Krasobruslařská show na ledě

Hedvika Mašková 2020-01-09 11:00:00

Od poloviny minulého měsíce se zimní kluziště před radnicí opět těší velké návštěvnosti. Dva dny před Vánoci na něj zavítali také krasobruslaři z Mostu, kteří předvedli přihlížejícím divákům nádhernou show.

Od 15 hodin odpoledne zde probíhala krasobruslařská skupinová exhibice a poté následovaly samostatné jízdy. Vše za doprovodu reprodukované hudby, bez níž by se krasobruslařské choreografie neobešly. Po bravurních výkonech krasobruslařů z nedalekého Mostu se mohli jejich kouskům přiučit i odvážlivci z řad diváků, kteří si doma nezapomněli bruslařské vybavení. Sportovci z oddílu Krasobruslení Most zájemce naučili několik jednoduchých krasobruslařských prvků. 

Fotogalerie ZDE

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video