Tento týden v Žateckých novinách

Iveta Drlíková 2020-01-14 11:26:00

Týdeník Žatecké noviny č. 2 vychází ve středu 15. ledna 2020!

Ve druhém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o nově vzniklé KAVÁRNĚ S DUŠÍ, projektu ŠKOLÁCI NA KŘÍDLECH KOLEM SVĚTA, ROZPOČTU města Žatec na letošní rok, revitalizaci prostranství kolem POMNÍKU ČESKÉHO MALÍNA, nehodě v MEDEROVĚ DOMĚ, plánovaných změnách ÚZEMNÍHO PLÁNU, jubilejní dvacáté TŘÍKRÁLOVÉ SBÍRCE, investičních plánech ZÁLUŽIC i vydařené SAUNOVÉ SEZÓNĚ. V rozhovoru jsme pro vás vyzpovídali kastelánku Zámku Stekník JANU ZAJÍČKOVOU.

Sportovní strana nabídne squashistu MARKA KOUTNÍKA a jeho účast na turnaji v Mostě, postup NÁRODNÍCH HÁZENKÁŘŮ do dalšího kola českého poháru, boj KUŽELKÁŘŮ o postup do kraje, pokračování ZIMNÍHO TURNAJE ve fotbale, úspěch mladých G-TITÁNŮ na turnaji v Mostě a OKRESNÍ KUŽELKÁŘSKÉ DERBY.   

Kulturní strana přináší pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE na Žatecku, jako například na DĚTSKÝ KARNEVAL v Holedeči a VÝSTAVU ve Staré papírně. Dozvíte se také o tom, jak probíhala čtvrtá přednáška z cyklu PŘÍBĚH UMĚNÍ.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Komentáře

Nabídky práce

ŘEDITELE/KY Lounské správy plaveckých areálů

Město Louny vyhlašuje výběrové řízení na obsazení funkce ŘEDITELE/KY Lounské správy plaveckých areálů, přísp. organizace. Pracovní poměr na dobu neurčitou, platová třída 11. Podrobné informace najdete na webu města.
Tel.: 415 621 116
E-mail: j.zuskova@mulouny.cz


UČITEL/UČITELKA mateřské školy

Základní a mateřská škola Jesenice, okres Rakovník přijme kvalifikovaného pracovníka na pozici UČITEL/KA mateřské školy. Platové zařazení dle nař. vlády č. 341/2017 Sb., v aktuálním znění, příspěvek na stravu, NÁSTUP OD 1.2.2020. Nabídky včetně strukturovaného profesního životopisu zasílejte do 30. ledna 2020.
Tel.: 724 926 290
E-mail: konir@zsjesenice.cz


PRŮVODCE A PRACOVNÍK VZTAHŮ K VEŘEJNOSTI

NÁRODNÍ PAMÁTKOVÝ ÚSTAV ZÁMEK STEKNÍK hledá na hlavní pracovní poměr pro rok 2020: PRŮVODCE na 1/2 úvazek, PRACOVNÍKA VZTAHŮ K VEŘEJNOSTI na plný pracovní úvazek. Více informací najdete na webu zámku v sekci pracovní příležitosti.
E-mail: zajickova.jana@npu.cz


BRIGÁDNÍK NA VÝDEJ JÍDEL

Brigádník na výdej jídel. Víkend 1x za 14 dní, 8-14 hodin. Praxe výhodou. Volejte do 15 hod.
Tel.: 731 438 449


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Hrníčkování pro rodiče s dětmi v DDM Žatec

V domě dětí a mládeže se v pátek 17. 1. odpoledne hrníčkovalo s Janou Bělohoubkovou, která prozradila jednoduchý a přitom pro mnohé neznámý způsob vytvoření svého vlastního neopakovatelného hrníčku.

Přehrát video
Školáci bruslí na kluzišti v Žatci

Čtvrťáci ZŠ P. Bezruče v Žatci chodí o hodinách tělesné výchovy také na kluziště před radnicí si zabruslit. Zastihli jsme je tam v úterý 14. ledna kolem poledne....

Přehrát video