Osmé nejlepší v republice

Lucie Steklá 2019-12-26 22:51:00

Louny (mis) Republikového finále 38. ročníku Středoškolského atletického poháru mělo zastoupení z Loun. Do Ostravy se ve čtvrtek 5. prosince do vítkovické atletické haly sjely nejúspěšnější týmy dívek a chlapců krajských kol z celé republiky.

V každé kategorii se mezi sebou utkalo šestnáct družstev středních škol v sedmi atletických disciplínách. Ústecký kraj zastupoval dívčí tým Gymnázia V. Hlavatého v Lounech. Na závodní dráze se přestavily: Natálie Beckertová, Tereza Divišová, Tereza Dörflerová, Veronika Götzová, Petra Helebrantová, Anna Hvězdová, Karolína Jánská, Zuzana Porubčanová a Lucie Rychtaříková (na snímku s atletem Tomášem Staňkem), které se se svými výkony dokázal probojovat do prvé poloviny zúčastněných družstev a s počtem 8 400 bodů se stát 8. nejlepším družstvem v celostátní úrovni. Největšího úspěchu dosáhly atletky v běhu na 800 m, kde na 2. místě triumfovala Z. Porubčanová a 3. místo vybojovala P. Helebrantová. K bodovému zisku výrazně přispěla i T. Divišová se čtrnáctým nejlepším časem v běhu na 60 m, v této kategorii startovalo 48 závodnic. Vedle těchto atletek si velice dobře vedla i A. Hvězdová, která se atletice nevěnuje, přesto se umístila jako dvanáctá nejlepší ve skoku vysokém. Středoškolský pohár je soutěží týmů, tudíž každá závodnice je nepostradatelná a svým výkonem přispívá k celkovému umístění. Všem zúčastněným dívkám lounského gymnázia náleží velká pochvala za bojovné nasazení i zodpovědný přístup k soutěži a poděkování nejen za reprezentaci školy, ale i samotného města Loun. Text, foto: Miroslava Ságlová

Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Želeč 2022: Svatojánská pouť a Buty

No tak co, tak co, tak co... Vždycky si přál, až bude popel i s kytarou, hou, vodou ať plavou, jen žádný hotel s křížkem nad hlavou...

Přehrát video
Rodinné zápolení s Hugem v Žatci

Tentokrát v Kapucínské zahradě - v rámci oslav 150 let dobrovolných hasičů v Žatci :-)

Přehrát video