Obchvat Loun má stavební povolení

Lucie Steklá 2020-01-14 16:53:00

Louny (lus) Ministerstvo dopravy vydalo společné stavební povolení k rozšíření silničního obchvatu Loun. Stavební povolení pro úsek stavby „D7 Louny, zkapacitnění obchvatu“ se týká třiceti stavebních objektů, které zahrnující např. hlavní trasu, stavbu mostů či středové kanalizace, úpravu propustků atd. Pokračuje také příprava stavby probíhajícím výběrovým řízení na zhotovitele a dokončováním majetkoprávní přípravy.

Zahájení stavby, během které dojde ke zkapacitnění 6 130 metru dlouhého obchvatu města Louny na silnici I/7 na čtyřpruhovou D7, se předpokládá na jaře letošního roku. Stavba má trvat dva roky. Plocha vozovek na tomto úseku má zaujmout 171 947 metrů čtverečných. Na budoucí dálnici budou čtyři mosty s celkovou délkou 116 metrů, jedna mimoúrovňová křižovatka, jedna protihluková stěna dlouhá 260 metrů, tři opěrné zdi (745 metrů), oplocení proti zvěři bude měřit 3 644 metru. Stavba má stát 967 837 000 korun bez DPH.

V polovině září loňského roku zahájilo ŘSD stavbu tříkilometrového úseku dálnice D7 u Panenského Týnce, čímž by měl být odstraněn jeden z vysoce nehodových úseků. Tento tříkilometrový úsek budoucí dálnice bude stát 685 milionů korun.


Napsal(a): Lucie Steklá

Komentáře

Nabídky práce

KUCHAŘ/KA

Volná pracovní v Žatci - pozice KUCHAŘ/KUCHAŘKA! Domov pro seniory v Žatci hledá do svého týmu KUCHAŘE/KU. Praxe vítána, dlouhý - krátký týden (12 hod. směny). - Více info na uvedeném telefonu.
Tel.: 725 895 664


ZEDNÍK

Sháním ZEDNÍKA. Vyžaduji samostatnost, pracovitost. Práce v Chomutově - celoročně. Plat od 120,- Kč/hodina.
Tel.: 776 113 389


ÚDRŽBÁŘ

Farma Xaverov a.s. Libočany přijme do pracovního poměru na farmě v Libočanech ÚDRŽBÁŘE. Požadujeme vyučení v oboru opravář/zámečník, ŘP sk. C, strojní průkaz případně průkaz na VZ a svářecí průkaz výhodou, flexibilitu, samostatnost. Nástup dle dohody/ihned.
Tel.: 723 948 710


ÚČETNÍ/FAKTURANTKA

REMEI CZ s.r.o. hledá komunikativní ženu na pozici účetní, fakturantka. Pracovní úvazek: 40 hodin/týdně. Požadavky: USO.
Kontakt: Šroufková Lenka
Tel.: 606 689 927
E-mail: sekretariat@remei.cz


STROJNÍK PÁSOVÉHO BAGRU

Pracovní nabídka na Žatecku! Do pískovny v Roztylech u Žatce přijmeme STROJNÍKA PÁSOVÉHO BAGRU. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166

Poslední videa

Stavba sportovní haly v Podbořanech

Uvnitř se maká, takhle jsme zachytili pracovníky firmy Podhola na stavbě ve středu 1. července ráno...

Přehrát video
Farní zahrada Podbořany - agapé po mši ke cti sv. Petra a Pavla

Nedělní agapé po mši ke cti sv. apoštolů Petra a Pavla na farní zahradě v Podbořanech 28. června. Otec Alexander si zahrál s dětmi přetahovanou, v níž ochotně nechal vyhrát svou malou "soupeřku"...

Přehrát video