Chomutovsko: Kam za kulturou

Redakce 2020-01-10 04:58:00

Inspirujte se a vyrazte na Chomutovsku na některou z chystaných kulturních akcí.

SOBOTA 11. LEDNA

Chomutov — od 17.15 v KaSSu Popelka v podání divadelního spolku NaOko.

Chomutov — od 16 hodin v kostele svaté Kateřiny Hlahol — tříkrálový koncert.


PROBÍHAJÍCÍ VÝSTAVY:

Chomutov — do 10. ledna v galerii Špejchar Lenka Herzogová — Doteky; do 25. ledna v galerii Lurago Marie Svobodová — babí léto v pastvinách; do 30. ledna v galerii Na síti (ve druhém patře u velkého sálu knihovny) Lenka Gertnerová — Obrazy; do 1. února ve velkém sále v budově radnice Retrohrátky; do 1. února v Oblastním muzeu výstava s únikovou hrou Únik z totality aneb listopad 89 na Chomutovsku.

Kadaň — do 27. února v Galerii pod širým nebem Portréty a kopie v obrazech — Kamila Tóthová.

Klášterec nad Ohří — do 31. prosince v galerii Kryt Osudové devítky.

Červený Hrádek — do 10. ledna na zámku herní výstava Svět kostiček.

Jirkov — v Galerii Jirkov do 31. ledna Poznej své město — výstava prací dětí MŠ Srdíčko, do 14. února fotografická výstava Václavy Ryantové a Zdeňka Beránka Zlomek času, stálá expozice Jana Plívy. 

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITELE/KY Lounské správy plaveckých areálů

Město Louny vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce ŘEDITELE/KY Lounské správy plaveckých areálů, přísp. organizace. Pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 11. Podrobné informace najdete na webu města.
Tel.: 415 621 116
E-mail: j.zuskova@mulouny.cz


UČITEL/UČITELKA mateřské školy

Základní a mateřská škola Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/KA mateřské školy. Platové zařazení dle nař. vlády č. 341/2017 Sb., v aktuálním znění, příspěvek na stravu, NÁSTUP OD 1.2.2020. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 30. ledna 2020.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz


PRŮVODCE A PRACOVNÍK VZTAHŮ K VEŘEJNOSTI

NÁRODNÍ PAMÁTKOVÝ ÚSTAV ZÁMEK STEKNÍK hledá na hlavní pracovní poměr pro rok 2020: PRŮVODCE na 1/2 úvazek, PRACOVNÍKA VZTAHŮ K VEŘEJNOSTI na plný pracovní úvazek. Více informací najdete na webu zámku v sekci pracovní příležitosti.
E-mail: zajickova.jana@npu.cz


BRIGÁDNÍK NA VÝDEJ JÍDEL

Brigádník na výdej jídel. Víkend 1x za 14 dní, 8-14 hodin. Praxe výhodou. Volejte do 15 hod.
Tel.: 731 438 449


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Hrníčkování pro rodiče s dětmi v DDM Žatec

V domě dětí a mládeže se v pátek 17. 1. odpoledne hrníčkovalo s Janou Bělohoubkovou, která prozradila jednoduchý a přitom pro mnohé neznámý způsob vytvoření svého vlastního neopakovatelného hrníčku.

Přehrát video
Školáci bruslí na kluzišti v Žatci

Čtvrťáci ZŠ P. Bezruče v Žatci chodí o hodinách tělesné výchovy také na kluziště před radnicí si zabruslit. Zastihli jsme je tam v úterý 14. ledna kolem poledne....

Přehrát video