Tento týden v Žateckých novinách

Iveta Drlíková 2020-01-14 11:26:00

Týdeník Žatecké noviny č. 2 vychází ve středu 15. ledna 2020!

Ve druhém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o nově vzniklé KAVÁRNĚ S DUŠÍ, projektu ŠKOLÁCI NA KŘÍDLECH KOLEM SVĚTA, ROZPOČTU města Žatec na letošní rok, revitalizaci prostranství kolem POMNÍKU ČESKÉHO MALÍNA, nehodě v MEDEROVĚ DOMĚ, plánovaných změnách ÚZEMNÍHO PLÁNU, jubilejní dvacáté TŘÍKRÁLOVÉ SBÍRCE, investičních plánech ZÁLUŽIC i vydařené SAUNOVÉ SEZÓNĚ. V rozhovoru jsme pro vás vyzpovídali kastelánku Zámku Stekník JANU ZAJÍČKOVOU.

Sportovní strana nabídne squashistu MARKA KOUTNÍKA a jeho účast na turnaji v Mostě, postup NÁRODNÍCH HÁZENKÁŘŮ do dalšího kola českého poháru, boj KUŽELKÁŘŮ o postup do kraje, pokračování ZIMNÍHO TURNAJE ve fotbale, úspěch mladých G-TITÁNŮ na turnaji v Mostě a OKRESNÍ KUŽELKÁŘSKÉ DERBY.   

Kulturní strana přináší pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE na Žatecku, jako například na DĚTSKÝ KARNEVAL v Holedeči a VÝSTAVU ve Staré papírně. Dozvíte se také o tom, jak probíhala čtvrtá přednáška z cyklu PŘÍBĚH UMĚNÍ.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Komentáře

Nabídky práce

TOPIČ - Technik energetických zařízení

Žatecká teplárenska, a.s., přijme TECHNIKA ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ (TOPIČE). Náplní práce je obsluha kotlů a pomocných zařízení, organizování provozu kotle a horkovodní soustavy, spolupráce na odstraňování poruch a provádění odstrukování a odpopelnění.
Tel.: 412375414
E-mail: ztas@ztas.cz


Strojní zámečník, operátor CNC soustruhu, obráběč kovů

CHMELAŘSTVÍ, družstvo Žatec přijme STROJNÍ ZÁMEČNÍKY, OPERÁTORY CNC MECHANICKÉHO SOUSTRUHU, OBRÁBĚČE KOVŮ. Nabízíme: zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity v rámci sociálního programu.
Kontakt: Ing. Milan Vlček
Tel.: 415733207
WWW: http://chmelarstvi.cz/aktuality/172-nabidka-prace
E-mail: prace@chmelarstvi.cz


ŽATEC, DĚLNÍK NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ

Wastemat s.r.o. Žatec přijme DĚLNÍKA NA DRCENÍ, MLETÍ PLASTŮ. TEL.: 728880155. EMAIL: wastemat@seznam.cz
Tel.: 728880155
E-mail: wastemat@seznam.cz

Poslední videa

Nová prodejna Normy v Podbořanech - stavba už má střechu

Nakoukli jsme na staveniště, kde vyrůstá nová prodejna řetězce Norma. Středa 6. 10. Právě skončil kontrolní den...

Přehrát video
Moštárna v Podbořanech: jak se dělá mošt

Nahlédli jsme do městské moštárny v Podbořanech, kde dva Honzové pracovali na výrobě moštu pro Martina, Martinu a jejich kolegy z Mostu (y)

Přehrát video