: Rozsvícení vánočního stromu

ZUŠka

Přehrát video