Tento týden v Žateckých novinách

Iveta Drlíková 2020-01-14 11:26:00

Týdeník Žatecké noviny č. 2 vychází ve středu 15. ledna 2020!

Ve druhém vydání Žateckých novin v tomto roce se dočtete o nově vzniklé KAVÁRNĚ S DUŠÍ, projektu ŠKOLÁCI NA KŘÍDLECH KOLEM SVĚTA, ROZPOČTU města Žatec na letošní rok, revitalizaci prostranství kolem POMNÍKU ČESKÉHO MALÍNA, nehodě v MEDEROVĚ DOMĚ, plánovaných změnách ÚZEMNÍHO PLÁNU, jubilejní dvacáté TŘÍKRÁLOVÉ SBÍRCE, investičních plánech ZÁLUŽIC i vydařené SAUNOVÉ SEZÓNĚ. V rozhovoru jsme pro vás vyzpovídali kastelánku Zámku Stekník JANU ZAJÍČKOVOU.

Sportovní strana nabídne squashistu MARKA KOUTNÍKA a jeho účast na turnaji v Mostě, postup NÁRODNÍCH HÁZENKÁŘŮ do dalšího kola českého poháru, boj KUŽELKÁŘŮ o postup do kraje, pokračování ZIMNÍHO TURNAJE ve fotbale, úspěch mladých G-TITÁNŮ na turnaji v Mostě a OKRESNÍ KUŽELKÁŘSKÉ DERBY.   

Kulturní strana přináší pozvánky na kulturní a volnočasové AKCE na Žatecku, jako například na DĚTSKÝ KARNEVAL v Holedeči a VÝSTAVU ve Staré papírně. Dozvíte se také o tom, jak probíhala čtvrtá přednáška z cyklu PŘÍBĚH UMĚNÍ.

Více v tištěném či elektronickém vydání Žateckých novin. 

Komentáře

Nabídky práce

Příslušník Policie ČR

Staňte se příslušníkem Policie ČR. Náborový příspěvek 110 000,- Kč, po roce 31 890,- Kč jistý služební příjem. Požadavky: občanství ČR, věk 18 let, SŠ s maturitou, fyzická, zdravotní a osobní způsobilost, bezúhonnost, bez stranické příslušnosti.
Tel.: 974 421 751
E-mail: krpu.nabor@pcr.cz


VEDOUCÍ PROVOZU, KUCHAŘ, POKLADNÍ

Veřejné stravování CZ a.s. nabízí volné pracovní pozice - VEDOUCÍ PROVOZU (PULS Chomutov), KUCHAŘ (Nexen - průmyslová zóna Triangle), POKLADNÍ (KOITO Žatec). Všechny pozice jsou vhodné pro lidi s částečným zdravotním omezením (ZTP). Bližší info a finanční podmínky při osobním jednání.
Tel.: 724 194 195


REDAKTOR/KA

Vydavatelství Ohře Media hledá REDAKTORA/KU pro Žatecké noviny. CO BUDETE DĚLAT: psát o zajímavém dění v Žatci a okolí. CO OD VÁS OČEKÁVÁME: samostatnost, aktivitu, spolehlivost, zájem o dění v regionu, práci s PC, řidičák výhodou. CO NABÍZÍME: spolupráci v rozsahu zhruba půl úvazku, práci z domova. Životopisy a tři ukázky redaktorské práce (článek, blog, apod.) posílejte na uvedenou e-mailovou adresu nebo volejte.
Tel.: 604 288 678
E-mail: jan.rodling@ohremedia.cz


SPECIALISTA ISO, SPECIALISTA KVALITY

Firma SSE Explo Česká republika s.r.o. Tuchořice přijme do týmu posilu na pozici SPECIALISTA ISO, SPECIALISTA KVALITY. Výkon práce v Žatci. Požadavky: orientace v oblasti ISO 9001, 14001, 45001 je velkou výhodou, výborná znalost MS Office, znalost AJ na komunikativní úrovni, výborné komunikační schopnosti a loajalita, samostatnost, pečlivost, flexibilita, spolehlivost, ŘP - skupina B (aktivní řidič), trestní bezúhonnost. Nabízíme: flexibilní pracovní dobu, občasná práce z domova, odpovídající finanční ohodnocení podle kvality a výsledků odvedené práce, příspěvek na stravné, mobil, notebook, příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, na očkování proti klíšťové encefalitidě, roční odměny. Základní mzda 25000 - 40000 CZK. Smluvní vztah: HPP. Vhodné pro absolventy SŠ, VŠ - praxe výhodou. Nástup leden 2022.
Kontakt: Jaroslava Urbánková
Tel.: 731 095 668
E-mail: jaroslava.urbankova@sse-cesko.cz


STROJNÍK KOLOVÉHO NAKLADAČE

Severočeské pískovny a štěrkovny s.r.o. přijmou STROJNÍKA KOLOVÉHO NAKLADAČE. Strojnický průkaz podmínkou.
Kontakt: p. Sýkora
Tel.: 602 151 166

Poslední videa

Vybíjená - kroužek DDM Podbořany pod vedením Diany Ivanovové

Kluci a holky hrají v pátek od 14 do 15 h. v tělocvičně ZŠ TGM Podbořany ;-)

Přehrát video
2. sezona bruslení v Podbořanech zahájena

Od soboty 20. 11. Takto se bruslilo na kluzišti v areálu koupaliště ve středu 24. 11.

Přehrát video