Sébastien Piché u Pirátů končí, dostal zajímavou nabídku ze zahraničí

Redakce 2020-01-13 12:43:00

V posledních zápasech se zařadil k důležitým článkům chomutovské sestavy. Obránce Sébastien Piché nasbíral po Novém roce šest kanadských bodů za tři góly a stejný počet asistencí, což zaujalo i v zahraničí. Zkušený zadák dostal velmi zajímavou nabídku, takže Piráty opouští.

„Sébastien za námi přišel, že má možnost odejít do zahraničí. My jsme o jeho služby stáli i pro zbytek sezóny, ale nabídce, kterou dostal, jsme nemohli konkurovat, proto jsme se dohodli, že vzájemně velmi prospěšnou spolupráci ukončíme,“ vysvětluje Miroslav Buchal.

Jednatřicetiletý rodák z La Sarre tak už nenastoupí do nejbližších dvou domácích střetnutí s českobudějovickým Motorem a přerovskými Zubry. „Chtěl bych Sébastienovi poděkovat za výkony, které u nás odváděl a také za jeho vstřícnost, protože přijal průměrné prvoligové podmínky. Poděkování patří i našemu partnerovi, díky kterému jsem si jeho angažování mohli dovolit. Sébastienovi přejeme hodně štěstí v dalším angažmá,“ doplňuje hlavní kouč Pirátů.

Sébastien Piché odehrál v bílomodrém dresu patnáct utkání a odchází jako muž s nejvyšším průměrným časem na ledě v jednom střetnutí – 19:26. Za necelé dva měsíce nastřílel někdejší hráč italského Bolzana nebo rakouského Lince čtyři góly a přidal pět přihrávek.

Celkem vyslal bek, který v českých soutěžích prošel Hradce Králové, Litvínovem či Pardubicemi, na branky soupeřů 33 střel, šestkrát usedl na trestnou lavici a zapsal osm bloků. Gól a dvě asistence zaznamenal v přesilových hrách, celkovou účast na ledě měl -1.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

UKLÍZEČKA

Přijmeme pracovnici na úklid v odpoledních hodinách ve škole. Vhodné pro ženy důchodkyně. Zájemci hlaste se v sídle firmy LASSO (Libušina 1314, Chomutov) vždy v pondělí a ve čtvrtek v 11 hodin.


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 130,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373


ČÍŠNÍKŮ/SERVÍRKA

Restaurace a bowling Nový svět přijme číšníka/servírku na HPP. Nástup možný ihned.
Tel.: 603178361
E-mail: info@restaurantlouny.cz

Poslední videa

Uprchlý vězeň

.....

Přehrát video
Minikopaná ve Vroutku má tradici, hrají i ženy

Letos se turnaje v minikopané v sobotu 18. 7. ve Vroutku zúčastnilo sedm týmů, jeden z nich tvořily ženy. Do brány pro jistotu postavily šikovného mladého muže :-)

Přehrát video