Sedmáci pojedou na Pražský hrad. Vyhráli v soutěži kanceláře prezidenta o nejhezčí betlém

Lucie Steklá 2019-12-03 11:54:00

Postoloprty (mif) Kancelář prezidenta republiky slaví v prosinci sto let od svého vzniku. Při této příležitosti byla vyhlášena pro děti ze základních škol a dětských domovů soutěž o nejhezčí vánoční betlém. Soutěž, nad níž převzala záštitu dcera prezidenta republiky Kateřina Zemanová, se konala od poloviny října do listopadu. Deset nejhezčích betlémů bude vystaveno během adventních dnů v reprezentačních prostorách Pražského hradu.

Základ betlému žáků 7. B Základní školy Postoloprty byl již připraven. „Přesto jsme museli v průběhu listopadu zabrat, abychom stihli stanovený termín. Keramickou hlínu jsme spojili se sklem. Betlém jsme do-končili, instalovali v prostoru a vyfotili,“ řekla za 7. B třídní učitelka. Miroslava Folberová. A podařilo se!!!! Úžasná zpráva přišla emailem: „S radostí si Vás dovolujeme in-formovat, že Vaši žáci a žákyně 7. B ZŠ Postoloprty se stali výherci v soutěži o nejhezčí vánoční betlém.” Sedmáky tak čeká slavnostní přijetí, překvapení a prohlídka reprezentačních prostor, které běžně nejsou návštěvníkům přístupné. „Moc nás to po-těšilo a odměnu si určitě užijeme,“ dodala třídní učitelka.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Pracovní nabídka na Žatecku! Do pískovny v Roztylech u Žatce přijmeme STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video