Tento týden v Žateckých novinách

Iveta Drlíková 2020-01-14 11:26:00

Týdeník Žatecké noviny č. 2 vychází ve středu 15. ledna 2020!

Ve druhém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o nově vzniklé KAVÁRNĚ S DUŠÍ, projektu ŠKOLÁCI NA KŘÍDLECH KOLEM SVĚTA, ROZPOČTU města Žatec na letošní rok, revitalizaci prostranství kolem POMNÍKU ČESKÉHO MALÍNA, nehodě v MEDEROVĚ DOMĚ, plánovaných změnách ÚZEMNÍHO PLÁNU, jubilejní dvacáté TŘÍKRÁLOVÉ SBÍRCE, investičních plánech ZÁLUŽIC i vydařené SAUNOVÉ SEZÓNĚ. V rozhovoru jsme pro vás vyzpovídali kastelánku Zámku Stekník JANU ZAJÍČKOVOU.

Sportovní strana nabídne squashistu MARKA KOUTNÍKA a jeho účast na turnaji v Mostě, postup NÁRODNÍCH HÁZENKÁŘŮ do dalšího kola českého poháru, boj KUŽELKÁŘŮ o postup do kraje, pokračování ZIMNÍHO TURNAJE ve fotbale, úspěch mladých G-TITÁNŮ na turnaji v Mostě a OKRESNÍ KUŽELKÁŘSKÉ DERBY.   

Kulturní strana přináší pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE na Žatecku, jako například na DĚTSKÝ KARNEVAL v Holedeči a VÝSTAVU ve Staré papírně. Dozvíte se také o tom, jak probíhala čtvrtá přednáška z cyklu PŘÍBĚH UMĚNÍ.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Komentáře

Nabídky práce

Pracovní nabídka pro osoby se zdravotním omezením (ZTP, změněná pracovní schopnost)

Veřejné stravování CZ a.s. přijme zaměstnance na pozice POMOCNÁ KUCHAŘKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, POKLADNÍ, VÝDEJČÍ OBĚDŮ, UKLÍZEČKA. Místo výkonu práce - Louny, Žatec a okolí, Slaný. Požadujeme samostatnost a spolehlivost, praxe v oboru není podmínkou.
Kontakt: p. Krupka
Tel.: 603 267 370


KUCHAŘ/ČÍŠNÍK

Přijmu kuchaře, servírku v Chomutově.
Tel.: 777 944 816


BRIGÁDA V CHRÁNĚNÉ DÍLNĚ

Chráněná dílna Tuchořice hledá pracovníky na HPP na tyto pozice PŘÍPRAVA PROVÁZKU NA NAVAZOVÁNÍ/UZLÍKOVÁNÍ, STROJNÍ NAVAZOVÁNÍ UZLÍKU NA DRÁTEK, STROJNÍ PŘEVÍJECÍ CHMELOVÉHO DRÁTKU (VHODNÉ PRO MUŽE). 20 hodin týdně, odměna 7 - 10 tisíc, dopravní spojení z Loun, Žatce i Podbořan. Nástup možný ihned.
Tel.: 723 588 312


ŘIDIČ - STŘÍDAČ

Pracovní příležitost pro lidi z Chomutova a okolí! Hledáme zaměstnance na pozici ŘIDIČE - STŘÍDAČE. Vhodné pro důchodce.
Tel.: 607 218 078


ZAMĚSTNANCI

Hledám zaměstnance všeho druhu (pekař, zedník, tesař, dělník, zdravotní sestra atd.) na práci do Německa. Požadujeme základy němčiny. Zajímavé platové ohodnocení, ubytování zajištěno, proplácení pohonných hmot. Možnost pohovoru na uvedeném telefonu.
Tel.: 0049 179 607 373

Poslední videa

Kněžické rybníky: žabí koncert na začátku května

Poslechněte si žabí sbor :-)

Přehrát video
MŠ Blšany - roušky pro děti i paní učitelku

I když děti již v budově školky nemusejí nosit roušky, venku je potřebují. Drahomíra Gramskopfová z Blšan jim i paní učitelce a kuchařce věnovala vlastnoručně ušité roušky.

Přehrát video