Sébastien Piché u Pirátů končí, dostal zajímavou nabídku ze zahraničí

Redakce 2020-01-13 12:43:00

V posledních zápasech se zařadil k důležitým článkům chomutovské sestavy. Obránce Sébastien Piché nasbíral po Novém roce šest kanadských bodů za tři góly a stejný počet asistencí, což zaujalo i v zahraničí. Zkušený zadák dostal velmi zajímavou nabídku, takže Piráty opouští.

„Sébastien za námi přišel, že má možnost odejít do zahraničí. My jsme o jeho služby stáli i pro zbytek sezóny, ale nabídce, kterou dostal, jsme nemohli konkurovat, proto jsme se dohodli, že vzájemně velmi prospěšnou spolupráci ukončíme,“ vysvětluje Miroslav Buchal.

Jednatřicetiletý rodák z La Sarre tak už nenastoupí do nejbližších dvou domácích střetnutí s českobudějovickým Motorem a přerovskými Zubry. „Chtěl bych Sébastienovi poděkovat za výkony, které u nás odváděl a také za jeho vstřícnost, protože přijal průměrné prvoligové podmínky. Poděkování patří i našemu partnerovi, díky kterému jsem si jeho angažování mohli dovolit. Sébastienovi přejeme hodně štěstí v dalším angažmá,“ doplňuje hlavní kouč Pirátů.

Sébastien Piché odehrál v bílomodrém dresu patnáct utkání a odchází jako muž s nejvyšším průměrným časem na ledě v jednom střetnutí – 19:26. Za necelé dva měsíce nastřílel někdejší hráč italského Bolzana nebo rakouského Lince čtyři góly a přidal pět přihrávek.

Celkem vyslal bek, který v českých soutěžích prošel Hradce Králové, Litvínovem či Pardubicemi, na branky soupeřů 33 střel, šestkrát usedl na trestnou lavici a zapsal osm bloků. Gól a dvě asistence zaznamenal v přesilových hrách, celkovou účast na ledě měl -1.

Napsal(a): Redakce

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITELE/KY Lounské správy plaveckých areálů

Město Louny vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce ŘEDITELE/KY Lounské správy plaveckých areálů, přísp. organizace. Pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 11. Podrobné informace najdete na webu města.
Tel.: 415 621 116
E-mail: j.zuskova@mulouny.cz


UČITEL/UČITELKA mateřské školy

Základní a mateřská škola Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/KA mateřské školy. Platové zařazení dle nař. vlády č. 341/2017 Sb., v aktuálním znění, příspěvek na stravu, NÁSTUP OD 1.2.2020. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 30. ledna 2020.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz


PRŮVODCE A PRACOVNÍK VZTAHŮ K VEŘEJNOSTI

NÁRODNÍ PAMÁTKOVÝ ÚSTAV ZÁMEK STEKNÍK hledá na hlavní pracovní poměr pro rok 2020: PRŮVODCE na 1/2 úvazek, PRACOVNÍKA VZTAHŮ K VEŘEJNOSTI na plný pracovní úvazek. Více informací najdete na webu zámku v sekci pracovní příležitosti.
E-mail: zajickova.jana@npu.cz


BRIGÁDNÍK NA VÝDEJ JÍDEL

Brigádník na výdej jídel. Víkend 1x za 14 dní, 8-14 hodin. Praxe výhodou. Volejte do 15 hod.
Tel.: 731 438 449


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Hrníčkování pro rodiče s dětmi v DDM Žatec

V domě dětí a mládeže se v pátek 17. 1. odpoledne hrníčkovalo s Janou Bělohoubkovou, která prozradila jednoduchý a přitom pro mnohé neznámý způsob vytvoření svého vlastního neopakovatelného hrníčku.

Přehrát video
Školáci bruslí na kluzišti v Žatci

Čtvrťáci ZŠ P. Bezruče v Žatci chodí o hodinách tělesné výchovy také na kluziště před radnicí si zabruslit. Zastihli jsme je tam v úterý 14. ledna kolem poledne....

Přehrát video