Sedmáci pojedou na Pražský hrad. Vyhráli v soutěži kanceláře prezidenta o nejhezčí betlém

Lucie Steklá 2019-12-03 11:54:00

Postoloprty (mif) Kancelář prezidenta republiky slaví v prosinci sto let od svého vzniku. Při této příležitosti byla vyhlášena pro děti ze základních škol a dětských domovů soutěž o nejhezčí vánoční betlém. Soutěž, nad níž převzala záštitu dcera prezidenta republiky Kateřina Zemanová, se konala od poloviny října do listopadu. Deset nejhezčích betlémů bude vystaveno během adventních dnů v reprezentačních prostorách Pražského hradu.

Základ betlému žáků 7. B Základní školy Postoloprty byl již připraven. „Přesto jsme museli v průběhu listopadu zabrat, abychom stihli stanovený termín. Keramickou hlínu jsme spojili se sklem. Betlém jsme do-končili, instalovali v prostoru a vyfotili,“ řekla za 7. B třídní učitelka. Miroslava Folberová. A podařilo se!!!! Úžasná zpráva přišla emailem: „S radostí si Vás dovolujeme in-formovat, že Vaši žáci a žákyně 7. B ZŠ Postoloprty se stali výherci v soutěži o nejhezčí vánoční betlém.” Sedmáky tak čeká slavnostní přijetí, překvapení a prohlídka reprezentačních prostor, které běžně nejsou návštěvníkům přístupné. „Moc nás to po-těšilo a odměnu si určitě užijeme,“ dodala třídní učitelka.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

VEDOUCÍ FARMY/HLAVNÍ AGRONOM

Pro zemědělskou farmu vybavenou moderní technikou a provozující rostlinnou výrobu na cca 3 000 hektarech polí, hledáme vhodného kandidáta na pozici - VEDOUCÍ FARMY SPOJENOU S FUNKCÍ HLAVNÍHO AGRONOMA, popř. hledáme pouze hlavního agronoma. Pěstujeme pšenici, řepku a hrách. Nabízíme nadstandardní finanční podmínky a možnost seberealizace. Více informací po telefonu či osobně. Lokalita: Podbořany.
Tel.: 603294756
E-mail: zemedelec55@seznam.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Železniční most na trati Plzeň - Žatec je demontován

Včera ráno došlo k demontování druhé části mostu přes Ohři. Samotná demontáž začala kolem 8 hodiny a skončila kolem 10 hodiny. Konstrukce vážila asi 500 tun.

Přehrát video
Libořická pouť 2022 a Flying Boys z Kolína

Propojení diváka s akcí plnou adrenalinu, komedie a sportovní gymnastiky. To je skupina gymnastů, kteří bavili v sobotu i diváky v Libořicích. Tady je jen malý kousek vystoupení v sobotu 6. 8. 2022 :)

Přehrát video