Osmé nejlepší v republice

Lucie Steklá 2019-12-26 22:51:00

Louny (mis) Republikového finále 38. ročníku Středoškolského atletického poháru mělo zastoupení z Loun. Do Ostravy se ve čtvrtek 5. prosince do vítkovické atletické haly sjely nejúspěšnější týmy dívek a chlapců krajských kol z celé republiky.

V každé kategorii se mezi sebou utkalo šestnáct družstev středních škol v sedmi atletických disciplínách. Ústecký kraj zastupoval dívčí tým Gymnázia V. Hlavatého v Lounech. Na závodní dráze se přestavily: Natálie Beckertová, Tereza Divišová, Tereza Dörflerová, Veronika Götzová, Petra Helebrantová, Anna Hvězdová, Karolína Jánská, Zuzana Porubčanová a Lucie Rychtaříková (na snímku s atletem Tomášem Staňkem), které se se svými výkony dokázal probojovat do prvé poloviny zúčastněných družstev a s počtem 8 400 bodů se stát 8. nejlepším družstvem v celostátní úrovni. Největšího úspěchu dosáhly atletky v běhu na 800 m, kde na 2. místě triumfovala Z. Porubčanová a 3. místo vybojovala P. Helebrantová. K bodovému zisku výrazně přispěla i T. Divišová se čtrnáctým nejlepším časem v běhu na 60 m, v této kategorii startovalo 48 závodnic. Vedle těchto atletek si velice dobře vedla i A. Hvězdová, která se atletice nevěnuje, přesto se umístila jako dvanáctá nejlepší ve skoku vysokém. Středoškolský pohár je soutěží týmů, tudíž každá závodnice je nepostradatelná a svým výkonem přispívá k celkovému umístění. Všem zúčastněným dívkám lounského gymnázia náleží velká pochvala za bojovné nasazení i zodpovědný přístup k soutěži a poděkování nejen za reprezentaci školy, ale i samotného města Loun. Text, foto: Miroslava Ságlová

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video