Miminka narozená uplynulý týden v chomutovské porodnici

Soňa Šímová 2019-12-06 05:50:00

Nejmladší občánci našeho okresu....


Nela Marie Procházková z Chomutova, narozena 22. listopadu v 10.52 hodin, váha 3,05 kg a 51 cm, rodičům Lucii a Luďkovi Procházkovým. Doma ji přivítá bráška Luděk.Markéta Šauerová z Chomutova, narozena 21. listopadu, váha 3,75 kg a 52 cm, rodičům Lucii a Robertovi Šauerovým. Doma se na ni těší sestřička Maruška.Dominik Bánom ze Spořic, narozen 23. listopadu v 19.47 hodin, váha 3,05 kg a 48 cm, mamince Mileně Ivaňové a tatínkovi Romanovi Bánomovi. Přivítat na světě ho přišli strýc Zdeněk a teta Lucie. Doma se na něj těší sestřička Vanesa.Eliška Hartmanová z Chomutova, narozena 25. listopadu ve 2.54 hodin, váha 2,35 kg a 45 cm, rodičům Lucii a Jakubovi Hartmanovým. Přivítat na světě ji přišla babička Martina.Viktorie Beňáková z Chomutova, narozena 25. listopadu ve 2.10 hodin, váha 3,1 kg a 49 cm, mamince Marcele Beňákové a tatínkovi Milanovi Ilešovi. Doma se na ni těší sourozenci Milánek, Rozárka a Mareček.Irena Claudie Walecká z Chomutova, narozena 22. listopadu v 19.21 hodin, váha 3,3 kg a 48 cm, mamince Ireně Walecké. Doma se na sestřičku těší sourozenci Remíg Michael, Charlotte, Vanesa, Jiří a Nikola.


Miroslav Hubený z Chomutova, narozen 22. listopadu v 5.25 hodin, váha 3,7 kg a 52 cm, mamince Barboře Kozárové a tatínkovi Miroslavovi Hubenému.

Napsal(a): Soňa Šímová

Komentáře

Nabídky práce

PRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ

DPS Žatec hledá do svého týmu PRACOVNÍKA/PRACOVNICI VÝCHOVNĚ NEPEDAGOGICKÝCH ČINNOSTÍ (ERGO) na dobu určitou. Podmínka: minimálně středoškolské vzdělání, vítáno vzdělání v oboru ergoterapie. Přihlášky formou přiloženého životopisu zasílejte do 31. října 2021 na uvedený e-mail nebo adresu.
Kontakt: Domov pro seniory, Šafaříkova 852, 438 01 Žatec
E-mail: antoni@dpszatec.cz


PRACOVNICE NA EKONOMICKÉM ÚSEKU

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme PRACOVNICI na ekonomický úsek. Požadujeme SŠ vzdělání, komunikační schopnosti a komplexní znalost účetnictví. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

Stavební bytové družstvo Chomutov přijme na ekonomický úsek ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI. Požadujeme SŠ vzdělání, základní znalost účetnictví, komunikační schopnosti a znalost MS Office. Vhodné i pro absolventy. Přihláška musí obsahovat strukturovaný profesní životopis. Přihlášky posílejte pouze na e-mail.
E-mail: dostal@sbdcv.cz


TURISTICKÝ PRŮVODCE

Chrám Chmele a Piva v Žatci přijme PRŮVODCE 1. Na hlavní pracovní poměr 2. Na dohodu pro pravidelnou výpomoc (vhodné i pro aktivní seniory, studenty, osoby na mateřské/rodičovské) Požadujeme ochotu pracovat o víkendech a svátcích, cizí jazyk výhodou. 5 týdnů dovolené, platové ohodnocení dle legislativy. Nástup možný ihned.
E-mail: havelka@chchp.cz


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video