Tento týden v Žateckých novinách

Redakce 2019-12-10 10:49:00

Týdeník Žatecké noviny č. 49 vychází ve středu 11. prosince ve vašich schránkách a na stáncích!

Tento týden v Žateckých novinách najdete článek o KŠEFTOVÁNÍ S DROGAMI ve věznici Nové Sedlo, tradiční výstavě VZDĚLÁVÁNÍ v prostorách zemědělské školy, novém obchodu s ORIGINÁLNÍ MÓDOU v centru Žatce, narozeninové knize Aleše Stroukala, Mikulášské nadílce v Domově pro seniory, nebo která škola VYHRÁLA SOUTĚŽ o nejlépe nazdobený vánoční stromek i další zprávy z města a okolních obcí. V rozhovoru jsme tentokrát vyzpovídali osmdesátiletého Karla SLÁMU, který i přes svůj vysoký věk srší energií.

Na sportovní straně píšeme o dalším úspěchu musherské rodiny KLÍMOVÝCH, prvním ročníku TENISOVÉHO TURNAJE dorostenců, výhře kuželkářů nebo vydařeném startu našich volejbalistek na Českém poháru.

Tradičně nechybí obsáhlý KULTURNÍ SERVIS a další pozvánky na akce, jako například VÁNOČNÍ JARMARK ve Staré papírně nebo vystoupení POKÁČE na obchodní akademii.

 Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

PROVOZNÍ

Kamarád-LORM (Zeyerova 859, Žatec) hledá PROVOZNÍHO Popis: - Vedení týmu provozních zaměstnanců - Osobně zajišťuje stravovací provoz organizace - Vede agendu skladu a stravovacího provozu - Spolupracuje na provozu sociálně terapeutické kavárny Nástup možný květen/2022 Směnnost: osmihodinová pracovní doba Místo výkonu: Domov pro osoby se zdravotním postižením - Zeyerova 859 - Žatec Benefity: 5 týdnů dovolené, FKSP 8000,- za rok (po roce v organizaci), závodní stravování Požadujeme: maturita, řidičský průkaz, práce na PC, čistý trestní rejstřík Platové zařazení: 8 platová třída, stupeň dle praxe + osobní ohodnocení po zkušební době Kontakt: životopis posílejte na UVEDENÝ E-MAIL do 10.6.2022
E-mail: reditel@kamarad-lorm.cz


PRACOVNÍK OSTRAHY

Civilní bezpečnostní služba přijme PRACOVNÍKY OSTRAHY. Vhodné pro osoby se ZPS. Náborový příspěvek pro ZTP ve výši 5000,- Kč.
Tel.: 608 313 199


ELEKTRIKÁŘ/KA

BRABEC Vzduchotechnika - volná pracovní pozice ELEKTRIKÁŘ pro provoz ve Veleticích na HPP, nástup možný ihned.
Tel.: 732 462 781
WWW: https://www.brabec-vzt.cz/volne-pozice


TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz

Poslední videa

Želeč 2022: Svatojánská pouť a Buty

No tak co, tak co, tak co... Vždycky si přál, až bude popel i s kytarou, hou, vodou ať plavou, jen žádný hotel s křížkem nad hlavou...

Přehrát video
Rodinné zápolení s Hugem v Žatci

Tentokrát v Kapucínské zahradě - v rámci oslav 150 let dobrovolných hasičů v Žatci :-)

Přehrát video